Полезные материалы

Як не їсти після 6-ти і схуднути?

Що робити, якщо у вас «нічний» спосіб життя, завдяки роботі, навчанні або ще з якоїсь причини, а схуднути хочеться? Чи є якісь варіанти? Поговоримо про це.

Прийом їжі ввечері не є таким вже й великим злочином. Якщо харчуватися правильно, не їсти жирну і дуже солону їжу, про набір ваги можна не турбуватися. Якщо зовсім відмовитися від вечері - ні до чого хорошого це не призведе і в схудненні не допоможе абсолютно. Дане табу може послужити поштовхом до зриву, тому що голодування організму буде болісним. Близько 30% людей цілком готові повністю відмовитися від сніданку, а відмовитися їсти після 6 для них буде категорично важко.

Змусити організм худнути в нічний час набагато важче. Все через те, коли ви ведете активну діяльність в нічний час доби, структура сну порушується, організм відчуває недосипання, що значно уповільнює обмін речовин, і в той же час втрату зайвих кілограмів.

Під час сну ендокринної залозою виробляється мелатонін - це гормон, який відповідає за добові ритми. Він значно впливає на метаболізм і розщеплення жирових тканин сповільнюється. Також мелатонін значно впливає на настрій, так що нестача цього гормону може привести до депресії. При депресії, як правило, відбуваються зриви і в хід йде шкідлива їжа, яка має в своєму розпорядженні організм до появи зайвих кілограмів.

Найкраще синтез мелатоніну відбувається під час сну в темних приміщеннях. Якщо припинитися виділення гормону, організм буде «роздавлений», процес метаболізму сповільниться і настрій буде не найкращим. Цей факт спонукає вас до споживання солодкої і жирної їжі, тому що цього вимагатиме організм.

Цей факт спонукає вас до споживання солодкої і жирної їжі, тому що цього вимагатиме організм

І все ж, як почати «нічний схуднення» при такому життєвому ритмі? Це простіше простого. Головне - висипатися. Лише повноцінний міцний сон допоможе організму боротися із зайвою вагою. Якщо вас весь час буде відвідувати бажання прилягти подрімати, організму буде складно худнути, а про збереження результату і мови йти не може.

Як правильно організувати відпочинок?
1. Розробіть режим сну і дотримуйтеся його;
2. Намагайтеся раніше лягти спати і прокидатися, не чекаючи дзвінка будильника;
3. Перед сном приймайте контрастний душ;
4. Добре провітрюйте приміщення, в якому ви спите;
5. Не використовуйте нічники, спите в повній темряві. Якщо ви спите в денний час доби, скористайтеся маскою для очей, яка не пропускає світло;
6. Якщо турбують сторонні звуки, вам допоможуть беруші.

Слід завжди пам'ятати, що денний сон повинен тривати на кілька годин довше, ніж звичний нічний.

Дуже важливо не давати організму голодувати вночі, щоб не створювати для нього стресових ситуацій, це може привести до зриву.

Основна запорука успіху - частіше є. Їсти потрібно потроху, намагайтеся перекушувати корисними продуктами, в яких вміст жирів за державним стандартом мінімуму.

І пам'ятайте про прогулянки. Приділяйте цьому хоча б по 15 хвилин в день, і тоді результат буде на обличчя!

Приділяйте цьому хоча б по 15 хвилин в день, і тоді результат буде на обличчя

Що робити, якщо у вас «нічний» спосіб життя, завдяки роботі, навчанні або ще з якоїсь причини, а схуднути хочеться?
Чи є якісь варіанти?
І все ж, як почати «нічний схуднення» при такому життєвому ритмі?
Як правильно організувати відпочинок?