Полезные материалы

Чайний гриб для схуднення

Багато з нас напевно чули раніше про такому екзотичному і корисному подарунок природи, як чайний гриб. Подивишся на нього і навіть не скажеш відразу до якого природному царству він належить - царства тварин або царству рослин.

Здивувати даним продуктом когось сьогодні складно. А адже ще сто років тому про таке природному ліки в Європі ще нічого не знали, тільки після російсько-японської війни дане чудо природи з'явилося в Росії, і вже потім пройшло по європейських країнах.

Зовнішнім виглядом чайний гриб нагадує медузу - дисковидная форма і характерний жовтувато-коричневий відтінок, а невеликі отросточкі по всьому тілу роблять схожість ще більшим.

Насправді настільки загадковий продукт не що інше, як колонія дріжджових грибків укупі з оцтовокислих мікроорганізмами. Залив колонію підсолодженою рідиною, відбувається ряд перетворень, і ми отримуємо напій, що володіє цінними цілющими властивостями і смаком подібним квасу. Якраз завдяки даному напою чайний гриб настільки популярний для схуднення і здоров'я в цілому.

Саме чай насичує напій вітаміном C, який, як відомо необхідний і для життєдіяльності гриба, і для тих, хто п'є сам напій.

Чого ж доброго в даному засобі? Все просто - в ньому міститься величезна кількість корисних компонентів: вітаміни, органічні кислоти, ферменти. Вживання продукту активізує обмін речовин в клітинах, застосовується при самих різних захворюваннях, справляє оздоровчий вплив на шлунково-кишковий тракт. А той факт, що чайний гриб для схуднення займає одне з перших місць в боротьбі із зайвою вагою - вже нікого не здивує.

Напій в народній медицині рекомендують приймати таким чином: по 1 склянці приблизно за годину до їжі і, відповідно, по 1 склянці настою через 2 години після. В цілому повинно вийти шість склянок на день. При цьому варто обмежити, а то й зовсім прибрати зі свого меню солодке, борошняне і калорійне. Непогано було б заглянути пару - трійку раз в спортзал .

Курс споживання становить три місяці, при цьому кожен місяць варто робити тижневу перерву.

Чого ж доброго в даному засобі?