Полезные материалы

клубок Збоченців

Чи не сюрприз, що в'язання це праця. І як у будь-якого фізичного праці у нього є своя «техніка безпеки».

Оскільки в'язання це досить малорухливий і тривалий процес, то важливе значення має те, як, на чому ви сидите і скільки і як рухаєтеся поза процесом в'язання.

Дуже глибока і м'які меблі створює велике навантаження на хребет. Вона не забезпечує необхідної опори для ніг, не створює умови для того, щоб сидіти прямо, не сутулячись.

Сидіння (стілець, крісло) повинно бути в міру жорстким і створювати гарну опору попереку (є спеціальні накладки до крісла / стільця для попереку). Правильно вибирайте стілець або крісло це ж ваш робочий інструмент теж.

Правильно вибирайте стілець або крісло це ж ваш робочий інструмент теж

Загальні правила роботи сидячи:

1. Поперек злегка прогнута. Поперековий лордоз зберігається. Таз впритул наблизити до кордону сидіння і спинки стільця.

2. Тіло не нахилене вперед.

3. Голова не нахилена і не винесена вперед. Немає вигину в шиї. Немає необхідності задирати голову вгору або занадто опускати погляд вниз. Центр монітора знаходиться приблизно на рівні шиї на відстані 50-70 см від очей.

4. Живіт підтягнутий і трохи напружений.

5. М'язи сідниць і біцепси стегон розтягнуті і помірно напружені.

6. спина не округлена в грудному відділі. Немає сутулості. Є лише незначний природний вигин.

7. Ноги стоять на підлозі повною стопою. Немає здавлювання від стільця під колінами. Якщо стілець високий, обзаведіться підставкою під ноги.

8. Спинка стільця або крісла розташована майже вертикально, близько до спини, щоб при необхідності можна було відкинутися назад без зміни правильних вигинів хребта. Бажано, щоб спинка стільця або крісла була вигнута в області попереку, повторюючи природний прогин.

Фахівці-медики теж запевняють нас, що довге сидіння на стільці в неправильній позі послаблює м'язи спини та попереку, викликає порушення кровообігу ніг, що нерідко призводить до остеохондрозу і радикуліту. На щастя, проблема не стільки в самому стільці, скільки в тому, як на ньому сидіти.

Важливо щоб спина мала хорошу опору. Для цього між попереком і спинкою крісла покладіть тонкий валик, що дозволить зберегти поперековий згин, якщо крісло не відповідає вашій анатомії.

Сидячи на стільці, намагайтеся частіше міняти положення ніг, включаючи стегна - найкраще через кожні 15-20 хвилин.

Саме для нас «незручне» це те, що ми повинні дивитися на в'язання і в'язати, намагаючись не горбиться і не сильно нахиляти голову.

Не забуваємо пити воду бо це харчування нашої спини.

Ну і ось вам посилання на вправи, які допоможуть зберегти здоров'я вашої спини і відновити втрачені ресурси 🙂.

https://spinet.ru/osteoh/lgimckb.php

освітлення

Є дані про те, що неправильний рівень освітленості може викликати головні болі, швидку стомлюваність, порушення зору і інші неприємності.

Зробивши помилку при виборі лампи певної колірної температури, ви можете істотно змінити колірне сприйняття інтер'єру.

Температура світла здатна безпосередньо впливати на психологічний стан людини. Так, теплі помаранчеві і жовті відтінки найкраще використовувати для ранку, так як вони сприяють м'якому пробудженню, налаштовують на позитивний лад і стимулюють діяльність. Також ці відтінки хороші для застосування в вечірній час з-за їх заспокійливого ефекту.

Джерела світла з нейтральним білим ідеальні для приміщень, в яких проводять велику кількість часу, працюють протягом тривалого терміну. Такі відтінки найбільш відповідають полуденного сонячного світла, тому організм сприймає таке освітлення як сигнал до активної діяльності.

Лампи з високою колірною температурою не можна використовувати тривалий час, так як вони мають надзвичайно активізує впливом на психіку людини. При короткостроковому використанні такої світло стимулює організм. А при довгостроковому можливий зворотний ефект - гальмування, депресії.

Результати деяких досліджень вказують, що холодне світло поліпшує концентрацію уваги, знижує рівень сонливості і т.д. По всій видимості справа в тому, що короткі хвилі (синій, ультра-фіолетове світло) викликають придушення мелатоніну - гормону, що регулює добові ритми і таким чином активізують організм. Крім того є дані, що яскравий холодний світло допомагає впоратися із зимовою депресією Seasonal affective disorder (SAD) . Але при цьому недолік мелатоніну може призводити до порушення сну і інших проблем, так що яскраве холодне освітлення вночі буде швидше шкідливим.

Резюмуючи можна сказати, що помірне опромінення холодним яскравим світлом в денний час може знизити сонливість і поліпшити увагу.

кольорова температура

Дане поняття відноситься до фізики. Вчені давно встановили, що кожен колір має свою «температуру», яка вимірюється в Кельвіна (К). Цей параметр вказують на упаковках ламп. Нулем колірної температури (0 кельвінів) володіє абсолютно чорний колір (чорне тіло).

  • Темно-червоний відтінок придбає абсолютно чорне тіло, якщо його нагріти до температури 800 К (що відповідає 527 ° С).
  • Яскраво-червоний колір відповідає температурі 1300 К (або 1 027 ° С). У реальному житті це явище можна спостерігати при нагріванні деяких металів.
  • Помаранчевий колір - 2000 К (або 1727 ° С). Таке світло дає свічка або жар.
  • Жовтий колір - 2500 К (або 2227 ° С). Його можна спостерігати при сході сонця.
  • Білий колір - 5500 К (або 5227 ° С). Він відповідає кольору сонця в полудень.
  • Блакитний колір - 9000 К (або 8727 ° С). Це колір термоядерної реакції, яку в житті побачити практично неможливо.

Існує нормативний документ, в якому містяться рекомендації по підбору колірної температури в приміщенні різного призначення: СНиП 23-05-95 «Природне і штучне освітлення». У ньому, зокрема, для житлових приміщень рекомендується тепле світло, в приміщеннях, де виконується зорова робота - денний 3000-4000К, в приміщеннях з високими вимогами до цветоразличению більш холодне світло до 5000-6000К.

Для нашої з вами роботи оптимальний світло колірної температури 4000-5000 К - Нейтральний білий. Це денне світло для житлових кімнат, кухні, робочих місць офісів, куточків для читання. Підходить для стельових і підвісних світильників.

Живучи в сучасному світі, ми ведемо малорухливий спосіб життя. Не забуваємо про піших прогулянках з мріями про нові проекти під яскравим сонячним світлом 🙂

Всі матеріали взяті з вільних джерел в інтернет

https://ggym.ru/view_post.php?id=542

https://habr.com/ru/post/161997/

https://novolampa.ru/baza-znaniy/kak-vybrat-tsvetovuyu-temperaturu/

Php?