Полезные материалы

Як підтягнути груди після годування, якщо вона обвисла і зменшилася, як зберегти або повернути форму грудей після лактації: вправи, підтяжка, креми

  1. Як зберегти форму грудей при грудному вигодовуванні
  2. Чому після годування обвисає груди: основні помилки
  3. Як підтягнути груди після годування
  4. Маски і креми
  5. З білою глиною
  6. З кефіром
  7. душ
  8. масаж
  9. вправи
  10. народні способи
  11. Домашній крем
  12. обгортання водоростями
  13. салонні процедури
  14. підтяжка нитками
  15. Відновлення грудей хірургічним шляхом: за і проти
  16. Як боротися з розтяжками після ГВ

Мабуть, найбільш зворушливими моментами після зустрічі з малюком в пологовому будинку вважається процес грудного вигодовування. Прикладання малюка - єднальна ниточка від мами до її дитині. Але ось лактація завершена, і молода мама з жахом спостерігає, як обвисла груди після годування. Результатом годувань став здоровий і задоволений дитина, але чи можна повернути бюсту колишню красу?

Як зберегти форму грудей при грудному вигодовуванні

Обвисання грудних залоз не рахується аномальним і протиприродним. Цей фізіологічний процес так чи інакше відбувається з часом. Деякі фактори, і серед них грудне вигодовування, може прискорити обвисання. Як зберегти форму грудей під час і після годування дитини?

Це цілком здійсненно при дотриманні деяких рекомендацій:

  • В період лактації залози наливаються молоком і збільшуються в розмірах. Паралельно з розміром бюста повинен збільшуватися і розмір бюстгальтера. Найкраще вибирати ліфчики для годуючих мам. Відсутність бюстгальтера в цей період неприпустимо - він добре справляється з функцією підтримки і захисту.
  • Щоб не обвисає груди під час годування, варто підібрати збалансоване меню і відмовитися від шкідливих звичок. Молода мама обов'язково повинна ввести свій раціон білкову їжу, оскільки білок допомагає відновлювати тканини і клітини організму після пологів.
  • На форму грудей після годування безпосереднім чином впливає зціджування молока . При налагодженій лактації і нормальному процесі вигодовування зціджування взагалі не потрібно. Адже надлишків молока не виникає, а якщо і виникає, то лактація регулюється природним чином. Якщо ж довелося зцідити, то дуже важливо проводити цей процес максимально акуратно і дбайливо, щоб не опустити розтягування ніжних тканин.
  • Необхідно ретельно стежити за своєю поставою, неприпустимо сутулитися і стискатися.

Виконання цих нескладних умов допоможе швидше повернути форму після пологів при грудному вигодовуванні

Чому після годування обвисає груди: основні помилки

Багато мам допускають типові помилки в процесі грудного вигодовування. Це безпосередньо впливає на стан жіночого бюста. Щоб не засмучуватися від свого відображення в дзеркалі, потрібно намагатися не допускати таких помилок в період лактації:

  • Неправильне положення дитини під час годування. В процесі вигодовування мамі варто розташуватися максимально зручно. Для цього можна покласти під лікті і спину подушки. Це допоможе мамі не сутулитися при годуванні, а значить, зберігати правильне положення бюста, для того, щоб груди не обвисла. Фахівці рекомендують чергувати пози для годування і вибирати лежаче і сидяче положення. Так грудні залози менше розтягуються і молоко до малюка надходить швидше.
  • Неправильний захоплення соска. Важливо, щоб малюк під час їжі захоплював ротиком не тільки сосок, але і частково або повністю область навколо нього (ореолу). Якщо дитина буде захоплювати тільки сосок, він може почати тягнути його вниз при годуванні. Це не кращим чином позначиться на стані грудей.
  • Неправильне зціджування. У разі якщо матері загрожує лактостаз, після гв груди доводитися зціджувати. Найкраще це робити вручну акуратними рухами, уникаючи травматизму шкіри грудей.
  • Різке схуднення також сприяє обвисання грудей після лактації. Груди немов би здувається, при цьому шкіра не встигає забезпечити бюсту прийняття потрібної форми і просто обвисає.

Як підтягнути груди після годування

Часто молоді мами відзначають, що груди зменшилася після гв. Так поступово вона повертається до своїх добеременное розмірами. На жаль, форма не завжди повертається разом з розміром. Тому якщо груди обвисли після годування, матуся може виправити ситуацію лише ціною власних зусиль. Часто молоді мами відзначають, що груди зменшилася після гв

Якщо жінка помічає, що у неї обвисла груди після пологів, необхідно негайно приступати до реабілітуючими процедурам. Але як відновити форму? Важливо виконувати процедури і вправи не поодинці, а в комплексі, тога ефективність терапії збільшиться в рази.

Отже, основними методами, спрямованими на відновлення пружність грудей після годування вважаються:

  • правильне харчування,
  • застосування косметичних засобів;
  • контрастний душ і масаж;
  • фізичні вправи;
  • народні способи;
  • процедури в салонах.

Маски і креми

Якщо груди після годування втратила форму, як її підтягнути? Частково вирішити цю проблему в домашніх умовах допоможуть різні креми і маски. Причому, кошти можуть бути як покупними, так і виготовленими самостійно. Дуже популярні серед молодих мам маски на основі натуральних компонентів. Ось кілька варіантів подібних масок.

З білою глиною

Каолін широко відомий своїми підтягуються і тонізуючими властивостями. Для приготування диво-маски треба взяти:

  • 3 ст. ложки білої глини;
  • стакан жирних вершків:
  • 1 ч. Ложка меду.

Всі компоненти ретельно перемішати і нанести на шкіру. При перших відчуттях стягування засіб необхідно змити прохолодною водою.

З кефіром

Цей кисломолочний продукт прекрасно підтягує і зміцнює шкіру. Для приготування знадобляться:

  • 0,5 склянки кефіру;
  • 2 ст. ложки меду.

Інгредієнти перемішують, наносять на бюст і залишають на 15 хвилин. З плином часу склад змивають теплою водою.

Також підійде спеціальний ліфтинг-крем. Він повинен володіти досить жирною текстурою і бути схвалений дерматологами.

Всі косметичні засоби наносяться на шкіру грудей, уникаючи області ореоли і сосків!

душ

Після годування груди обвисли? Терміново в душ! Та не простий, а контрастний. Така процедура покращує кровообіг і стан шкіри, сприяє схудненню, зміцнює імунітет. У процесі «душетерапіі» варто дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Починати сеанс потрібно з чергування температури води. Причому спочатку така різниця повинна бути невеликою. Іншими словами, вода повинна бути теплою і прохолодною. Поступово потрібно чергувати холодну і гарячу воду.

Вплив холодної води за часом має бути вдвічі менше, ніж гарячої.

  • Закінчувати процедуру потрібно обливанням за допомогою холодної води;

Після деякого часу після регулярного застосування контрастного душу, все тіло порадує свою власницю підтягнутим і красивим видом.

масаж

Повернути грудей колишню красу і пружність допоможе спеціальний масаж. Основні правила проведення цієї процедури такі:

Через деякий час після виконання сеансів масажу (особливо в поєднанні з контрастним душем) жінка відзначить, що обвисла груди істотно підтягнеться, а шкіра придбає велику пружність.

вправи

Вправи для відновлення грудей після годування грають ключову роль в процесі реабілітації. Вони дозволяють підтягти грудні м'язи і зробити груди більш пружною. Основні вправи для підтяжки такі.

Віджимання. Від статі, від вертикальної поверхні, стоячи на колінах. В процесі виконання важливо розташовувати долоні на рівні плечей і стосуватися грудьми підлоги. Поперек не повинна прогинатися, живіт - втягнутий. Мінімальна кількість вправ - 10, поступово потрібно довести до 30 разів за підхід.

Стискання долонь на рівні грудей і за потилицею Стискання долонь на рівні грудей і за потилицею. Має чергуватися зусиллям при натиску і розслабленням після. Число раз - 30.

Застосування гантелей Застосування гантелей. Вправа виконується лежачи на спині, коліна зігнуті. Руки з гантелями ритмічно розлучаються в сторони.

Ще одна вправа з гантелями Ще одна вправа з гантелями. Початкове положення - те ж саме, гантелі потрібно піднімати вгору, як вичавлюють штангу.

Гімнастика і вправи для грудей - ще один ефективний спосіб відновити пружність шкіри. Припустимо поєднувати заняття з іншими методами підтяжки.

народні способи

Підтягнути обвислі груди після годування допоможуть народні засоби на основі натуральних компонентів. Найпопулярнішими вважаються застосування домашніх кремів і обгортання.

Домашній крем

Крем з мумійо зволожує, тонізує, підтягує шкіру. Приготувати його самостійно досить просто: 2-3г муміє змішується зі столовою ложкою води. Отримана суміш додається в будь-який живильний крем і масажними рухами наноситься на груди.

обгортання водоростями

Для приготування складу в аптеці необхідно придбати подрібнену в порошок морську капусту . Стакан порошку розлучається невеликою кількістю теплої води і настоюється протягом півгодини. Далі суміш наноситься на шкіру грудей і обертається харчовою плівкою. Після годинного застосування засіб змивають.

салонні процедури

Якісно підтягнути груди після годування допоможуть різноманітні сучасні салонні послуги. Такі процедури допомагають домогтися бажаного ефекту в відносно короткий період часу. Найбільш популярними салонними процедурами вважаються:

  • Мезотерапія. Передбачає введення під шкіру вітамінних коктейлів на основі гомеопатичних препаратів. Такі ін'єкції суттєво покращують стан шкіри (особливо якщо в їх склад входить гілауроновая кислота).
  • Міостимуляція. Процес впливу на м'язи за допомогою імпульсного струму. В результаті тканини починають скорочуватися, оскільки в них проходять процеси регенерації і поліпшення кровообігу. Така процедура підтягує і піднімає обвислі груди, проте на повне повернення до колишніх форм розраховувати не слід.

підтяжка нитками

Підтяжка грудей після годування також може бути проведена за допомогою спеціальних ниток Підтяжка грудей після годування також може бути проведена за допомогою спеціальних ниток. Такий спосіб хороший тим, що не передбачає кардинального хірургічного втручання.

Для проведення процедури використовуються спеціальні нитки, які підтримують бюст на належному рівні, не даючи йому опуститися. Види використовуваних ниток досить різноманітні: нитки Аптос, золоті і платинові варіанти, мезоніті, нитки ПДО.

Основні плюси процедури:

  • Застосовується місцева, а не загальна анестезія;
  • На шкірі проводяться проколи, а не надрізи;
  • Відновлювальний період займає мінімум часу;
  • Не застосовуються імпланти;
  • До складу деяких ниток входить молочна кислота, яка робить позитивний вплив на тканини.

Разом з тим у процедури є деякі недоліки:

  • Метод використовують тільки для корекції грудей невеликих розмірів;
  • Ефект триває від 1 року до 5 років, поступово зменшуючись;
  • Корекція не проводиться при наявності у жінки значною мірою обвисання.

Відновлення грудей хірургічним шляхом: за і проти

Багато жінок цікавляться, як повернути форму грудей, коли все випробувані методи виявилися малоефективний? Деякі мами вирішуються на відчайдушний крок - пластичну операцію з підтяжки (альтернативна назва - мастопексия). Якщо таке рішення визріло, жінці варто врахувати труднощі, які супроводжують подібну операцію:

  • Висока вартість процедури;
  • Реабілітаційний період досить довгий і болісний;
  • Залишає рубці;
  • Якість операції безпосередньо залежить від професіоналізму.

Іншими словами, підтягнути груди хірургічним шляхом дорого, болісно і ризиковано - адже якщо буде допущена лікарська помилка, це може привести до необоротних наслідків.

До плюсів мастопексії можна віднести:

  • Тривале збереження ефекту (від 5-10 і більше років);
  • Естетичний вигляд.

Отже, можна підтягнути груди хірургічним шляхом. Але рішення це повинно бути виваженим і продуманим. Особливу увагу слід приділити вибору клініки і хірурга.

Як боротися з розтяжками після ГВ

Розтяжки (стрії) ще один неприємний момент в «життя» жіночого бюста. Боротися з ними можна наступними способами:

  • Застосування спеціальних косметичних засобів;
  • масаж;
  • Використання фармакологічної продукції;
  • Салонні процедури: микродермабразия, лазерне видалення, мезотерапія, озонотерапія та ін.

Красу жіночих грудей можна і потрібно відновлювати після завершення процесу лактації. Важливим моментом вважається ентузіазм молодої мами, відповідний комплекс процедур і регулярність їх проведення. При таких умовах бюст незабаром знову порадує своїми досконалими і спокусливими формами.

Результатом годувань став здоровий і задоволений дитина, але чи можна повернути бюсту колишню красу?
Як зберегти форму грудей під час і після годування дитини?
Але як відновити форму?