Полезные материалы

Рауль повертається в «Реал»

  1. Час для себе
  2. повернення

"Що далі?". Саме так було названо велике інтерв'ю для іспанського видання журналу Vanity Fair. На обкладинці - трохи усміхнений Рауль в білій сорочці з недбало зав'язаним краваткою і його дружина Мамен Санс. На тлі інтер'єру, в якому вгадується номер готелю. Нічого не нагадує про футбол. Це не випадково: в інтерв'ю про футбол говорив в основному журналіст, Рауль же вважав за краще інші теми.

Він розповів, як познайомився з дружиною, як забороняє дітям користуватися смартфонами (а планшетів у них і зовсім немає: «нехай більше спілкуються») і який у них телевізор у вітальні. Мамен каже, що у її батьків була красива історія кохання, так що їй є чого відповідати. Спроби обговорити останні футбольні скандали (Бензема, Мессі) ні до чого не приводять: Рауль нікого не критикує. Зате із задоволенням розповідає про життя в Нью-Йорку: «Якщо ти живеш на Манхеттені, тобі не потрібна машина. Я користуюся метро або ходжу пішки. Тут здорово, але це не місце для сім'ї з п'ятьма дітьми ».

Тут здорово, але це не місце для сім'ї з п'ятьма дітьми »

Рауль і Мамен Санс

Фото: Reuters

І жодного конкретного слова про майбутнє. Дійсно, тоді, в Нью-Йорку, це не могло не бути приводом для занепокоєння для Рауля. І сім'ї. Між іншим, одна з причин, чому він не закінчив кар'єру в «Реалі», хоча розраховував це зробити, - його діти. Старший син Хорхе став звертати увагу на тиск, під яким виявився футболіст. Було прийнято піти і пограти ще. І ось, після цього принципового рішення - після «Шальке», «Аль-Садда» і «Космосу» - Рауль нарешті опинився на Манхеттені з туманними уявленнями про майбутнє і розумінням, що йому потрібно «час для себе».

Рауль: Якщо ти живеш на Манхеттені, тобі не потрібна машина. Я користуюся метро або ходжу пішки. Тут здорово, але це не місце для сім'ї з п'ятьма дітьми.

Час для себе

Після такого формулювання можна очікувати релаксирующего (дуже повільного) способу життя без певних цілей, але це виявилося не про Рауля. Можливо, не обійшлося без впливу Мамен: він говорить, що дружина - «мотор сім'ї». Загалом, для початку Рауль став «послом іспанського футболу в США». Навряд чи це заняття забирало багато часу, тому він знайшов ще одне і почав працювати ведучим на каналі BeIN Sports.
У вересні Рауль викликав переполох серед уболівальників «Реала», коли взяв участь у відкритті офіційного офісу «Барселони» в Нью-Йорку. Фотографії з віце-президентом «Барси» Хорді Кардонер, Раулем і підписом: «Барса» любить Нью-Йорк. Іспанець пояснив, що як посол іспанського футболу він зобов'язаний був бути присутнім, але в соцмережах все одно занепокоїлися: врешті-решт, Рауль не приховує своєї дружби з Хосепом Гвардіолою і деякими іншими каталонцями. А одного разу сказав, що не виключає співпраці з «Барсою».

Крім презентацій і телепроектів він грає в футбол. Останній гучний матч - зустріч ветеранів збірних Іспанії і Мексики в місті Толука в березні. За господарів грали Хорхе Кампос і Харед Борхетті, а за гостей - Фернандо Морієнтес, Мічел Сальгадо, Гаїска Мендьєта і Рауль.

У вересні Рауль викликав переполох серед уболівальників «Реала», коли взяв участь у відкритті офіційного офісу «Барселони» в Нью-Йорку.

До останнього часу його родина жила в Нью-Йорку. «Здорово ходити в школу, де тебе ніхто не знає», - наводить Рауль слова своїх дітей. Це була одна з причин не повертатися в Мадрид. Але хоча б іноді повертатися довелося - по роботі. Правда, на останньому «класико», результат якого вирішив Мессі, Рауль ні: він працював в Нью-Йорку, перед матчем попинал м'яч в міні- «класико» з Джанлукою Дзамброттою.

Зате він вів репортаж з Кардіффа. Там, після фінального свистка, Рауль сказав, що це найкраща команда в історії «Реала». І назвав її творця, відповідального за атмосферу: «Зідан - ключ до командної роботи. У нього було 24 футболіста, і він зумів дати ігровий час усім. Я знаю, як це важко ».

«Я брав будинку сухарик і пропадав на вулиці». Історія дитинства Зінедіна Зідана

Зінедіна Зідана - 45. Історія вихідця з неблагополучного району Марселя, яка розкриє Зізу не тільки як легенду футболу.

Це було 3 червня ввечері, а вже через тиждень Рауль в інтерв'ю говорив про бажання скоріше повернутися в «Реал». Але чутки про повернення почалися набагато раніше. Коли Мамен приїхала в Мадрид, щоб підібрати нову школу для дітей. Втім, чутки тривали недовго: Рауль сам швидко все прояснив. Він домовився про роботу в Мадриді. «Час для себе» закінчилося досить швидко, контракт з «Реалом» вступає в силу 1 липня.

З 1 липня Рауль вступає на посаду помічника генерального директора «Реала» Анхеля Санчеса.

повернення

Спочатку планувалося, що екс-футболіст займе посаду радника Флорентіно Переса - ту ж, на якій починав в «Реалі» Зідан. Але після паузи на роздуми Рауль вибрав іншу роль. Він стане помічником генерального директора Хосе Анхеля Санчеса. Санчес - довірена особа Переса і людина, яка керує клубом в повсякденному режимі (від маркетингу до переговорів по трансферу), так що обов'язків буде багато.

Останній абсолютний монарх Європи. Флорентіно Пересу 70 років

Чому його швидше треба називати не президентом «Реала», а королем.

В іспанській пресі повідомляють, що в перший час роль Рауля буде представницької, а також він займеться маркетингом: буде налагоджувати зв'язки зі студентським футболом в США. Відзначається, що він спостерігав за іграми і тренуваннями молодіжних команд, і отримав доступ до роздягальні першої команди. Тобто може стати посередником між гравцями і керівництвом. Повернутися в роздягальню «Реала», мабуть, найкращий подарунок, який Рауль міг отримати в 40 років.