Полезные материалы

Пологи: активна поведінка. Сутички на фитболе і розслаблення у ванній

  1. Тренувальні сутички?
  2. Домашні пологи в ПМЦ - як все влаштовано
  3. Вагітні тата зазнали сутички
  4. Як народити легко
  5. ознаки пологів
  6. пологовий будинок
  7. Моя диво - вагітність. Щоденник. 26. День пологів.
  8. Дихання під час вагітності та в пологах
  9. Чим вчать маму? Частина 2
  10. Де вчать на маму? Частина 2
  11. Анестезія при пологах. методи знеболювання
  12. �утички на фитболе-ваш досвід?
  13. Москва, ВАО, курси
  14. Тренувальні сутички - як часто можуть бути?
  15. Це помилкові сутички?
  16. шпаргалка на пологи
  17. Мене лякає тонус і ворушіння сильні :(
  18. Пози при сутичках
  19. Впросік про сутички і ворушіння в самому кінці ...
  20. Пологи без болю.

споконвічно були природним процесом. Природним є і вільна поведінка пацієнтки під час пологів, коли лікарі не забороняють майбутній мамі ходити, стояти або приймати інші зручні пози, висіти на турніку або лежати у ванні під час пологів. З кожним роком все більше пологових будинків пропонує своїм пацієнткам спробувати техніку вільного поведінки під час пологів.

З кожним роком все більше пологових будинків пропонує своїм пацієнткам спробувати техніку вільного поведінки під час пологів

Сучасне акушерство бере початок у Франції XVII століття. Тоді жінок вперше стали укладати на спину під час пологів. Цікаво, що у французькій мові дієслово "народжувати" (acouсher) насправді має значення "лежати", а англійське слово "obstetric", що позначає "акушерський", походить від латинських "ob" і "stare", що означає "стояти перед ". Лише в 70-х роках XX століття на зміну "технологічного" підходу до процесу дітонародження прийшов індивідуальний підхід, спрямований на максимальний психологічний і фізичний комфорт для матері і дитини. І, зокрема, вільному поведінки жінки під час пологів початок приділятися все більша увага.

У чому користь активної поведінки під час пологів? Якщо породілля ходить по палаті або рухається в рамках зручною пози, рівень кровотоку підвищується, клітини організму, в тому числі матки, краще забезпечуються киснем. І навпаки, нерухоме положення призводить до уповільнення кровотоку, зниження доставки кисню і поживних речовин до клітин матки, накопичення в них продуктів обміну. Як наслідок, больові відчуття наростають. До того ж рух під час пологів допомагає боротися із зайвою напругою під час сутичок, сприяє розслабленню м'язів. Це теж сприяє зниженню рівня болю і профілактиці втоми.

Рухи під час пологів можуть бути найрізноманітнішими: ходьба по палаті або коридору; перемінанія з ноги на ногу; погойдують і обертові рухи тазом; нахили вперед; полуприседания; потягування і повороти корпусу.

Майбутня мама під час пологів не може протягом тривалого часу перебувати на ногах. Для відновлення сил вона може скористатися рядом пристосувань, які пропонують сучасні пологові будинки, практикуючі вільна поведінка пацієнток під час пологів.

Ліжко-трансформер дозволяє породіллі прилягти відпочити, прийнявши при цьому будь-який зручний для себе і малюка положення. У цей час можна провести кардіомоніторное спостереження ( КТГ ), Адже вільна поведінка під час пологів не скасовує необхідності спостереження за станом матері (контроль пульсу, артеріального тиску) і плода. Важливо, що використання ліжок-трансформерів дозволяє уникнути положення пацієнтки на спині, при якому існує високий ризик здавлення маткою великих кровоносних судин, в результаті чого може погіршитися стан малюка. До того ж погіршення кровопостачання матки сприяє зниженню ефективності сутичок.

Якщо на пологах присутній чоловік, можна використовувати різні підтримують "партнерські" пози, які дозволяють пацієнтці більш повноцінно розслабитися в проміжках між переймами. А присутність чоловіка на пологах розкріпачує пацієнтку і також дозволяє зменшити стрес і сприяє зменшенню хворобливих проявів.

У багатьох пологових будинках для знеболювання пологів з успіхом застосовується фітбол - гумовий гімнастичний м'яч. За допомогою фітболу можна приймати різноманітні пози: гойдатися, обертати тазом, пружинити, перекочуватися з боку в бік, сидячи на м'ячі. Вертикальне положення сприяє кращому розкриттю шийки матки, тим самим знижує ризик розвитку слабкості родової діяльності і необхідності застосування родостимуляции. А вплив на рефлексогенні зони в поєднанні з рухом зменшує болючість переймів.

А вплив на рефлексогенні зони в поєднанні з рухом зменшує болючість переймів

Наявність в палаті ванній або душової кабіни також допоможе майбутній мамі. Під час пологів вода полегшує біль завдяки закону плавучості, більш відомому як закон Архімеда. Згідно з цим законом, на тіло, занурене в рідину, діє виштовхуюча сила, пропорційна об'єму витісненої тілом рідини. Говорячи простіше, вода піднімає жінку. М'язи стегон, спини, живота і родових шляхів розслабляються. Однак майте на увазі, що вода в сучасних російських пологових будинках використовується тільки для полегшення сутичок: дитина з'являється на світ не в воді!

Укладаючи контракт з пологовим будинком, поцікавтеся, вітають лікарі обраного вами установи вільна поведінка пацієнтки під час пологів, і обладнані палати пологового будинку для активних пологів (чи є ванна, душова кабіна, фітбол, чи може на пологах присутнім чоловік).

Як видно, активна поведінка під час пологів не вимагає спеціальної фізичної підготовки. Для того щоб користуватися ним, потрібні лише знання і бажання породіллі бути активною учасницею пологів. На закінчення хотілося б дати практичну пораду. Експериментуйте під час пологів, поки не знайдете положення, яке допоможе вам послабити хворобливі відчуття і посилить родову діяльність. Легких вам пологів!

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Пологи: активна поведінка. Сутички на фитболе і розслаблення у ванній"

Тренувальні сутички?

Я ванну на ніч прийняла, начебто легше трохи стало, але все одно ще півночі схоплював ... Ознаки початку пологів: помилкові перейми, опущення живота та інші зміни в організмі. "Кесарського" пологи.

Домашні пологи в ПМЦ - як все влаштовано

У перинатального медичного центру (ВМЦ) на Севастопольському проспекті працює відділення «Домашні пологи» - минулої суботи всі бажаючі могли на власні очі побачити, як обладнано це відділення. Відділення домашніх пологів виникло як розумна альтернатива для майбутніх мам, які вважають за краще народжувати вдома, однак, хочуть уникнути супутніх ризиків. ПМЦ не тільки дає можливість народитися дитині в умовах, максимально наближених до домашніх, але і забезпечує при цьому практично ...

Вагітні тата зазнали сутички

Вагітність - дивовижний час в житті жінки, хвилююча і повне сюрпризів. Що ж залишається чоловікам? Спостерігати з боку? .. Ну вже немає! Philips і мережу жіночих консультацій Medok запропонували виправити гендерну несправедливість і провели унікальний захід - четверо чоловіків перетворилися в вагітних, а лікарі клініки розповіли їм про особливості різних етапів вагітності. Набряки, судороги, зміна харчових пристрастей, дискомфорт при виконанні звичайних дій - одяганні, взуванні ...

Як народити легко

Хочу поділитися своїм позитивним досвідом двох вагітностей і пологів: сина народила в Польщі за 6 годин від моменту сутичок, дочка народила в Україні за 4 години від початку сутичок легко і без болю. Постараюся виділити складові лекіх пологів, щоб відповісти на питання як: 1) емоційна. Не випадково поставила цю складову на перше місце, мені здається, найголовніше під час вагітності та пологів - позитивний настрій, впевненість, що все йде і складається найкращим чином для вас і вашого ...

ознаки пологів

Вагітність в 37-40 тижнів є доношеною і в будь-який момент можуть початися пологи. І існують три основні ознаки, які свідчать про швидке їх наближенні. Відходження слизової пробки. Може статися за 2 тижні до пологів, але частіше за все за добу. Виглядає пробка, як невелику грудочку слизу рожевого, коричневого або жовтуватого кольору. Нерідко пробка відходить не цілком, а частинами. Протягом вагітності вона закриває вхід в цервікальний канал, захищаючи плодовий міхур від ...

пологовий будинок

Час йде, а з ним наближається дата пологів. Поки що насолоджуємося останніми тижнями тиші і спокою, але все ж з нетерпінням чекаємо дитину нашу. Вчора ходили знайомитися з пологовим будинком. Вибору у нас тут немає, одна міська лікарня з пологовим відділенням. Почалося все з півторагодинний і стомлюючої лекції (((Ну і потім швиденько пройшлися по відділенню. Пологова кімната мені сподобався, велика і світла. Є свій туалет і душ. Для розслаблення в кімнаті є фітбол і крісло-качалка, так само ...

Моя диво - вагітність. Щоденник. 26. День пологів.

39 тижнів. День пологів - продовження. 16:45. Мене оформляють. Капец млинець, я офігела. У мене сутички, а тут блін сиди відповідай на питання, ось уже ж система ... зовсім головою не думають. Ще запитали «ну як зараз, перейми йдуть?», Кажу, ну да, уже такі, пристойні сутички !!! А мені: «добре, сьогодні до 23:00 народиш». Я кажу «сподіваюся, хочу сьогодні, ну максимум 22-го до 3-х годин ночі». Здивувалися, почали питати чому. Ну я швидко пояснила, мовляв зірки добре розташовані. Здивувалися, напевно ...

Дихання під час вагітності та в пологах

остояніе вагітності для жінки пов'язане з масою різних емоцій і переживань, часом непростих і складних, коли для неї дуже важливі любов, увага і турбота близьких людей. Але в період вагітності жінці важливо не тільки отримувати підтримку з боку рідних, а й навчитися знаходити в собі самій свої власні ресурси і спиратися на них, знайти внутрішню силу і впевненість. Навчитися слухати свій внутрішній голос і довіряти собі, піклуватися про себе і берегти себе і майбутньої дитини ...

Чим вчать маму? Частина 2

Будьте в формі Левова частка занять в школі для вагітних повинна бути присвячена гімнастики. Бажано з якимись танцювальними елементами. Вправи на фітбол, стійки з йоги та пілатесу теж підуть на користь, та й займатися буде не нудно. Віддавайте перевагу курсам з великою кількістю гімнастичних занять. Чим більше їх буде, тим краще, адже підготовка до пологів, та й самі пологи - це марафон. І щоб отримати кубок переможця, необхідно регулярно тренуватися. Тільки ...

Де вчать на маму? Частина 2

Будьте в формі Левова частка занять в школі для вагітних повинна бути присвячена гімнастики. Бажано з якимись танцювальними елементами. Вправи на фітбол, стійки з йоги та пілатесу теж підуть на користь, та й займатися буде не нудно. Віддавайте перевагу курсам з великою кількістю гімнастичних занять. Чим більше їх буде, тим краще, адже підготовка до пологів, та й самі пологи - це марафон. І щоб отримати кубок переможця, необхідно регулярно тренуватися. Тільки ...

Анестезія при пологах. методи знеболювання

Чим допоможуть лікарі? Загальне знеболювання. При застосуванні цих видів знеболювання втрачається больова чутливість всіх ділянок тіла. Поряд з втратою больової чутливості при загальному знеболюванні медикаменти впливають і на свідомість. Ендотрахеальний наркоз. Проводиться загальне знеболювання зі штучною вентиляцією легенів. Метод забезпечує тривалий ефект. При цьому застосовується ціла комбінація лікарських препаратів, а власне анестетик надходить через трахею в легені ...

�утички на фитболе-ваш досвід?

Розділ: Пологи (як перенрсіть сутички на м'ячі). ��утички на фитболе -ваш досвід? Як то не уявляю як стрибки на м'ячику можуть полегшити біль при переймах?

Москва, ВАО, курси

План лекцій: 1. Психофізіологія вагітності і пологів 2. Харчування і фізична активність вагітної. 3. Пологи. Підготовка до пологів. Сутички 4. Пологи. Потуги.

Тренувальні сутички - як часто можуть бути?

А мені вчора так погано стало в ванній, як тільки залізла. І воду начебто не сильно гарячу зробила. Боюся вже ... цілком ймовірно, що будуть швидкі пологи. Чим довше тренувальні сутички, тим більша ймовірність.

Це помилкові сутички?

Це помилкові сутички? Дівчата, у мене йде 37-й тиждень вагітності. З 30-ї ставлять загрозу передчасних пологів. Якщо у ВВАС триватимуть-спробуйте теплий душ-ванну.

шпаргалка на пологи

У цій фазі пологів важливо максимально розслабитися і відключити мізки. Постаратися поспати, можна прийняти ванну. Тоді сутички підуть швидше, і ти економиш сили. Активна фаза розкриття 3-6 см. Перейми через кожні 40-60 секунд в 2-3 хвилини, прогрес ...

Мене лякає тонус і ворушіння сильні :(

Вагітність і пологи: зачаття, аналізи, УЗД, токсикоз, пологи, кесарів розтин, надання. Все одно тільки відпочинок і розслаблення, ну і з малюком поговори звичайно! нічого мамі Та й в першу вагітність я Машу в 36 тижнів народила води відійшли а сутичок не було.

Пози при сутичках

Мені на курсах перед першими пологами говорили, що краще ходити, попою крутити, пританцьовувати - сутички легше переносяться і дитина тисне вниз, що допомагає швидше йому народитися. Хтось у ванній сутички перечікує.

Впросік про сутички і ворушіння в самому кінці ...

Після клізму зазвичай сутички стають більш чіткими і пологи кілька прискорюються. - "справжні" сутички не минають при зміні положення, розслабленні (для перевірки можна лягти в теплу ванну і розслабитися).

Пологи без болю.

(Ось уривок з його книги "Пологи без страху"): У сучасних підручниках словом "біль" часто позначають сутички. Вона може ходити, поки це зручно, піти, наприклад, у ванну кімнату, прогулятися по коридору.

Тренувальні сутички?
Це помилкові сутички?
У чому користь активної поведінки під час пологів?
Що ж залишається чоловікам?
Спостерігати з боку?
Ще запитали «ну як зараз, перейми йдуть?
Чим вчать маму?
Де вчать на маму?
?утички на фитболе-ваш досвід?
?утички на фитболе -ваш досвід?