Полезные материалы

Як позбутися целюліту після пологів і при грудному вигодовуванні щоб не нашкодити дитині?

  1. Причини утворення апельсинової скоринки після пологів
  2. Особливості антицелюлітного догляду за тілом після пологів
  3. антицелюлітні процедури
  4. масаж
  5. обгортання
  6. душ
  7. ванна
  8. дієта
  9. Фізичні навантаження

загрузка ...

Згідно сумної статистики, у 9 з 10 жінок під час вагітності з'являються ознаки целюліту. Пов'язано це з колосальною перебудовою жіночого організму, який готується до виношування дитини. І якщо в арсеналі вагітних жінок тільки обмежений спектр процедур, що підтримують здоров'я шкіри, то розтяжки і целюліт після пологів лікувати вже можна і потрібно. Втім, обережність і в цьому випадку не завадить, особливо якщо ви маєте намір позбавлятися від целюліту при грудному вигодовуванні.

Причини утворення апельсинової скоринки після пологів

Прискорення обмінних процесів, зміна роботи серцево-судинної і видільної систем, різке збільшення вироблення естрогену (який, як доведено, і провокує утворення целюліту), значне збільшення ваги і набряклість - всі ці процеси, що відбуваються під час вагітності, призводять до того, що дивитися на власне відображення в дзеркалі бажання залишається все менше.

Увага!

загрузка ...

А тим часом материнський організм, піклуючись про зростаючий всередині чоловічка, посилено працює над збільшенням жирових відкладень як додаткове джерело енергії на «чорний день». До слова, навіть розподіл жиру в цей період відбувається інакше. Найбільше жирових клітин утворюється на животі, їх головна мета - захистити плід і дати йому енергію для посиленого зростання і розвитку. Найсумніше, що і після пологів цей «золотий запас» нікуди не втрачається, з нього організм черпає енергію для лактації. А ось обтягнутий в'ялою шкірою животик, жирові складки на спині і стегнах, та до того ж горбки на шкірі виробляють дуже гнітюче враження.

Звичайно, можна сподіватися, що після народження малюка все пройде само собою. І по правді кажучи, іноді так і трапляється. Але ще частіше «вагітний» целюліт аж ніяк не поспішає залишати тіло молодої мами, а, навпаки, стає більш вираженим. Тому вже в період вагітності потрібно доглядати за шкірою, а після пологів повномасштабно приступити до активних дій.

Особливості антицелюлітного догляду за тілом після пологів

загрузка ...

Дуже важливо усвідомити, що перемогти целюліт можна тільки за умови регулярного і комплексного підходу. Тобто проводити процедури не від випадку до випадку, а стабільно кілька разів на тиждень до повного позбавлення від ямочок на шкірі. І обов'язково доповнювати косметичні засоби правильним харчуванням і заняттями спортом. Тільки в цьому випадку ви зможете повернути колишню фігуру.

Оскільки навіть після пологів вашим головним завданням залишається турбота про здоров'я дитини, вибираючи способи бою з целюлітом, будьте дуже уважні і обов'язково зверніться за лікарською консультацією, перш ніж нанести на шкіру антицелюлітний засіб. Лікувальну косметику в період грудного вигодовування потрібно вибирати з особливою ретельністю. Доведено, що хімічні сполуки в складі кремів і масел проникають через шкірні пори в кров і передаються дитині з материнським молоком. Вибирайте тільки гіпоалергенна косметику, на упаковці якої вказана допустимість застосування при вагітності та годуванні груддю. Ще краще готувати скраб, маску або суміш для обгортання самостійно з натуральних і цілком доступних компонентів: наприклад, глини, муміє або кориці.

Ще одна важлива особливість післяпологовий війни за гладкість і молодість шкіри полягає в тому, що застосовувати активні заходи проти целюліту (наприклад, займатися спортом) можна лише через кілька місяців після пологів. Якщо жінка годує грудьми, то взагалі через півроку. До цього часу в організмі у великій кількості виробляється гормон релаксин, який активно буде перешкоджати всім вашим спробам зменшити обсяги тіла і вираженість апельсинової скоринки.

Якщо у вас немає варикозного розширення вен, тромбофлебіту або порушень роботи ендокринних залоз, вже через місяць після народження малюка можете регулярно робити антицелюлітний масаж . Але це стосується тільки не годуючих мам. При грудному вигодовуванні процедура дозволена тільки через 9 місяців. До цього терміну всі шкідливі речовини, що виділяються в кров матері в результаті фізичних навантажень або косметичних процедур, через молоко передаються дитині і можуть викликати непередбачувані наслідки. 9-місячний карапуз на грудному вигодовуванні вже практично не сприймає токсини матері. Але обережність і поступовість все-таки не завадить. Дітки адже різні. До того ж використовувані при масажі креми можуть погіршити смак молока і навіть спровокувати відмова дитини від грудей.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ

загрузка ...

антицелюлітні процедури

H2_3

Серед домашніх методів повернення шкірі пружності і здорового вигляду в післяпологовий період і при грудному вигодовуванні допустимі антицелюлітний масаж, обгортання, фітотерапія, ванна і контрастний душ . Не забувайте, що домогтися бажаного ефекту вдасться тільки поєднуючи косметичні процедури зі здоровим способом життя.

Не забувайте, що домогтися бажаного ефекту вдасться тільки поєднуючи косметичні процедури зі здоровим способом життя

масаж

Ця процедура вважається однією з найбільш ефективних у боротьбі з горбками целюліту. Цікаво, що молоді мами мають колосальну перевагу перед іншими представницями прекрасної статі, які теж використовують масаж в боротьбі з апельсиновою скоринкою на тілі. Справа в тому, що протягом року-двох після пологів організм посилено відновлюється, використовуючи власні ресурси, і масаж дуже допомагає йому впоратися з цим завданням. А значить, прощання з целюлітом, розтяжками і зайвими кілограмами відбувається набагато швидше.

Масаж сухою щіткою або жорсткої рукавичкою - найпростіший спосіб, що не вимагає підготовки і великої кількості вільного часу, якого у молодої мами і так небагато. Робити його можна перед прийомом вечірнього душу або ванни. Розпаривши під гарячою водою і насухо висушивши шкіру, активно розтирайте проблемні зони до почервоніння і легкого поколювання. При масажі слід трохи натискати на щітку або масажну рукавицю, а рухатися круговими рухами знизу до верху, у напрямку до серця. Саме так циркулює в організмі лімфатична рідина. Дуже ефективний і домашній масаж медом або вакуумними банками , Але будьте готові до того, що ці процедури можуть бути трохи хворобливими.

обгортання

Ще одна популярна процедура, що має на своєму рахунку чимало позитивних відгуків. Щоб зробити обгортання, вам знадобляться інгредієнти для приготування косметичного складу, фольга або поліетиленова плівка (ідеально підходить звичайна харчова) і теплий одяг.

Щоб зробити кавове обгортання, змішайте по парі столових ложок оливкової олії, меду і натуральної меленої кави, нанесіть суміш на очищені скрабом і розпарені проблемні зони, зверху оберніть кількома шарами плівки, одягніться в теплий одяг або, якщо є можливість, приляжте під теплу ковдру. Через півгодини змийте залишки суміші теплою водою і змастіть шкіру антицелюлітний маслом або кремом.

Крім кавовій гущі, для антицелюлітного обгортання використовуються глина, мед, ефірні масла, морські водорості, оцет, морська сіль.

душ

У боротьбі з целюлітом хороших результатів допомагає добитися контрастний душ. Почергове вплив на шкіру холодної та гарячої води стимулює обмінні процеси і виводить з клітин токсини, що накопичилися і зайву рідину. Починайте з комфортних температур, поступово збільшуючи контраст і тривалість холодних і гарячих циклів. Після душу розітріть тіло жорстким рушником і нанесіть косметичний засіб проти целюліту.

ванна

Як правило, молодим мамам доводиться тільки мріяти про гарячу ванну. Але якщо вже така можливість з'явилася, не пропустіть нагоду приготувати антицелюлітну ванну для краси шкіри. Просто розчиніть у воді 500 грамів морської солі і полежіть в сольовий ванні чверть години. Врахуйте, що вода повинна бути не гаряче 38 градусів. Можна перед розчиненням додати в сіль кілька крапель апельсинового або лавандового ефірного масла.

дієта

Без здорового харчування позбутися целюліту вийде. Більшість годуючих мам дотримуються дієти, щоб не нашкодити травленню малюка. Але і у них нерідко трапляються нестримні пориви до холодильника в пошуках чого-небудь смачного, але грає на руку целюліту.

Щоб повернути колишню форму, відмовтеся від копченого, солоного і жирного, а також напівфабрикатів, майонезу і кетчупу, сухариків і чіпсів, їжі з ресторанів швидкого харчування. Обмежте солодке або замініть покупні солодощі на мед, шоколад і сухофрукти. Їжте корисні продукти - овочі, свіжі фрукти, цільнозернові каші і кисломолочні продукти. Пийте побільше негазованої мінералки, трав'яного або зеленого чаю. Додаткова рідина до того ж збільшує вироблення грудного молока.

Фізичні навантаження

Заняття спортом допоможуть повернутися до колишніх форм, скинувши зайві кілограми, зміцнивши розтягнуті вагітністю м'язи і розгладивши целюліт. Зрозуміло, що часу на повноцінні тренування в спортивному залі у новоспечених мам немає. але виконувати ефективні антицелюлітні вправи можна і вдома, коли малюк спить, або перетворивши тренування в захоплюючу гру - для дітей старшого віку. Качайте прес, присідайте, робіть махи ногами, стрибайте на скакалці, віджимайтеся, крутите обруч - і незабаром ви помітите зміни на краще. Також намагайтеся підніматися пішки по сходах і більше гуляти. Активні прогулянки на свіжому повітрі корисні і мамам, і діткам.

Як бачите, впоратися з целюлітом можна, навіть будучи мамою чарівного карапуза. Потрібно тільки не лінуватися і регулярно виконувати антицелюлітний комплекс. Не забувайте про поступовість і попередньої консультації лікаря. Обережність допоможе не нашкодити вашому ангелика. А яке щастя вас чекає, коли підріс малюк переконано скаже, що його мама найкрасивіша! Легкої вам перемоги над целюлітом!

загрузка ...