Полезные материалы

годування кошеня

  1. Посилання по темі "Кошенята"

Давайте почнемо з самого початку: годуєте кошенят їжею, спеціально для них призначеної

Давайте почнемо з самого початку: годуєте кошенят їжею, спеціально для них призначеної Давайте почнемо з самого початку: годуєте кошенят їжею, спеціально для них призначеної. Майже всі кішки, яких ми знали, вважали за краще консервовану їжу будь-який інший. Що стосується нашого будинку, то ми годуємо кішок виключно консервами. Однак консервована їжа псується, якщо пропустити термін, вона дорожча і від неї більше бруду, ніж від сухого корму. Сухий корм добре зберігається як в пакеті, так і в мисці. Він не такий дорогий, як консервований, його просто використовувати і зберігати. Напівсирої корм так само зручний, як сухий, і більшість кішок сприймає його так само добре, як консервований. Однак в такому кормі зазвичай багато барвників, добавок і спецій.

Свіжа вода необхідна кошеняті, але цього часто не надають належного значення. Навіть якщо кошеня п'є воду, капає з-під крана, в його мисці завжди повинна бути свіжа вода. Щодня мийте миску і міняйте воду. Це особливо важливо, якщо ви годуєте кошеняти сухим кормом. Якщо він буде випивати потрібну кількість води, це допоможе запобігти захворюванням сечового тракту. Свіжа вода важлива для всіх кішок, але особливо - для самців, які більш схильні до таких захворювань.

Існує міф, що молоко - це найкраща їжа для кошенят. Насправді молоко може викликати понос. Замість молока краще давайте своєму кошеняті свіжу воду.

Зубки у кошенят прорізуються у віці від трьох з половиною до шести місяців. У цей період жування час від часу може ставати хворобливим. Якщо ви годуєте кошеняти сухим кормом і вам здається, що він хоче їсти, але при цьому, зробивши кілька укусів, йде геть, спробуйте розмочити корм в теплій воді протягом декількох хвилин. Вода пом'якшить корм, і кошеняті буде простіше його є. З консервованої їжею, зрозуміло, набагато менше проблем, так як вона вже м'яка.

Як і у будь-якого малюка, у якого прорізуються зубки, рот у кошеняти може хворіти. Можливо, він буде гризти все підряд, намагаючись полегшити біль. Він може пищати або нервувати. Можливо, у нього буде злегка рідкуватий стілець або він буде більш млявим, ніж зазвичай. Протягом цього періоду дихання у нього може бути не таким свіжим. Але все пройде. Якщо це сильно вас турбує, нанесіть візит ветеринара. Він зможе визначити, чи нормальні симптоми у вашого кошеняти або є причини для тривоги.

Маленький кошеня, якому ще не виповнилося трьох місяців, повинен мати доступ до їжі безперервно протягом усього дня. Він росте, і йому потрібно так багато енергії, що навряд чи він буде переїдати. Швидше він буде носитися стрімголов по всьому будинку і спалювати калорії, як будь-яка здорова кошеня. Якщо, проте, вам необхідно з якоїсь причини годувати його в кілька прийомів, робіть це щонайменше три рази на день.

Коли кошеняті буде приблизно шість місяців, ви можете перевести його на дворазове годування. Такий же режим харчування ми рекомендуємо і для дорослих кішок. У шість місяців швидке зростання кошеня закінчиться. Він буде продовжувати розвиватися, але вже повільніше. Годування в два прийоми дозволить вам контролювати кількість їжі, що поглинається кошеням. Зараз вам це може здатися не особливо важливим, але, тим не менш, ожиріння - це поширена проблема серед дорослих кішок, які перебувають весь час вдома. Щоб в майбутньому ваша кішка важила на кілька фунтів менше, варто прийняти деякі запобіжні заходи.

Сплануйте час годування кошеняти так, щоб воно відповідало вашому розкладом. Але, як ми вже говорили, ніколи не годуйте кошеня відразу ж, як тільки встаєте з ліжка. Якщо ви будете робити це, кошеня швидко зрозуміє, що отримає їжу відразу ж, як тільки ви прокинетеся. Тому він буде змушувати вас прокидатися! Адже п'ятій годині ранку - це не надто рано для невеликого сніданку, чи не так?

Якщо ваш кошеня будить вас серед ночі, не годуйте його, щоб заспокоїти. Інакше це покладе початок звичкою, яку важко буде викорінити. У кішок хороша пам'ять в тому, що стосується їжі. Замість цього годуєте його перед тим, як піти на роботу. Не дозволяйте йому пов'язувати ваше пробудження з годуванням, і все буде добре.

Увечері те ж саме правило слід застосовувати до вашого повернення додому. Якщо ви будете годувати його відразу ж, як тільки ввійдете в двері, він буде турбуватися, коли ви будете спізнюватися. А неспокійні кошенята завжди погано себе ведуть. Замість цього годуєте його тоді, коли будете їсти самі, або в годинник, що відповідають вашому самому пізнього повернення додому протягом тижня. Наприклад, якщо ви зазвичай приходите додому о шостій годині вечора, але двічі в тиждень затримуєтеся на тренуваннях в гімнастичному залі і повертаєтеся приблизно о пів на восьму, тоді годуєте кошеняти щодня о восьмій вечора. Це увійде в звичку і стане усталеною практикою.

Велике значення має, де ви будете годувати його. Якщо ви не хочете, щоб він скочив на робочий стіл в кухні, де ви готуєте їжу, не годуйте його на іншому кінці цього столу. Те ж саме відноситься до кухонного столу і т. П. Ваша кішка повинна відчувати себе комфортно, прямуючи до своєї миски з їжею, і якщо ця миска буде знаходитися біля якогось предмета, на якому ви не бажали б бачити кішку, то ви створите проблеми для вас обох.

Якщо у вас є собака - любителька котячого корму, видаліть її куди-небудь, коли будете годувати кішку. Тоді ви зможете поставити миску з кормом для кішки на підлогу. Ось ще одна перевага дворазового годування: собака не зможе красти котячий корм, тому що в мисці нічого не залишиться. Мільйони кішок зуміли переконати своїх господарів, що вони повинні мати цілодобовий доступ до миски з їжею. Але це не правда.

Ось ще один розсудливий порада: не починайте годувати кошеня зі свого столу. Коли ви побачите ці великі зелені очі, спрямовані на вас знизу вгору, просто повторюйте про себе: «Двадцять років, двадцять років!» Якщо ви не хочете терпіти докучання цього чотириногого любителя поїсти протягом двох десятиліть, не давайте йому частувань зі своєї тарілки.

Частково використано інформацію з книги: Б. Кілкоммонс, С. Вілсон "Все про вашій кішці"

Посилання по темі "Кошенята"


Адже п'ятій годині ранку - це не надто рано для невеликого сніданку, чи не так?