Лижники дізналися скільки можуть заробити в цьому сезоні

Лижникам є за що боротися

Лижники дізналися скільки можуть заробити в цьому сезоні https://cdn.segodnya.ua/img/article/3910/1_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3910/1_tn.jpg 2012-10- 19T12: 34: 21 + 03: 00 Інші За перемогу в загальному заліку можна отримати 40 тисяч франків і джип

Призовий фонд на кожен етап Кубка світу з лижних гонок складе не менше 2 870 000 швейцарських франків (120 франків = 100 євро ). Переможцю індивідуальних змагань вручатимуть 12 500 франків. За 1500 і 1000 франків отримають спортсмени, які посіли друге і третє місця відповідно.

Призові передбачені тільки за перші десять місць. Спортсмену, фінішував десятим, покладається 250 франків. На 12 000 франків може розраховувати кожен спортсмен, який переміг в складі командного спринту або естафети. Мінімальна винагорода - по 1000 франків - отримають лижники, чиї команди завершили гонку шостими.

За перемогу в загальному заліку Кубка світу покладається винагороду в розмірі 41 250 франків. Призовий фонд "Тур де Скі" складе 560 000 франків, з яких по 90 000 вручать переможцям загального заліку.

Міжнародна федерація лижних видів спорту (FIS) також представить новий рейтинг для дистанційних лижників. Нагородою за перемогу в якому стануть два автомобіля BMW . У залік нового рейтингу будуть записуватися всі бонуси проміжних спринтів на мас-стартах і бонусні секунди, приблизно, як у велоспорті.