Полезные материалы

Вправа велосипед: які м'язи працюють?

  1. Які м'язи задіяні
  2. Правильна техніка виконання
  3. Користь для тіла
  4. Важлива інформація
  5. Переваги «велосипеда»

Д оброго часу доби, шановний читачу! Всі ми чудово пам'ятаємо шкільні роки, коли вчитель фізкультури змушував нас крутити «повітряні» педалі. Простеньке таку вправу, яке можна було робити сміючись. Мало хто тоді дбав про свою фігуру і замислювався над перевагами «велосипеда». А адже це дуже гарна вправа, яке можна виконувати в домашніх умовах, заощаджуючи фінанси на тренажерному залі, і отримувати відмінні результати.

Зміст (Закрити)

Які м'язи задіяні

Отже, вправа велосипед, які м'язи працюють при його виконанні:

  • в першу чергу активно працює мускулатура живота, особливо черевні косі м'язи;
  • верхній і нижній прес ;
  • м'язи спини;
  • м'язи стегон і ніг.

Я думаю, що це непоганий показник для одного простого вправи. Зрозуміло, що для максимальної ефективності потрібно розробити для себе індивідуальний тренувальний комплекс. А також стежити за своїм харчуванням , Інакше будь-які тренінги спочатку безглузді.

Правильна техніка виконання

Будь-яка вправа потрібно робити правильно. Я опишу техніку виконання декількох варіацій «велосипеда»:

Базовий сидячий варіант.
Сісти, впертися руками об підлогу, ноги зігнути в колінах. З такого положення можна починати крутити «педалі», відриваючи ноги від підлоги всього лише на кілька сантиметрів. Ускладнити завдання, давши велике навантаження можна простим рухом - підняти прямі руки вгору над головою, тримати їх таким чином. Корисно крутити «педалі» в обидві сторони. Цей вид заняття відмінно збільшує приплив крові до необхідних точках на тілі.

Класичний «велосипед».
Лягти на підлогу, руки випрямити, розташувати уздовж тіла, ноги лежать рівно. Потім потрібно відірвати ноги на висоту близько 10 см і повільно по черзі згинати їх. Якщо складно тримати таку висоту, можна підняти ноги вище, тільки в такому випадку навантаження на прес зменшиться.

Ускладнений вид вправи, але зате найефективніший.
Щоб його виконати потрібно лягти, руки з'єднати в замок поклавши під голову, ноги підняти на висоту 10 см. Після чого можна починати по черзі з'єднувати ліву зігнуту в коліні ногу з правим ліктем, а потім праву ногу з лівим ліктем. Для того щоб отримати максимальну користь Ви повинні стежити за своєю поставою - спина повинна бути рівною, а грудна клітка не впадати, лопатки розправлені.

Користь для тіла

Якщо Вас цікавить, яку користь може дати «велосипед» вашому тілу і організму читайте далі. Крім основної прокачування преса людина отримує:

  • Реальне навантаження на всі описані вище м'язи.
  • Тренування для серцевого м'яза, яка починає швидше скорочуватися, в результаті чого серцево-судинна система стає міцнішою.
  • зміцнює спину .
  • Схуднення в області ніг, тому що при виконанні вправи йде велике навантаження на ножні м'язи.
  • підтягнуті пружні сідниці .
  • Посилений кровообіг в ногах, а відповідно профілактику варикозного розширення вен і целюліту, що, звичайно ж, більш цікаво жінкам, ніж нам.
  • Чоловікам же «велосипед» дає можливість швидше «дістатися» до того дня, коли він прокинеться з красивими кубиками на животі, які так зводять з розуму жіноча стать.

Важлива інформація

Хочеться вірити, що Ви розібралися з тренінгом і тепер вмієте робити «велосипед» правильно. Але тепер я повинен розповісти Вам про важливі моменти цієї вправи:

  1. Під час заняття Ваше дихання повинно бути врівноваженим і рівномірним, а не поривчастим.
  2. З'єднувати лікоть з коліном потрібно на видиху, а на вдиху тіло повинно випростатися.
  3. Не думайте, що суть вправи в тому, щоб з'єднати лікоть з коліном. Буде цілком достатньо, якщо вони побачать один одного поблизу.
  4. Не можна підштовхувати голову руками.
  5. Нижня частина вашої спини повинна лежати як прикута, її не можна відривати від підлоги.
  6. Не прагніть розвинути швидкість, вона тут ні до чого. Швидко виконання тренінгу призведе лише до того, що Ви будете робити його автоматично, не опрацьовуючи м'язи. В цьому випадку фраза «Тихіше їдеш - далі будеш» дуже до речі, причому у всіх сенсах. Виконувати вправу потрібно не поспішаючи, без різких ривків і рухів, лише тоді Ваш прес попрацює по максимуму.
  7. Тренуючись, намагайтеся зосереджувати свою увагу на м'язах, відчуйте яке в них напруга, яка сила.
  8. Не доводьте себе до відчуття печіння м'язів. Для правильної опрацювання м'язів живота не потрібно доводити себе до знемоги, роблячи велику кількість повторень вправи.

«Велосипед» відмінно прокачує прес при малому числі повторень, близько 10 разів по 2 або 3 підходи. Якщо Ви новачок і Вам важко даються навіть 10 повторів, зменшіть їх. Головне не відчувати сильну втому і горіння м'язів. Можливо, за такого підходу не скинути багато зайвих кілограмів, але тільки так можна влаштувати справжню прокачування свого пресу.

Дотримуючись цих нескладних правил, Ви не станете повторювати стандартні помилки новачків.

Переваги «велосипеда»

Давайте разом підсумуємо все вищесказане мною. Вправа «велосипед» має масу переваг, а саме:

  • тренує одночасно кілька груп м'язів, зміцнює спину, серцево-судинну систему, ноги, підтягує сідниці;
  • дозволяє поліпшити фізичну форму, куди піти, сформувати кубики;
  • допомагає спалювати жири , Робить живіт плоским;
  • не вимагає покупки дорогих тренажерів або абонементів в тренажерний зал;
  • не вимагає особливої ​​фізичної підготовки, дозволяючи збільшувати навантаження поступово, не тероризуючи власне тіло.

Ця вправа дає масу користі, головне, щоб у Вас було бажання стати скульптором власного тіла і працювати над собою.

На закінчення статті хочеться подякувати Вам за приділену увагу та запропонувати поділитися власною думкою з приводу цієї вправи. Можливо, Ви володієте більшою інформацією або можете розповісти про особистий досвід тренувань. Підписуйтесь на оновлення мого блогу, рекомендуйте статтю в соціальних мережах. А я бажаю Вам активних тренувань і карколомних результатів!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
Рейтинг: 4.7 з 5 (6 голосів)

З повагою, Володимир манерою

Передплачуйте і дізнавайтеся першим про нові статтях на сайті, прямо у себе на пошті: