7. повернення Санчеша
  8. Серія «Реала»
  9. Сенсація в Манчестері
  10. порятунок Влашич

«Ювентус» перемагає в меншості після видалення Роналду, армієць Влашич створює більше всіх моментів, «Ліверпуль» і «ПСЖ» влаштовують феєрію на «Енфілді». Перший тур Ліги чемпіонів подарував нам ряд яскравих вражень.

Хет-трик Мессі

«Ювентус» перемагає в меншості після видалення Роналду, армієць Влашич створює більше всіх моментів, «Ліверпуль» і «ПСЖ» влаштовують феєрію на «Енфілді» Барселона - ПСВ - 4: 0. Голи та кращі моменти

коли Лео Мессі розслаблений, він творить на полі мистецтво. Так було в домашньому матчі «Барселони» проти ПСВ. Гості активно почали зустріч, але аргентинець остудив їх фірмовим голом зі штрафного, а ближче до кінця зустрічі реалізував витончені закидання Ракитича і Суареса в штрафну. «Барса» стартувала з перемоги 4: 0, а Мессі оформив рекордний 8-й хет-трик в Лізі чемпіонів, випередивши за цим показником Кріштіану Роналду.

видалення Роналду

Істерика Кріштіану після видалення. Схоже, арбітр погарячкував

Якщо Мессі широко посміхався на «Камп Ноу», то його одвічний конкурент заливався слізьми праведної образи на «Местальї». повернення Роналду в Іспанію, куди «Ювентус» приїхав в гості до «Валенсії», виявилося зіпсовано бригадою арбітрів на чолі з Феліксом Бріхом. Помічник головного рефері за воротами нашептав німцеві, що португалець вдарив Джейсона Мурільо, хоча епізод зіткнення сміливо можна назвати ігровим. Так Роналду отримав першу червону картку в Лізі чемпіонів, а Брих згодом назнчачіл ще три пенальті (перші два - у ворота «Валенсії»).

Втрата лідера туринців не збентежила: гості здобули впевнену перемогу з рахунком (2: 0).

вічний Касільяс

У матчі конкурентів «Локомотива» по групі D «Шальке» і «Порту» (1: 1) відбулася знаменна подія. Голкіпер «драконів» 37-річний Ікер Касільяс зіграв уже в 20 розіграшах головного єврокубка, встановивши абсолютний рекорд довголіття турніру.

матч туру

Ліверпуль - ПСЖ - 3: 2. Голи та кращі моменти

І по афіші, і за напруженням, і за сюжетом мова, безумовно про протистояння на «Енфілді», де «Ліверпуль» брав «ПСЖ» . По ходу зустрічі господарі вели з різницею в два м'ячі, втратили перевагу, але в компенсований час другого тайму все ж вирвали три очки. Команда Юргена Клоппа вірна собі, залишаючись, мабуть, самої веселою серед грандів. Перемогу господарям приніс вийшов на заміну Роберто Фірміно - шосту в шести матчах сезону. Настільки вдало «Ліверпуль» не стартував з 1961 року.

гол Мауро Ікарді

Інтер - Тоттенхем. 1: 1. Мауро Ікарді

До 85-ї хвилини матчу на «Сан-Сіро» «Тоттенхем» без цілої групи представників основи обігравав в гостях «Інтер» завдяки голу Крістіана Еріксена. Але диво-удар Мауро Ікарді зрівняв рахунок і надав господарям сил на останні хвилини. «Інтер» виграв - 2: 1.

Падіння рекорду Гончаренко

Наймолодший тренер в історії Ліги чемпіонів тепер не Віктор Гончаренко, а наставник «Хоффенхайма» Юліан Нагельсманн . У віці 31 року і 58 днів він вивів команду на поле харківського стадіону «Металіст» і був близький до перемоги. Але в кінцівці трапився дальній постріл Майкона ...

Шахтар - Хоффенхайм Шахтар - Хоффенхайм. 2: 2. Майкон

повернення Санчеша

Бенфіка - Баварія. 0: 2. Ренату Санчеш

Герой Євро-2016 Ренату Санчеш ще до тріумфального турніру перебрався в «Баварію» і, здавалося, зробив помилку. Він надовго втратив ігрової практики, не допомагали і оренди в Англію. Останній офіційний матч за «Баварію» Санчеш провів травнем 2017, а, отримавши шанс зіграти з «Бенфікою», створив чудовий гол. Не дайте таланту прірву!

Серія «Реала»

Реал - Рома. 3: 0. Маріано

Уже без Роналду «Реал» продовжує залишатися грізною силою. У середу мадридці каменя на камені не залишили від «Роми». Якби не шведський голкіпер Робін Ольсен, рахунок був би значно більшим, ніж 3: 0. «Реал» оновив власний рекорд, забивши в 43 матчі Ліги чемпіонів поспіль.

Сенсація в Манчестері

Манчестер Сіті - Ліон. 0: 2. Набіл Фекір

Перед стартом турніру «Ман Сіті» вважався фаворитом букмекерів, незначно, але все ж випереджаючим «Ліверпуль», «Ювентус», «Барселону», «Реал» і «Баварію». Мало хто сумнівався в тому, що навіть з Хосепом Гвардіолою на трибунах «городяни» вдома розтерзають «Ліон». Але в результаті «Ман Сіті» програв в головному єврокубку третій матч поспіль. Гості здорово використовували контратаки, а переможний м'яч на рахунку головного активу під сумнівом Набіл Фекір.

порятунок Влашич

Вікторія - ЦСКА - 2: 2. Голи та кращі моменти

Слідом за «Локомотивом», що поступився в Стамбулі «Галатасараю» 0: 3, та ж доля, здавалося, спіткає ЦСКА в Пльзені. Після першого тайму підопічні Гончаренка «горіли» 0: 2, тулилися до воріт, молодь відверто побоювалася Ліги чемпіонів. Але в перерві щось сталося в роздягальні, армійці вийшли грати з іншим настроєм і врятували нічию. Головним героєм став новачок Нікола Влашич , Який спочатку результативно асистував Чалов і реалізував пенальті. Хорват став лідером першого туру за кількістю створених моментів: армійський плеймейкер спорудив чотири гольових можливості. Більше, ніж Мессі (3) і Неймар (3).