Полезные материалы

Міжхребцева грижа. Симптоми прояви. Лікування міжхребцевої грижі народними засобами

  1. Причини, що сприяють розвитку міжхребцевої грижі
  2. Симптоми прояви міжхребцевої грижі
  3. Лікування міжхребцевої грижі
  4. Лікування міжхребцевої грижі народними засобами

Біль у спині відчувають практично всі люди Біль у спині відчувають практично всі люди. Найбільш частою причиною її виникнення є зміна в міжхребцевих дисках, це може бути остеохондроз або міжхребцева грижа. Про те як виявляється міжхребцева грижа, як її лікувати народними засобами, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Міжхребцева грижа - це зміщення пульпозного ядра диска, одночасно з яким відбувається розрив фіброзного кільця.

Причини, що сприяють розвитку міжхребцевої грижі

Найбільш поширена причина виникнення міжхребцевої грижі - це перевантаження хребта, яка може виникнути через підняття тяжкості, тривалій роботі в положенні сидячи, порушеною постави.

Симптоми прояви міжхребцевої грижі

На самому початку перебігу хвороби пацієнти відзначають ниючі болі в спині, з періодичними прострілами. Згодом біль підсилюється, переходять в постійні з періодичними прострілами.
1) Прояв міжхребцевої грижі в грудному хребті:
Біль носить постійний характер, локалізуючись в грудному відділі хребта, особливо під час прийняття якоїсь робочої пози. Крім того, можу спостерігатися сколіози хребта.
2) Прояв міжхребцевої грижі в шийних хребцях:
При грижі в даному відділі хворі відзначають запаморочення, головний біль, зміна артеріального тиску, больові відчуття в плечах і верхніх кінцівках, а так само оніміння в пальцях рук.
3) Прояв міжхребцевої грижі в поперекових хребця х:
Больові відчуття найбільш сильні в нижніх кінцівках, в гомілки, стопах, в попереку, при міжхребцевої грижі в попереку хворі можуть так само відчувати оніміння пальців нижніх кінцівок.

Лікування міжхребцевої грижі

На сьогоднішній день лікування цього захворювання можна проводити декількома засобами, це консервативне, операційне лікування міжхребцевої грижі і безопераційне лікування грижі. У наш час найбільшу перевагу віддається безопераційним методам лікування. Тому не варто впадати у відчай, якщо вам поставили діагноз міжхребцева грижа, адже якщо почати, вчасно лікування, то можна вилікувати грижу і без операції. Однак, необхідно пам'ятати про те, що хребет є досить складним органом, який забезпечує стійкість і гнучкість ОПД (опорно-рухового апарату).
Для лікування грижі без операції необхідно проводити оздоровчі заходи, займатися спортом, ходьбі на лижах і почати лікування міжхребцевої грижі народними засобами.

Лікування міжхребцевої грижі народними засобами

- Берете звичайну червону глину, при необхідності змочити її водою, щоб вона стала вологою - Берете звичайну червону глину, при необхідності змочити її водою, щоб вона стала вологою. З цієї глини зліпити невелику грудочку і обернути його марлею, тільки для того, щоб глина не розвалилася. Потім її слід підігріти до 37 градусів і прикласти до грижі. Поверх зліпка з глини накласти плівку, її слід закріпити пластиром. Після того, як глина підсохне, її знімають.

- Від міжхребцевої грижі допомагає склад з муміє з медом - Від міжхребцевої грижі допомагає склад з муміє з медом. Для того, щоб лікуватися цим народним засобом необхідно спершу розтерти хребет смерековим маслом, після чого нанести муміє, яке змішують з медом - на сто грам меду один грам муміє, яке слід спочатку розчинити однією чайною ложкою теплої води. Цим складом розтирати хребет.