Полезные материалы

Грижа в шийному відділі хребта

  1. Що необхідно робити при міжхребцевої грижі?
  2. Як лікується грижа у шийному відділі хребта?
  3. Читайте також статті:

Будь-яке захворювання, пов'язане з шийним відділом хребта, досить серйозна форма захворювання, яке вражає сам хребет Будь-яке захворювання, пов'язане з шийним відділом хребта, досить серйозна форма захворювання, яке вражає сам хребет. Грижа в шийному відділі хребта призводить до невралгічних, вегетативним, статичним і вісцеральним розладів. Це все лікується під наглядом досвідченого лікаря з призначенням медикаментозної терапії. Позитивний ефект настає не відразу, після тривалого комплексного лікування, що включає в себе різні методи. Найдієвішим вважається масаж шийного відділу.

Що необхідно робити при міжхребцевої грижі?

При перших ознаках хвороби шийного відділу слід звернутися до лікаря для діагностики. Зараз для всіх пацієнтів застосовується нешкідливий метод - томографія магнітно-резонансна, вона дає можливість поставити точний діагноз, визначити локалізацію грижі і її точний розмір.

Якщо грижа у шийному відділі хребта підтвердилася, то треба обмежити різкі рухи головою, підібрати зручне ліжко, подушку. Під час сну треба вибирати зручну позу для зменшення навантаження на хребет. Слід придбати шийний комір-корсет.

Як лікується грижа у шийному відділі хребта?

  • Лікуючий лікар призначає протизапальні нестероїдні засоби. Вони допомагають позбутися від м'язової напруги і болю в області шиї. Для обробки хворий шиї призначаються трансдермальні пластирі та протизапальні мазі.
  • Не варто відмовлятися від фізіотерапевтичних процедур, які проводить фахівець. Не можна застосовувати контрастні душі, відвідувати лазні і сауни і накладати зігріваючі компреси.
  • Бажано порадитися з лікарем з приводу застосування спеціальних зборів трав, які знімають м'язові спазми, покращують кровообіг, прискорюють регенерацію хрящових і кісткових тканин.
  • Можна відвідувати мануального терапевта. Багато лікарів проводять спеціальні лікувальні процедури, і грижа у шийному відділі хребта зникає, або уповільнює свій розвиток.
  • Для закріплення оздоровлення після основного лікування рекомендується займатися лікувальною фізкультурою. Спеціальна гімнастика закріпить отриманий результат.
  • Грижа в шийному відділі хребта лікується за допомогою гірудотерапії. Слина п'явок має знеболюючу дію і надає протівотечний ефект.

Самолікуванням займатися забороняється.

Читайте також статті:

  • Вправи при міжхребцевої грижі

    Лікарські методи будуть робити ефективний вплив на спину при міжхребцевої грижі, якщо до їх застосування приступити на ранній стадії хвороби. Найголовніший показник - повне позбавлення від бо ...

  • Міжхребцева грижа грудного відділу

    Міжхребцева грижа грудного відділу - це випадання фрагментів міжхребцевих дисків в спинномозковий канал. При цьому захворюванні з'являється біль в грудях, ниючі болі в області серця або органів брю ...

  • Зарядка при грижі хребта

    Грижа в будь-якому відділі хребта є прямим показанням до призначення лікувальної гімнастики. Як правило, індивідуальною розробкою вправ займається лікар-фізіотерапевт. Займатися слід регу ...

Що необхідно робити при міжхребцевої грижі?
Як лікується грижа у шийному відділі хребта?
Що необхідно робити при міжхребцевої грижі?
Як лікується грижа у шийному відділі хребта?