Євро 2012 Польща-Греція 1: 1

У матчі відкриття чемпіонату Європи з футболу 2012 зустрічалися збірні Польщі та Греції. Зустріч команд закінчилася результативною нічиєю 1: 1.

У Варшаві пройшов перший матч Євро 2012 в Польщі та Україні. У стартовій грі зустрічалися збірні Польщі та Греції. Поляки непогано розпочали зустріч і повели на 17 хвилині гри. Гол забив Роберт Левандовскі. У першому таймі збірна Греції залишилася в меншості.

На початку другого тайму збірна Греції відігралася зусиллями Димитріоса Салпінгідіс, а ще через кілька хвилин греки заробили пенальті. У цьому епізоді червону картку за фол останньої надії отримав основний польський воротар Щесни. Склади команд вирівнялися, а місце у воротах зайняв запасний голкіпер збірної Польщі. Однак грецький капітан не зміг перехитрити другого польського голкіпера.