Відомо: достатньо одного куточка для Atletico (галерея)

Команда Атлетико Мадрид Рекорд першої перемоги в Ла Лізі після 1: 0 вдома за ескадрильями Райо Валлекано . The Дієго Сімеоне нічого не вразив, і на практиці не було чіткої цільової позиції. Атака вийшла на 63-й хвилині після точного позиціонування Антуан Гроссман і другий м'яч виграв після кутового удару. Кокс Дієго Сімеоне поступив в атаку з Антуаном Грісманом і Дієго Коста в штурмі, підтримуваному крилами Росії Ангел Корея і Тома Леммар . Символічні гості з " Weyekas "Покладено на випробуваний ланцюг 4-2-3-1. До зустрічі чемпіони світу Антуан Грісман, Лука Ернандес і Тома Леммар показали перемогу Кубка світу в Росії. Перша половина не давала особливого виконання. Господарі володіли м'ячем, але рідко загострювали свої атаки. Перший постріл гри вийшов з голови Адріана Ембарби в четверту хвилину, але це було просто над баром Яна Хмара. 15-й Лука і Ломар добре поєднувалися, і атака завершилася кутом.

@@@ @@@

Першу частину запам'ятають в основному п'ять кутів, виконаних у першій чверті години.

Найбільш цікавий момент для перших 45 хвилин прийшов у 37-му, коли Ломар постріли небезпечно, і воротар боротьби Альберто Гарсіа зумів встигнути. Хвилин раніше, Хуанфран був замінений через проблеми з м'язами, і Томас вийшов на поле.

@@@ @@@

48-й Саул отримав від Томаса і вистрілив досить небезпечно. З початком другої частини хлопці Дієго Сімеоне показали ознаки відродження в пошуках мети. 60-й Трехо стріляє поблизу мішені.

@@@ @@@

Саме тоді, коли Райо обдурив гру, падіння припало на мережу Альберто. "Los Colchoneroses" зрозуміли в звичній манері: після кута Стефан Савіч очолив, але в маленькому штрафному полі з'явився постріл за Грізмена. Французький нападаючий випереджає свого воротаря і керує чотирма метрами в сітку - 1: 0.

Наприкінці поєдинку хлопці з Vaiequas сміливо рухалися вперед. У 81-й хвилині Олексій Морено зосередився дуже гостро, але словенська охорона була обережна і втрутилася. Через сто секунд Савіч міг забити власний гол після чергового небезпечного центрування. У 84-му, коли Луїс Авіскуала вдарив по м'ячу, м'яч облизав промінь. 90-те хмара показала, чому вона коштувала 100 мільйонів і зберігала бали після блискучого порятунку.

Атлетіко має чотири очки в двох іграх після нічиї проти Валенсії тиждень тому.