Томаш Бердих в двох сетах переграв Давіда Феррера в Лондоні

Томаш Бердих. фото AFP

Томаш Бердих в двох сетах переграв Давіда Феррера в Лондоні https://cdn.segodnya.ua/img/article/4735/2_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4735/2_tn.jpg 2013- 11-07T09: 49: 53 + 02: 00 Теніс Чех продовжить боротьбу за вихід в півфінал Підсумкового турніру АТР

Чеський тенісист Томаш Бердих зберіг шанси на вихід в півфінал Підсумкового чемпіонату АТР в Лондоні. У другому матчі групового етапу шостий номер світового рейтингу 28-річний Бердих завдав поразки третій ракетці світу 31-річному іспанцеві Давиду Ферреру.

Томаш взяв верх над своїм суперником в двох партіях з рахунком 6: 4, 6: 4. Матч тривав 1 година 23 хвилини, за які Бердих двічі брав подачу суперника і не дозволив Ферреру заробити жодного брейковий м'яча. Чеський спортсмен виконав десять подач навиліт, допустивши при цьому дві подвійні помилки. В активі Феррера один ейс при одній помилку на подачі.

Після цього поєдинку рахунок за особистими зустрічами між спортсменами став 7: 5 на користь Феррера.

У заключному поєдинку групового етапу Томаш битиметься з іспанцем Рафаелем Надалем, а Феррер зіграє зі швейцарцем Станісласом Ваврінкою. Надаль достроково вийшов у півфінал, а на другу путівку претендують Бердих і Ваврінка.