Полезные материалы

Насіння льону - панацея від багатьох хвороб

Як я вже писала раніше, абсолютно несподівано і практично одночасно у мене виявився цілий букет всяких хвороб, більшість з яких не удостоїлося істотної уваги з боку лікарів районної поліклініки Як я вже писала раніше, абсолютно несподівано і практично одночасно у мене виявився цілий букет всяких хвороб, більшість з яких не удостоїлося істотної уваги з боку лікарів районної поліклініки. Самі знаєте цікавий стан нинішнього медичного обслуговування: в безкоштовній поліклініці ніяких хвороб, крім ГРЗ, не визнають: «невелике відхилення, все з цим живуть, нічого страшного»; а в платній знайдуть десятки хвороб, одна інший небезпечніша, тільки лікуйся у них.

Одне з небагатьох захворювань, яке все-таки удостоїлося призначення лікування - гіпотиреоз. І лікування це було страшним: мені призначили гормони - L-тироксин. Ще з радянського дитинства у мене залишилися неприємні асоціації з прийомом гормонів: мені здавалося, що від них товстіють, випадає волосся, погіршується стан зубів і ще купа різних неприємностей. Але гіпотиреоз - не жарт. І хоч вилікувати його неможливо, але привести в порядок гормональний баланс організму просто необхідно, інакше наслідки будуть дуже серйозними.

Подумки готуючи себе до довічного прийому L-тироксину, я все ж полізла в Інтернет в пошуках якої-небудь альтернативи. Понишпорила купу різних сайтів і абсолютно випадково натрапила на опис цілющих властивостей насіння льону.

Виявляється, насіння льону - це просто панацея від багатьох хвороб. Мало того, що насіння льону містять купу всяких корисних речовин, вони в кілька разів перевищують всім відомий риб'ячий жир за змістом поліненасичених кислот Омега-3 і Омега-6 (не знаю, що це таке, але сам факт вразив). Насіння льону допомагають при серцево-судинних, ракових, запальних захворюваннях, хворобах шлунково-кишкового тракту, астмі, цукровому діабеті, проблемах з щитовидкою і багатьох - багатьох інших. До того ж, вони благотворно впливають на жіночий організм і уповільнюють процеси старіння. Застосовувати насіння льону можна в сирому, завареному, вареному, настояним вигляді. У деяких європейських країнах за розпорядженням МОЗ його спеціально додають в випічку та інші страви.

Надихнувшись великими цілющими властивостями цих чудо-насіння, я вирішила не пити поки L - тироксин, а спробувати рекомендований на одному сайті спосіб: вранці (натще) і ввечері (перед сном) жувати по одній столовій ложці свіжого насіння льону. Через 4 місяці пішла на контроль до ендокринолога, здала аналізи. І не могла повірити, що сталося: ТТГ увійшов в норму. Діагноз - гіпотиреоз - був знятий.

Минуло ще 2 місяці, жую насіння льону вже півроку і все більше дивуюся: непомітно вийшов пісок з нирок, нормалізувався склад крові, розсмокталися ліпоми, зійшов набряк обличчя, яке мучило мене 2 роки. Всі аналізи в нормі. І зовсім несподіваний ефект - у мене потемніло брови і вії))). Дійсно, сама справжня панацея.

PS Не рекомендується приймати насіння льону при каменях в нирках - камені починають рухатися і можуть вийти, що дуже боляче.