«Німан»-д - «Гомель»-д: матч закінчено

1. СТАРТОВІ сКЛАДИ

08.08.2015

2015

Незважаючи на те, що на вулиці стояла страшна спека, футбол через це в швидкості не втратив. Гості, відповідно до свого лідерського статусу, швиденько прибрали ініціативу до ніг і масовано пішли вперед. Вже на 5-й хвилині Свириденко перевірив на міцність стійку воріт господарів, а через дві хвилини лише відмінна реакція Сая дозволила голкіперу накрити м'яч після небезпечного прострілу з правого краю атаки.

Наші хлопці стали приходити до тями після десятої хвилини зустрічі. До призначеного пенальті двічі на ударну позицію виходив Чайка, проте обидва рази м'яч після го ударів летів вище воріт. Фатальний для гостей стала 23-а хвилина, коли на закид у штрафну відгукнувся Бутько, прикрив м'яч корпусом, але був збитий ударом по ногах ззаду. Хвилиною пізніше одинадцятиметровий ударом лівої ноги реалізував Ян Сенкевич. Це вже п'ятий м'яч півзахисника, який він забив у першості дублерів.

Гомельчани через чотири хвилини відправили м'яч у сітку воріт Сая, однак зробили це з положення поза грою. Благо, судді легко розібралися з цією ситуацією і скасували взяття воріт. Через дві хвилини хороший момент мав крайній півзахисник Санец, однак на допомогу воротареві наспів Квенцер і зумів-таки заблокувати удар противника. В атаці у відповідь було від чого схопитися за голову вже нашої лавці запасних. Бутько тікав по правому краю у відрив, увійшов в штрафну, але не зміг зробити точну передачу в центр - м'яч в останній момент вибили захисники. Кілька наших перспективних кутових такими і залишилися. Після одного з них на допомогу воротареві прийшов захисник і вибив м'яч на кутовий, а після другого Квенцер приклався по вискочив зі штрафної м'ячу, але послав м'яч значно вище воріт. Втративши кілька перспективних моментів, гродненці мало не пропустили самі. Гомельські хлопці розіграли штрафний - Федянін скинув Чмирікову, а той пробив з дев'ятнадцяти метрів і влучив у поперечину. Кінцівка тайму була за господарями. Лукашину і Сенкевичу вдалися два дальніх удари, але з ними успішно впорався Синиця.

Наскільки перший тайм був багатим на небезпечні атаками, настільки другий був від них позбавлений. Перші хвилин десять після перерви гродненці катали м'яч поперек поля, поки ледь не поплатилися за таку нудну гру. Сай помилився при винесенні м'яча і віддав його прямо а ногу противнику. Якби не самовіддана гра Хвалько, то бути б голу. Єгор в підкаті встиг заблокувати удар, а сам отримав сильний удар по нозі. Гродненці відійшли подалі від своїх воріт, але вперлися в Гомельську стіну. Вся гра звелася до позиційної боротьби, в якій хлопці геть забули про існування воріт. Що вийшла у гродненців молодь дуже старалася і ні в чому не поступалася противнику, а десь навіть його перевершувала. Не дивно, що швидше за гродненці могли забити другий, ніж гості відігратися: Бадалов і Квенцер з забійних позицій били головою - удар першого відбив воротар, а Квенцер пробив вище, з ударом з-за меж штрафного Вакулич знову розібрався голкіпер ...

В результаті трудова перемога над дуже незручним для нас суперником. За останні три роки наші команди зіграли вісім матчів: чотири рази ми зустрічалися в 2013 (0: 0 д, 0: 0 г, 1: 2 г, 2: 0 д), два рази в минулому році (0: 1 д, 0 : 1 г) і два рази в нинішньому чемпіонаті (0: 0 г, 1: 0 д).