Чеська збірна залишає EURO 2004

Тренер Карел Брукнер (Фото: ЧТК)   - Я думаю, що тренер Брукнер - кращий тренер, який був у чеської збірної Тренер Карел Брукнер (Фото: ЧТК) - Я думаю, що тренер Брукнер - кращий тренер, який був у чеської збірної. Краще людини там не може бути. Він обов'язково доведе до фіналу. Я посперечався, що виграємо 2: 0.

- Обов'язково виграємо. Стовідсотково. 3: 0. Барош заб'є два, а з пенальті Карел Поборськи.

Павло Недвед і Марек Янкуловкі (Фото: ЧТК)   Такий настрій панував на Староміської площі в центрі Праги, де вболівальники стежили за матчем Чехія - Греція на гігантських телеекранах Павло Недвед і Марек Янкуловкі (Фото: ЧТК) Такий настрій панував на Староміської площі в центрі Праги, де вболівальники стежили за матчем Чехія - Греція на гігантських телеекранах. У чеських гравців вірили до самого кінця, тим важче було знести поразку. Протягом всього матчу табло показувало 0: 0. Після красивого початку і невдалої спроби Росіцского забити, греки наглухо закрили свою оборону. На 37 хвилині чеська команда залишилася без капітана, пораненого Павла Недведа забрали з поля на ношах. Шанс забити гол у чехів з'явився в кінці другого тайму, але Коллер промахнувся. Крапку в матчі поставив грецький захисник Деллас, який в додатковому часі забив в ворота чеської збірної єдиний гол. Кращі чеські гравці плакали, прощаючись з турніром.