П'ять думок про матч «Манчестер Юнайтед» - «Хаддерсфілд Таун»

2. 2. Невдачі в півзахисті
  3. 3. працьовитих «Хаддерсфілд» не вистачає якості
  4. 4. «Юнайтед» потрібні крайні захисники
  5. 5. Ангельське дотик Уле

Сульшер виграє другий дебютний матч і порівнюється з Жозе Моурінью; команда забиває вісім за дві гри, але все одно пропускає - Squawka виділяє головне.

«Манчестер Юнайтед» обіграв гостей з рахунком 3-1. І хоча «Хаддерсфілд» змусив господарів попотіти в другому таймі, «дияволи» здобули перемогу. Що ж ми можемо виділити в цьому матчі?

1. Відродження Поля Погба

Минуло менше місяця з тих пір, як Жозе Моурінью нібито назвав Поля Погба вірусом перед іншими футболістами. Найгірше в цій очевидній брехні те, що багато фанатів «Юнайтед» дійсно вірили, що півзахисник, який виграв чемпіонат світу, який був на межі світового класу в «Ювентусі», раптово перетворився на нікчемність, заслуживши ярлик вірусу.

У двох іграх після того, як Моурінью заслужено покинув «Олд Траффорд», Погба продемонстрував потужну гру, яка доводить: він не тільки не вірус, але кращий гравець команди і її талісман.

Рухаючись на чолі півзахисту - такий собі гібрид вісімки і десятки, - Погба був нестерпним суперником. Він керував шоу проти «Гаддерсфілда», навіть не дивлячись на те, що не отримував допомоги від своїх партнерів по півзахисту (докладніше про це пізніше). Він видавав радіуправляемие передачі, міняв напрямок атак, відбирав м'яч, використовував дриблінг, коли це було потрібно; і, чорт забирай, він навіть забив двічі!

Обидва його голи прекрасні: перший - рухом і відкриванням, другий - типовим для Погба ударом з-за меж штрафного. Щось подібне він робив у фіналі чемпіонату світу.

Погба виглядає відродженим. Тотемная фігура, яка щаслива в центрі півзахисту «Манчестер Юнайтед», і суперзірка, здатна вести цей клуб вперед. Проблема в тому, що він - єдиний півзахисник, який виглядає комфортно.

2. Невдачі в півзахисті

Неманья Матіч хоч і виглядає комфортно, як і Погба, але це лише частина проблеми. Серб забив перший гол в грі і не був катастрофою в обороні (хоча і не був чудовий), але його передачі такі ж повільні, як і при Моурінью. Матіч може робити якісні паси, але робить два або три торкання, коли потрібно всього одне. Це уповільнює швидкість «Юнайтед».

Тим часом Фред виглядає так, немов самовозгорітся - і так відбувається кожного разу, коли йому дістається м'яч. Немов хтось прикріпив до нього бомбу, яка вибухне, якщо бразилець перестане рухатися. Безумовно, в його ногах є геніальність, деякі його передачі були прекрасні, а частина руху чудова. Але незважаючи на швидкість руху, прийняття рішень у Фреда немов занурилося в льодовиковий період - через це він часто втрачав м'яч. Ясно, що він все ще пристосовується до Прем'єр-лізі і в кінцевому підсумку буде прекрасно грати, але на даний момент у нього є проблеми. Не дивно, що на початку другої половини зустрічі його замінив Андер Еррера.

Не дивно, що на початку другої половини зустрічі його замінив Андер Еррера

Вихід баска приніс відчуття спокою в півзахист «Юнайтед», а також дозволив Матіч пересунутися вперед на роль бокс-ту-боксу, яка відповідає його набору навичок. Ясно, що Еррера і Погба повинні виходити в основі в трійці центральних півзахисників. Можливо, третє місце повинен зайняти Андреас Перейра? Бразилець відмінно працює з м'ячем і міг би допомогти в креативі.

3. працьовитих «Хаддерсфілд» не вистачає якості

Девід Вагнер буде дуже засмучений: чи не гравцями окремо, а жорстокими обставинами в цілому. План Вагнера закрити «Манчестер Юнайтед», особливо в другій половині, був ідеальним. «Хаддерсфілд» стриножив «дияволів» і домінував в перші 15 хвилин другого тайму.

Але це ні до чого не привело. Навіть в першому таймі у них була пара відмінних контратак, в яких гравці явно упустили свій шанс. І це відбувалося не через індивідуальні помилки; здається, що гравці просто не володіють необхідними якостями для втілення задуму Вагнера.

4. «Юнайтед» потрібні крайні захисники

Жозе Моурінью скаржився на брак якості своєї команди стільки, скільки працював тренером «Юнайтед». Здебільшого це була порожня балаканина, але щодо флангових захисників португалець мав рацію.

Очевидно, Люк Шоу - відмінний гравець, але схильний до травм. Час покаже, чи зможе він реалізувати свій очевидний потенціал (проти «Гаддерсфілда» він грав добре). Антоніо Валенсія, здається, вже не може, Діогу Далот виглядає сирим, а Ешлі Янг нехай і чудовий, але в 33 роки таку форму зможе показувати лише відрізками.

Антоніо Валенсія, здається, вже не може, Діогу Далот виглядає сирим, а Ешлі Янг нехай і чудовий, але в 33 роки таку форму зможе показувати лише відрізками

«Юнайтед» необхідно вийти на трансферний ринок у січні, підписати якісного правого захисника для стартового складу (Аарон Уан-Біссака з «Крістал Пелас», наприклад) і лівого захисника, який буде чинити тиск на Люка Шоу.

5. Ангельське дотик Уле

Сульшер став ковтком свіжого повітря в «Манчестер Юнайтед». М'яч рухається там, де раніше він стояв; команда виглядає щасливою там, де раніше була змучена; все виглядає оптимістично там, де раніше виднілися лише хмари. Це повна зміна в настрої на «Олд Траффорд».

Все це може бути краще за все підкріплено заміною, яку провів норвежець за десять хвилин до кінця матчу: він зняв з гри Хуана Мату і випустив юного Анхеля Гомеса. Анхель - талановитий проспект, якого Моурінью випустив в позаминулому сезоні, коли ігри були безглуздою тяганина. Він ніколи б не випустив Гомеса в грі, яка мала турнірне значення, як ця. Інтрига була жива, незважаючи на перевагу в два м'ячі.

Доморощені вихованці - дуже важлива частина «Манчестер Юнайтед», і манкуніанці закінчували матч з тріо з Академії в атаці: Маркус Решфорд, Джессі Лингард і Анхель Гомес. Це багато що говорить про те, як все змінилося з приходом Сульшера.

Автор: Руслан Копилов; Редактура: Олександр Арлашкін

Слідкуйте за нами в соціальних мережах: Вконтакте \ Twitter \ Facebook \ Instagram

Слідкуйте за нами в соціальних мережах:   Вконтакте   \   Twitter   \   Facebook   \   Instagram