Полезные материалы

бокс при міжхребцевої грижі поперекового відділу

  1. Міфи про міжхребцевих грижах
  2. Вправи при грижах міжхребцевого диска
  3. Спорт при грижі
  4. Загальні правила
  5. Дозволені види спорту
  6. Чи можна займатися боксом з міжхребцевої грижею?
  7. Чи можна займатися спортом з грижею хребта?
  8. Дозволені види спорту при міжхребцевої грижі
  9. особливості занять
  10. Спорт і міжхребцева грижа
  11. Чи можна займатися спортом?
  12. Корисні і заборонені види спорту при міжхребцевої грижі
  13. Танці, хореографія та інші види активності при патологіях хребта - користь чи шкода?
  14. профілактика

Міфи про міжхребцевих грижах

З 26.07 по 10.08.2018 року Ігнатьєв Геннадій Васильович буде проводити консультування в г. Киев. Час візиту обмежена. Запис за тел .: +38 067 920-46-47. Читати докладніше ...

Грижа міжхребцевого диска - це серйозне захворювання хребта, при якому відбувається випинання міжхребцевого диска з пошкодженням і порушенням функції спінальних нервів. Це захворювання досить поширене і зустрічається найчастіше у людей віком від 20 до 50 років. Але, тим не менше, при сучасній розмаїтості і доступності спеціалізованої медичної літератури, багато людей до сих пір помиляються на рахунок природи виникнення цього захворювання і його сучасних методів лікування.

Насправді, грижа міжхребцевого диска - не самостійна патологія, а одне з найважчих проявів і ускладнень остеохондрозу хребта. При розвитку остеохондрозу, в структурі міжхребцевих дисків, а далі і хребців відбуваються поступові, але незворотні дегенеративні зміни, що призводять до порушення функцій хребта, які проявляються наростанням клінічної симптоматики. І тільки на тлі подібних патологічних змін будови міжхребцевих дисків в ослаблених місцях і відбувається їх випинання.

Біль - це, без сумніву, перша ознака виникла грижі: при протрузії міжхребцевого диска відбувається різке обмеження спинномозкового нерва, що дає больовий синдром. Але разом з цим, після зменшення травматичного набряку, приєднуються і інші ознаки пошкодження нерва: оніміння шкіри, особливо часто в зоні «лампас» (бічні поверхні стегон), відчуття жару, поколювання, може навіть розвиватися парез (патологічна слабкість м'язів ніг), знижуватися рефлекси. Згодом може спостерігатися зменшення обсягу певних м'язів на нозі (м'язова атрофія) внаслідок порушення нервової

джерело

Вправи при грижах міжхребцевого диска

У 2007 році закінчив Кубанський Університет Фізичної Культури. КМС з пауерліфтингу. Чемпіон Росії за версією AWPC. Кілька років був інструктором в центрі Бубновського.

Міжхребцева грижа - це деформація міжхребцевого диска з його випинанням більш ніж на 3 - 4 мм. Грижі бувають декількох видів. Фронтальні, латеральні, секвеструвати, грижі Шморля та (найнебезпечніші) парамедіальний. Як ми вже говорили вище, найбільшу небезпеку для спортсмена і для людини, яка не займається спортом, становить парамедіальний грижа, так як вона спрямована в бік корінця спинного мозку і може його передавлює, що викликає так званий «корінцевий синдром». Дане порушення цілісності міжхребцевих дисків може бути викликано різними факторами: неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, ну і неграмотний тренінг.

Хочеться відзначити, що міжхребетні диски, так само як і самі хребці, не мають нервових закінчень і рецепторів. Тому вони не можуть викликати больових відчуттів. А біль, яку людина відчуває при цій патології, найчастіше викликана спазмом м'язів стабілізаторів хребта (глибоких м'язів спини). Наприклад, таких, як короткий і довгий ротатор і многоотростчатая м'яз. Дані м'язи входять в спазм через те, що в результаті виниклого захворювання, відбувається порушення стабільності хребетних сегментів. Внаслідок чого м'язам доводиться виконувати свою компенсаторну функцію в набагато більшому ступені, ніж зазвичай. Тому вони втомлюються і входять в стан спазму.

В даному випадку основне завдання тренування і лікування грижі / протрузии полягає в тому, щоб вивести м'яз зі спазму і натренувати її для того, щоб вона справлялася з цим навантаженням. Для цього може знадобитися до декількох місяців. У тренування досить включити декілька різних упражне

джерело

Спорт при грижі

Спорт при грижі поперекового відділу хребта не тільки може бути корисним для підтримки загального тонусу організму, але і здатний вилікувати це захворювання. Вибираючи вид спорту, важливо підібрати такий, який дозволить сформувати м'язовий каркас, не навантажуючи при цьому поперековий відділ. При таких умовах тренування м'язів спини будуть ефективними.

Спорт при грижі поперекового відділу хребта не тільки може бути корисним для підтримки загального тонусу організму, але і здатний вилікувати це захворювання.

Загальні правила

Перш ніж давати тілу фізичне навантаження, необхідно пройти повне обстеження і знати точний діагноз, так як при різних патологіях хребетних дисків можна рекомендувати хворому різні вправи. Наприклад, при грижі Шморля категорично заборонені підйоми тягарів, стрибки, нахили, всі види боротьби, бокс, лижі, футбол, баскетбол, волейбол і т.д.

Займатися будь-якими видами спорту дозволяється тільки в період стабільної ремісії. У період загострення хребетної грижі будь-яка фізична активність хворому протипоказана.

Хворим, які страждають різними захворюваннями хребта, бажано не виконувати вправи в положенні стоячи, так як це збільшує ризик додаткового травматизму поперекового відділу. Краще віддати перевагу вправи в положенні сидячи або лежачи. Станові тяги, присідання з обтяженням категорично заборонені, безпечніше робити жим ногами вгору.

Для того щоб заняття надали позитивний ефект, вони обов'язково повинні бути регулярними. Не можна допускати надмірні навантаження на хребетний стовп. При виникненні болю в спині заняття потрібно відразу ж припинити.

Дозволені види спорту

До дозволеним видам спорту при міжхребцевих грижах в поперековому відділі відносяться ті, які не мають на увазі навантаження на спину і поперековий відділ, наприклад вправи на розтяжку

джерело джерело   Чи можна займатися боксом з міжхребцевої грижею

Чи можна займатися боксом з міжхребцевої грижею?

Поставили діагноз: МРТ ПОП: невеликих розмірів центральна невипавшая грижа диска L4-L5 на тлі остеохондрозу. Корінцевий іррітатівний синдром L4 справа.

Стан моє (тьфу-тьфу 3 рази і постукати по дереву і дурній голові) поки не дуже важке, тобто зрідка болить поперек і стегно, буквою Z поки (тьфу-тьфу 3 рази і постукати по дереву і дурній голові) НЕ гаки. Питання, чи можна займатися боксом?

спробувати можна потихеньку. Якщо почне сильніше вболівати і в ногу стріляти, то не варто продовжувати. При грижах міжхребцевих дисків головне правильно підібрати вправи і навантаження, щоб був м'язовий корсет. можна спробувати ліво- і правосторонні стійки, виключити нирки і т.д. в загальному крім вас ніхто точно не скаже, медики швидше заборонять, пробуйте.

А взагалі ця патологія часта і зациклюватися особливо не потрібно. Це зараз сучасні методи діагностики дозволяють виявляти болячки, а раніше ніхто не знав - є там грижа, немає її. Жили якось мужики і працювали.

А взагалі ця патологія часта і зациклюватися особливо не потрібно. Це зараз сучасні методи діагностики дозволяють виявляти болячки, а раніше ніхто не знав - є там грижа, немає її. Жили якось мужики і працювали.

угу ... десь траплялося. в якийсь Ненашев країні великий натовп прогнали через томограф .... мало не у 40% тих, у кого ці самі грижі виявілі- ніяких скарг не було-в точності мож і прибріхую. але суть така точно ...

якщо в попереку, то не бажано, так як всі удари рукою йдуть якраз через різке скручування стегна - для проблемних хребців в попереку - дуже небезпечно.

Вітаю. У мене поперековий хондроз. Після тренувань з боксу іноді відчуваються ниючі болі в попереку з легкої "віддачею" в ногу.

До боксу займався кікбоксингом. Ось там мене одне тренування скрутила.

джерело джерело   Чи можна займатися спортом з грижею хребта

Чи можна займатися спортом з грижею хребта?

Після обстеження лікарів і проходження курсу лікування ускладненого остеохондрозу, потрібно підтримувати своє здоров'я і далі. Спорт при міжхребцевої грижі лікарі рекомендують, але тільки деякі його види, так як багато тренування або фізичні навантаження можуть завдати шкоди і дати ускладнення на організм. Всім пацієнтам пропонується ряд спортивних занять, які зміцнюють м'язи шийного відділу та сприяють оздоровленню.

Дозволені види спорту при міжхребцевої грижі

Плавання - унікальне заняття для підтримки здоров'я, якщо спостерігається остеохондроз, так як в ньому беруть участь всі групи м'язів і при цьому особливого навантаження на хребет немає. Але крім плавання підуть на користь і такі види спорту при міжхребцевої грижі, як:

особливості занять

Здоровий спосіб життя поряд з медикаментозним лікуванням - шлях до швидкого одужання. Спорт при грижі потрібен для підтримки хребетного відділу і його м'язів, зняття м'язових спазмів. Але потрібно знати, що при занятті больовий синдром не повинен долати людини. У такому випадку потрібно знизити темп і амплітуду. Щоб бути здоровим вибирати потрібно той спорт, в якому хворий знаходиться в горизонтальному положенні. Якщо при занятті з'являється біль, то краще залишити вправу і перейти до іншого.

освіту жировика на хребті

Жировик на хребті - це нерідке явище, він відноситься до пухлин доброякісного характеру. Жировик або ліпома відрізняється за зовнішніми ознаками від інших утворень, проте, важливо, щоб діагностику провід

Будь-які заняття спортом, в тому числі і водні процедури, починаються з розминки. Для початку потрібно проходити в басейні по груди, а вже пізніше починати плавати. Спина повинна бути повністю занурена в воду, так як маса людини значно меншає, а, отже, і менше навантаження на хребет. Під час плавання, м'язи тіла людини розслаблені, тому спазми і болі проходять. А також активне плавання - це, в своєму роді кардіотреніровки. Кардіо прописують, якщо відчуваються болі в попереку. Відвідувати сеанси таких водни

джерело

Спорт і міжхребцева грижа

Фізичні вправи - частина комплексної терапії для лікування проблем спини. Спорт при міжхребцевої грижі не протипоказаний, але варто правильно підібрати вправи, щоб не заподіяти собі більшої шкоди. Довірити вибір виду спорту краще досвідченому фахівцеві, який врахує всі особливості захворювання. Починати лікувальну гімнастику при пошкодженнях шийного або інших відділів хребта слід поступово, дотримуючись правильну техніку виконання вправ.

Чи можна займатися спортом?

Діагноз «міжхребцева грижа» - не вирок, і відмовлятися від занять спортом не варто, адже фізичні навантаження сприяють підвищенню тонусу м'язів, прискоренню кровообігу і нормалізації обмінних процесів в організмі. Грижа хребта на ранніх стадіях може бути вилікувана без хірургічного втручання, в комплексній терапії із застосуванням медикаментів і лікувальної гімнастики. При такому захворюванні перевагу варто віддати видів спорту з помірними навантаженнями, які не викликають больових відчуттів. Заборонено піднімати тяжкості. Якщо під час вправи виникає біль в попереку, необхідно переглянути програму: зменшити навантаження і амплітуду руху.

Корисні і заборонені види спорту при міжхребцевої грижі

Грижа міжхребцевого диска значно зменшує список дозволених видів спорту, якими може займатися пацієнт. При цьому захворюванні слід виключити різкі рухи і надмірні навантаження на хребетний стовп. Чи не рекомендують вправи, під час яких людина протягом тривалого часу знаходиться у вертикальному положенні. Рекомендовані і заборонені види спорту при міжхребцевої грижі перераховані в таблиці:

вправити хребці у Володимирі

Я використовував Витафон. Як мертвому припарки ... Використовувати можна, лікувати - немає. можна, але до комплексної терапії препаратами протівососпалітельного дії, самостійно-малоефективний

Матеріали і методи: з про

Відноситься до рекомендованих видів спорту при шийної грижі та інших ураженнях хребта. Був розроблений для реабілітації людей з різними травмами хребта. А також ця

джерело джерело   Танці, хореографія та інші види активності при патологіях хребта - користь чи шкода

Танці, хореографія та інші види активності при патологіях хребта - користь чи шкода?

Міжхребцева грижа одночасно є пізнім ускладненням остеохондрозу і ранньої попередницею спондилеза - остаточної фіксації хребетного стовпа в одному положенні за рахунок розростання остистих відростків.

Хребетний диск являє собою дводольні конструкцію - схоже на желе (пульпозное) ядро, плюс пружна (фіброзна) прошарок з хряща, яка оточує цей «желейний» центр, не даючи йому розповзатися під тиском сусідніх хребців.

Деградація диска починається якраз з хряща, і в міру втрати ним пружності відбувається зближення хребців в напрямку зверху вниз. Їх натиск на колоїд в середині диска збільшується, а він, у свою чергу, розпирає хрящ зсередини.

Рано чи пізно процес завершується розривом фіброзного кільця, а край здавленого хребцями диска випинається в простір, що звільнився. Якщо грижу не вдається усунути жодним з відомих науці способів, через кілька років хребет сам запускає розростання своїх остистих відростків.

Таким чином, він запускає розвиток спондильозу з метою зупинити розповзання залишків хрящової прошарку і зробити постраждалий сегмент нерухомим.

профілактика

Медицина розглядає фізичну активність лише як засіб запобігання патологій хребта. При цьому посильні і різноманітні динамічні навантаження на нього виглядають в її очах кращими, ніж професійні, постійні або статичні.

Іншими словами, з її точки зору, будь-який спорт корисний, але - тільки поки він залишається аматорським. Виходячи з цього, профілактиці міжхребцевої грижі сприяють заняття:

Ну а, крім цього, лікарі-ортопеди не вітають участь своїх потенційних пацієнтів в навантажувальних і будівельних роботах, тривалому сидінні за кермі

джерело
Чи можна займатися спортом з грижею хребта?
Питання, чи можна займатися боксом?
Чи можна займатися спортом?