Полезные материалы

Як підтягнути груди після годування

  1. Як змінюється груди після лактації
  2. Раціональне харчування
  3. масаж
  4. гімнастика
  5. Косметичні засоби

Гарний жіночий бюст споконвіку привертав увагу представників сильної статі. Грудне вигодовування впливає на тонус і форму молочних залоз. завершивши лактацію , Кожна жінка прагне повернути колишні форми, не вдаючись до послуг пластичних хірургів.

Трохи терпіння, зусиль і знань, допоможуть повернути молочним залозам красиву форму і пружність. Важливо пам'ятати, що займатися цим питанням необхідно комплексно, щоб виконувати всі рекомендації.

Як змінюється груди після лактації

Період вироблення грудного молока надає багатогранний вплив на молочні залози. Жіночі груди після лактації змінюється в таких напрямках:

  1. Опущення молочних залоз. Подібна ситуація не завжди виникає з причини годування дитини грудьми. Послужити причиною опущення грудей можуть такі чинники, як куріння, вік жінки, надлишкова маса тіла, багаторазова вагітність, большоё об'єм грудей до настання вагітності.
  2. Розтягування молочних залоз. Якщо при лактації у жінки спостерігалася підвищена вироблення молока, то після завершення годування груди втрачає свій тонус, і з'являються розтяжки.
  3. Деформація молочних залоз. Коли жінка годує грудьми, кожна молочна залоза бере на себе індивідуальне навантаження. Зміна форми, що торкнулося одних грудей, може залишити поза увагою інші груди. За період годування у жінки нерідко розвивається односторонній лактостаз, що приводить до зміни форми однієї з молочних залоз.

За період годування у жінки нерідко розвивається односторонній лактостаз, що приводить до зміни форми однієї з молочних залоз

Ступінь вираженості змін є індивідуальною для кожної мами, що годує і залежить від багатьох факторів, включаючи спадковість.

Раціональне харчування

Чим більше у жінки був об'єм грудей до настання вагітності, тим більше зусиль їй доведеться докласти для повернення колишньої форми. Цю закономірність важливо враховувати.

Первинною ланкою відновного періоду є дієта. Переглянувши свій раціон, жінка зможе не тільки скинути зайві кілограми, набрані під час вагітності, але і збагатить свій організм корисними речовинами, необхідними для подальших тренувань.

Після завершення лактації молодій мамі рекомендовано урізноманітнити свій раціон свіжими овочами та фруктами. Корисні овочеві салати, запіканки, фруктові та овочеві соки. Корисний хліб з висівок.

Під обмеження потрапляють: випічка, кондитерські вироби, жирні сорти м'яса і риби, копченості, білий хліб і макаронні вироби.

Під обмеження потрапляють: випічка, кондитерські вироби, жирні сорти м'яса і риби, копченості, білий хліб і макаронні вироби

Сприятливий вплив на організм надають кисломолочні продукти (нежирний сир, кисле молоко, кефір, йогурт, ацидофілін). Рекомендовано збагатити харчування підвищеною кількістю рослинної клітковини і білка.

Режим харчування також має значення. Для того щоб нормалізувати обмінні процеси в організмі, рекомендовано вживати їжу малими порціями до 5 разів на день.

масаж

Нехитрі прийоми самомасажу доступні для кожної жінки. Косметичний масаж молочних залоз покращує кровообіг в даній області, роблячи шкіру еластичною, пружною і підтягнутою. Перед сеансом самомасажу рекомендовано прийняти теплий або контрастний душ, насухо витерти молочні залози і змастити їх дитячим кремом або масажним маслом.

Косметичний масаж грудей включає в себе такі прийоми:

  • Починати сеанс необхідно з дбайливого погладжування молочних залоз. Виконувати прийоми рекомендовано по черзі на кожній молочній залозі. Тривалість погладжувань становить 5-7 хвилин.
  • Наступним етапом самомасажу є розтирання шкірних покривів, що знаходяться навколо молочних залоз. Безпосереднього розтирання грудних залоз краще уникати. Рекомендовано приділити увагу пахвовій області і шкірним складкам, які перебувають під грудьми.
  • Третім етапом масажу є розминка. Виконувати прийом розминання слід акуратно, щоб не травмувати молочні залози. Тривалість прийому становить 2-3 хвилини.
  • Після того як виконані всі прийоми, жінці рекомендовано прийняти повітряні ванни протягом 15 хвилин. Важливо, щоб температура в приміщенні становила не менше 23-24 градусів, щоб не допустити переохолодження організму.

гімнастика

З точки зору радикальності, пластична хірургія - альтернативний спосіб корекції форми грудей, але далеко не єдиний. Спеціальний комплекс вправ сприяє зміцненню мускулатури і повертає молочним залозам колишню форму і пружність.

Кожна вправа впливає на окрему групу м'язів, сприяючи їх зміцненню. Косметична гімнастика включає в себе комплекс таких вправ:

  1. Виправлення постави. Чим рівнею у жінки постава, тим привабливіше виглядає її груди. Вплинути на поставу може неправильна поза при годуванні малюка, важкий перебіг вагітності, а також часте носіння дитини на руках. Для корекції постави слід лягти на живіт і покласти розслаблені долоні на рівні плечей. Після цього необхідно зробити глибокий вдих і випрямити спину, упираючись долонями в підлогу. При виконанні вправи рекомендовано тягнутися підборіддям в сторону стелі, повертаючись в початкове положення.
  2. Підтяжка грудей. Ця вправа дозволяє підняти молочні залози, які були опущені під вагою грудного молока. Жінка повинна сісти на стілець, випрямити спину і зчепити руки на рівні грудей. Далі необхідно щосили здавлювати долоні, відчуваючи, як напружуються грудні м'язи. Повторювати вправу рекомендовано 3-4 рази.
  3. Повернення пружності. Проста вправа сприяє збільшенню еластичності і пружності шкіри в області грудей. Для виконання вправи будуть потрібні гантелі вагою 2-3 кг. Замість гантель використовуються пластикові пляшки з водою. Жінці слід лягти на спину, зігнути ноги в колінах і виконувати розведення рук в сторони, тримаючи гантелі.
  4. Додання шкірі еластичності. Для цього комплексу також будуть потрібні дрібні гантелі. Жінка стає прямо, ноги на ширині плечей, злегка зігнуті в колінах. Руки тримаються перед собою і розводяться в сторони. Повторювати вправу слід 3-4 рази.
  5. Вправа з гімнастичним м'ячем. Цей прийом дозволяє поліпшити форму грудей. Жінка знаходиться в положенні на колінах, спираючись долонями в м'яч. У такій позиції здійснюються 5-10 віджимань від м'яча.

У такій позиції здійснюються 5-10 віджимань від м'яча

Косметичні засоби

Засоби для догляду за тілом допоможуть відновити молочні залози після лактації . Раз в тиждень жінці рекомендовано використовувати скраб, глибоко очищає пори шкіри. Креми з ефектом ліфтингу сприяють поліпшенню тонусу шкіри і надають їй пружність. Наносити такий крем рекомендовано після прийняття ванни або душу.

Важливо! При нанесенні косметичних засобів, рекомендовано уникати області сосків і ореолів, так як ця область чутлива до хімічних речовин, і є ризик розвитку алергічної реакції.

Крем можна замінити персиковим або оливковою олією, яке містить антиоксиданти, благотворно впливають на шкірні покриви.

Страх перед втратою колишньої краси - не привід для відмови від грудного вигодовування. Новонароджений малюк потребує корисних речовинах, що надходять з молоком матері. Бажання і старанність дозволять молодій мамі повернутися в колишню форму за короткий термін.

data-matched-content-rows-num = "9, 3" data-matched-content-columns-num = "1, 2" data-matched-content-ui-type = "image_stacked"

Підписуйтесь на нашу групу