Полезные материалы

Фейсбілдінг: вічна молодість шкіри обличчя (ФОТО). Обговорення на LiveInternet

Цитата повідомлення lazana Фейсбілдінг: вічна молодість шкіри обличчя (ФОТО)

Взято звідси, відгуки там же. http://lady.mail.ru/article/109719

Наша зовнішність говорить багато про що і іноді видає зайву інформацію, наприклад, про вік. Але, якщо включитися в боротьбу за молодість прямо зараз, WDay.ru і автор ексклюзивної методики по фейсбілдінг Олена Іванова гарантують позитивний результат вже до Нового року. Що таке фейсбілдінг?

Суть методу полягає в регулярних заняттях лицьових м'язів. Справа в тому, що м'язи обличчя і шкіра тісно поєднані, і шкіра повторює кожен рух м'язів, саме тому ми маємо такий дивовижний дар, як міміка. З віком м'язи і підшкірна тканина зменшуються в об'ємі, втрачають тонус, відновити який так прагне косметологія і пластична хірургія. Однак ми забуваємо, що маємо свій природний ресурс. Також як тренування тіла здатні зміцнити м'язи, зробити шкіру пружною, гладкою та еластичною, також і зарядка для особи може вплинути на час: підтягнути овал обличчя, прибрати зморшки, позбавити від другого підборіддя, опущених повік і підняти куточки губ. Отже, посмішку, ми починаємо!

складаємо розклад

Автор методики Олена Петрівна Іванова, тренер по фейсбілдінг, провідний wellness - фахівець «Школи практичного іміджу« Ванесса », рекомендує робити зарядку щодня по 15-20 хвилин, і тоді результат буде помітний вже через два тижні. Для експерименту можна сфотографуватися крупним планом до початку занять і через 2 тижні і порівняти результати.

Старт. Увага на лоб і повіки




Крок 1. Статика. Від вертикальних зморшок на лобі. Притисніть три середніх пальця один до одного. Розташуйте їх на лобі по обидві сторони від вертикальних зморшок. Безіменні пальці повинні бути внизу, прямо над початком брів. Натягніть шкіру, розсовуючи руки в сторони. Утримуючи шкіру натягнутої, спробуйте зрушити брови і тримайте їх в такому положенні.

Крок 2. Динаміка. Від горизонтальних зморшок на лобі. Укласти вказівні пальці по всій площі над бровами; брови піднімати (позиція «здивування»), надаючи пальцями опір.

Крок 3. Динаміка. Від міжбрівних зморшок. Щільно посуньте брови. Щоб уникнути утворення складки між бровами, злегка притиснути брови середніми пальцями.

Крок 4. Статика. Лоб. Горизонтальні мімічні складки. Помістити горизонтально кінчики трьох пальців кожної руки якомога ближче до лінії росту волосся. Розташувати пальці рівномірно уздовж всієї лінії волосся. Великі пальці розмістити у закінчення брів над скроневої областю, злегка розтягуючи брови, а кінчиками пальців, які розташовані біля основи волосся, натягнути шкіру лоба вгору якомога вище. Зупинитися в такому положенні. За допомогою м'язів лоба намагайтеся зрушити шкіру в протилежному напрямку.

Крок 5. Динаміка. Від зморшок під очима. Очі відкриті. Підніміть нижню повіку вгору. Шкіра під очима і навколо очей підніметься вгору до перенісся (як ніби дивіться на сонце).

Крок 6. Динаміка. Від старіння і пускання верхніх повік. Підніміть верхні повіки наскільки це можливо, залишивши очі відкритими. Переконайтеся, що повіки підняті настільки, що видно білизна очного яблука над райдужною оболонкою.

Переконайтеся, що повіки підняті настільки, що видно білизна очного яблука над райдужною оболонкою


Увага на: верхні і нижні повіки

Увага на: верхні і нижні повіки

Крок 7. Динаміка. Від «гусячих лапок». Накладіть безіменні пальці на зовнішній край очної западини і закрийте очі. Пальці автоматично змістяться до центру. Не перешкоджайте руху м'язів.

Крок 8. Статика. Від «гусячих лапок». Стисніть кисті в кулаки, відставте великі пальці, призначте кисті великими пальцями до зовнішніх кутах очей, злегка натисніть, погляд спрямувати наверх.

Крок 9. Статика. Верхні повіки. Розташувати вказівні пальці по всій площі під бровами. Акуратно натисніть вгору і трохи в сторони. Зафіксуйте брови в такому положенні, злегка відкривши очі. Натисніть бровами на пальці і тримайте їх в такому положенні.

Натисніть бровами на пальці і тримайте їх в такому положенні

Крок 10. Статика. Нижні повіки. Покласти безіменний палець кожної руки під віями нижніх повік, як би обіймаючи їх. Середні пальці укласти на брови. Лікті в сторони. Подивіться вгору, розширте очі. Відчуєте, як нижня частина очних яблук натисне на пальці. Голову тримати горизонтально. Очі надмірно не розширювати.

Крок 11. Динаміка. Плавність лінії переходу носа в щоки. Розширити ніздрі, зморщивши ніс при цьому. Щоб уникнути утворення складок, накласти вказівний і середній пальці від внутрішніх куточків очей до куточків рота.

Крок 12. Статика. Перенісся. Покласти середні пальці рук на ніс в області перенісся. Кінчики пальців повинні стикатися. Плавно потягнути шкіру вниз і затримати в такому положенні.

Увага на: щоки, губи і підборіддя

Крок 13. Динаміка. Для зміцнення щік. Розтягнути губи. Щоб уникнути утворення зморшок, накласти вказівні пальці на носощечного складку, перпендикулярно лінії рота.

Крок 14. Динаміка. Пухкі губи. Щільно стиснути губи. Щоб уникнути утворення зморшок, докласти кінчики середніх пальців до куточків рота і злегка притиснути.

Крок 15. Динаміка. Для зміцнення лінії підборіддя. Опустити нижню губу так, щоб оголилися передні нижні зуби (куточки рота не повинні бути опущені).

Опустити нижню губу так, щоб оголилися передні нижні зуби (куточки рота не повинні бути опущені)

Крок 16. Динаміка. Для зміцнення області підборіддя і шиї. Напружте шийну м'яз. Ефект буде посилено, якщо опустити нижню губу, напружуючи її. При правильному виконанні вправи шийна м'яз буде чітко видна.

Крок 17. Динаміка. Надати підборіддя хорошу форму. Підняти підборіддя до нижньої губи, ніби ви образилися.

Крок 18. Динаміка. Від подвійного підборіддя. Мова впирається в верхнє небо. Положення підборіддя змінюється, коли м'яз напружена.

Увага на: шию, підборіддя і щелепи

Крок 19. Динаміка. Від подвійного підборіддя. Висунути язик, намагаючись кінчиком дістати низ підборіддя. Зусилля докладати максимальні.

Крок 20. Динаміка. Від подвійного підборіддя. Підперти рукою підборіддя. Потім, відкриваючи щелепу, долаючи опір кулака.

Крок 21. Статика. Шия і область «другого підборіддя». Підняти підборіддя до такого рівня, щоб шкіра шиї натяглася. Спина пряма, плечі розправлені. Зімкнути щелепи і натиснути кінчиком язика зсередини на нижню ясна. Повинно бути напруга під'язикові м'язів і м'язів шиї.

Крок 22. Статика. Шия область «другого підборіддя». Підборіддя підняте, шкіра шиї натягнута. Спина рівна, плечі розправлені. Всім мовою сильно натиснути на небо, злегка розімкнувши зуби і губи.

Крок 23. Статика. Підборіддя і нижня губа. Загнути нижню губу за нижній ряд зубів, м'язи губи і підборіддя напружити, злегка відкинувши голову назад. При виконанні вправи повинно бути напруга м'язів в області шиї.

Крок 24. Статика. Щелепи. Голову назад, відчувши напругу під підборіддям. Не поспішаючи повернути голову і подивитися через плече. Рот злегка відкрити, нижню щелепу висунути вперед. Утримувати це положення.

Крок 25. Статика. Верхня губа. З'єднати ребра долонь. Вставити великі пальці в рот і розташувати їх у формі букви V. Створити зсередини тиск на м'язи губ, не допускаючи виникнення зморшок навколо рота і губ. Скоротити губні м'язи, створюючи тиск на що знаходяться в роті пальці.

Крок 26. Статика. Задня частина щоки. Вказівний і середній пальці покласти на нижні зуби. Щелепа опустити і завмерти. Щелепа як би намагатися повернути в початкове положення, напружуючи м'язи, не закриваючи при цьому рот, злегка піднімаючи нижню щелепу.

Крок 27. Статика. Задня частина щоки. Розгорнути кисті так, щоб тильні сторони «дивилися один на одного», вставити обидва вказівні пальці між нижніми зубами і щокою. Просуватися глибше, поки не відчуєте кінчиками пальців «маленьку подушечку». Кути рота не розтягувати. На щоки не тиснути. Передні зуби зімкнути. Корінні зціпити. Пальці злегка зігнути і затримати їх, зціпивши зуби.

Крок 28. Статика. Область шиї - 1. Голову нахилити назад, щоб натяглася шкіра від підборіддя до ключиць. Висунути нижню щелепу і губу, щоб підкреслити натягнутість шкіри. Затриматися в такому положенні.

Крок 29. Статика. Підборіддя і нижня губа - 2. Загнути нижню губу за нижній ряд зубів, м'язи губи і підборіддя напружити, злегка відкинувши голову назад. При виконанні вправи повинно бути напруга м'язів в області шиї.

Що таке фейсбілдінг?