Полезные материалы

Гребні тренажери і їх вплив на хребет

  1. Кому це сподобається
  2. Кому це не сподобається
  3. Секрети роботи на гребних тренажерах

Гребний тренажер складається з маховика, вентилятора і рукояток, прикріплених тросами до пружини. Коли ви тягнете рукоятки до себе, сидіння переміщається в протилежному напрямку. Вентилятор створює ілюзію поривів вітру, як при змаху веслами на човні.

Вентилятор створює ілюзію поривів вітру, як при змаху веслами на човні

Кому це сподобається

Кожен, хто хоче знайти вправи, при яких задіяно відразу кілька груп м'язів, гідно оцінить цей тренажер. Він допоможе вам зберегти спортивну форму, а тим, хто захоплюється або серйозно займається веслуванням, підготуватися до реальних запливів. Всупереч поширеній думці, веслування не протипоказана людям, у яких є проблеми зі спиною. При правильному виконанні вправи основні зусилля розподіляються між м'язами плечового пояса і сідничний м'яз, а безпосередньо м'язи спини грають лише допоміжну роль.

Більш того, заняття на гребному тренажері призводять до розтягуванню хребта , Зміцненню м'язів, які його підтримують. Багато гребні тренажерами оснащені дисплеями, на яких, завдяки комп'ютеру, показуються всі важливі дані: час, частота пульсу. Є можливість складати програми тренувань і задавати навантаження. Є програми онлайн-запливів, завдяки яким розігруються цілі змагання серед кількох учасників, що тренуються на гребному тренажері.

Кому це не сподобається

Одним веслування набридає вже через кілька секунд. Інших дратує те, що на відміну від ходьби, бігу або їзди на велотренажері, веслування не дозволяє розслабитися ні на хвилину.

Секрети роботи на гребних тренажерах

Коли з боку дивишся на досвідченого спортсмена, що займається на гребному тренажері, здається, що він майже не докладає ніяких зусиль. Але коли ви спробуєте сісти за цей тренажер, то з подивом виявите, що він вимагає набагато більшої координації рухів, ніж це здається з боку. Ось деякі поради, які стануть в нагоді вам при роботі на гребному тренажері.

  • Думайте про ногах.
  • Найбільше уваги приділяйте м'язам сідниць і стегон, а не спини.
  • Чи не напружуйте коліна. Навіть при максимальній напрузі всіх м'язів коліна повинні бути злегка розслаблені.
  • Чи не згинайте спину. Чи не нахиляйтеся сильно вперед під час кожного гребка. Спина повинна відкидатися назад під кутом 45 °.
  • Рухи рук повинні бути плавними. Не зупиняйтеся, коли гребете.

Крім цього не варто забувати про загальні рекомендації до будь-яких тренувань:

  • Починати тренування з розминки.
  • На перших тренуваннях - навантаження давати мінімальну. Надалі плавно її збільшувати
  • Тривалість занять спочатку повинна бути невеликою. Потім - поступове збільшення часу тренування.

За матеріалами: trenageri.com.ua

Схожі сторінки