Полезные материалы

Як повернути енергію і життєву силу

  1. Таке різне безсилля
  2. невиповнене сверхжеланіе
  3. Як відновити сили і енергію звуковик
  4. Захисна реакція в психіці
  5. Як повернути енергію і життєву силу

Поняття немає сил досить широке. Кожна людина його розуміє по-своєму: для одних це сверхусталость після важкого робочого дня, а для інших - цілий період життя. І коли другі запитують поради у перших, ніж лікувати цю недугу, то отримують не зовсім компетентні відповіді:

- Виспися, відпочинь гарненько, і сили повернуться.
- Пора міняти розпорядок дня, режим харчування, внести регулярні фізичні навантаження і жити за розкладом.

Але ці способи не працюють, вірно? Звідки ж взяти сили хоча б на одне віджимання, якщо ложку до рота піднести, і то варто титанічних зусиль? У цій статті ми спробуємо розібратися, чому немає сил і енергії , Що з цим робити і як лікувати.

У цій статті ми спробуємо розібратися, чому   немає сил і енергії   , Що з цим робити і як лікувати

Таке різне безсилля


Візьмемо такий приклад. Субота. Ви з самого ранку прокинулися з моторошної втомою. Сяк-так поснідали, почистили зуби і знову повернулися в ліжко - вихідний же. Настрою немає, нічого не хочеться, та й сил ні на що немає. Так проходить весь день - на боці. І ось несподівано о 20:00 дзвонить подруга, яка дістала квитки на концерт вашої улюбленої групи, і кричить в трубку: «Збирайся швидше, до початку залишився всього годину». Ви тут же схоплюєтеся з ліжка, миттєво приймаєте душ, одягаєте найкращу сукню і оком не встигаєте моргнути, як вже мчимо на півдорозі в таксі.

Звідки взялися сили?

Людина управляється всього двома метафізичними силами - лібідо і мортидо. Перша - це бажання, потяг до чогось, що принесе вам задоволення. Весь день у вас не було ніяких мотивацій до руху, а потім ви почули пропозицію, яке «завело» вас, тобто в вас зародилося палке бажання потрапити на концерт, а так як це улюблена група - задоволення гарантоване. У прагненні отримати насолоду виробилася життєва енергія для досягнення цього самого бажаного.

Таким чином управляється будь-яка людина.

Системно-векторна психологія Юрія Бурлана пояснює, що існує всього 8 типів бажань - векторів, які визначають світогляд і світовідчуття кожного з нас. Наприклад, людина з шкірним вектором прагне до матеріального і майнового перевазі. Це бажання штовхає його вгору по кар'єрних сходах. Якщо він надовго затримався на одному рівні, то може відчувати занепад сил - відсутність мотивації. А коли у полі зору виникне пропозиція про більш високій посаді з високою зарплатою, то всій апатії настане кінець - він знову в грі.

Людина із зоровим вектором має величезну амплітудою емоцій - найбільшою з усіх 8 векторів. Якщо в його житті довго відсутні переживання, насичені події, яскраві враження, то він також може відчувати себе знесиленим, похмурим. Це відбувається тому, що його емоції не знаходять виходу, він не наповнюється враженнями, не ділиться своїми почуттями з іншими. Але як тільки відбувається щось чуттєве, зрітельнік знову відчуває повноту життя, і всі симптоми безсилля зникають.

невиповнене сверхжеланіе


Обидва вищеописані прикладу грунтуються на базі цілком матеріальних бажань. Але є один вектор, чиї бажання не задовольнити ні грошима, ні пошаною, ні навіть любов'ю. Це звуковий вектор.

Чому немає сил у володаря звукового вектора? Із загальної картини він вибивається тим, що його устремління спрямовані в світ метафізичний. Він хоче пізнати самого себе, своє «Я», бажає розкрити Задум всього існуючого і осягнути сенс життя.

Звуковий вектор відрізняється найбільшим обсягом психіки, що проявляється в нашому світі у вигляді потужного абстрактного інтелекту. Ще хоча б 100 років тому бажання звуковика задовольняла філософія, астрологія, езотерика, релігія, закони фізичного світу, що розкриваються в точних науках. Сьогодні цей обсяг ніяка філософія не здатна заповнити. Бажання зросла настільки, що здатне «дискваліфікувати» звуковика з усіх сфер життя: ні сім'я, ні робота, ні друзі - ніщо не наповнює звук.

Неможливість наповнити своє бажання призводить звуковика до депресії . Це не той стан, коли насувається осіння хандра, - посумували і вистачить. Це тотально згущуються чорні хмари, за якими людина зі звуковим вектором не бачить просвіту. Він теж відчуває себе, як ніби у нього немає сил і енергії, і він не знає, як відновити їх . Тому ховається в світ сну і проводить там по 16 годин на добу. Потім настає друга фаза - безсоння. Мільйони нав'язливих думок і їх обривки кружляють в голові, не даючи заснути до самого світанку.

Мільйони нав'язливих думок і їх обривки кружляють в голові, не даючи заснути до самого світанку

Як відновити сили і енергію звуковик


Де набратися сил ? Є тільки один вихід - усвідомити своє бажання. Звуковик - єдиний, хто прагне саме усвідомити сенс життя. Іншим семи векторах це не потрібно, вони визначають його чуттєво: «Те, що« більше »мене, за що я життя готовий віддати, і є мій сенс життя». Наприклад, для людини з анальним вектором це сім'я і діти, для зорового - любов. Але навіть ці надцінні для людини поняття здаються звуковик занадто маленькими, недостатніми.

На тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана розкриваються всі межі 8-мірного психічного. Звуковик зрозуміє себе і свою природу на відміну від інших людей - розкриє психіку, вроджені бажання. Саме зосередження на психіці співрозмовника дає звуковик величезну життєву силу - з'являється здатність зазирнути вглиб єдиного психічного, що наповнює і вроджене звукове бажання до пізнання внутрішнього «Я».

Захисна реакція в психіці


Загальна причина хронічної слабкості, коли у людини немає сил і енергії ні на що, - це повна відсутність бажань, що проявляється в людині як апатія і байдужість до всього. Так відбувається тому, що людина з якихось причин не досягає бажаного. А постійно ненаповнені бажання доставляють сильну душевну біль. Тому Природа подбала про те, щоб позбавити людину від таких страждань. Скорочуються його бажання: «Я нічого не хочу, тому мені не боляче».

Під час тренінгу по Системно-векторної психології Юрія Бурлана через усвідомлення своєї природи, своїх істинних бажань, людина немов прокидається. Йому знову хочеться жити, дихати на повні груди, з радістю вставати вранці, смакуючи, що ж подарує йому цей день. І найголовніше - він знає, як досягти бажаного. Це не магія і не гіпноз - це інше сприйняття життя. Розкриваючи психіку, людина отримує «ключ від дверей своїх бажань» і таким чином пробуджує в собі життєву силу, а разом з цим йде апатія і байдужість.

Як повернути енергію і життєву силу


Людина - соціальна форма життя. Ніхто з нас не може вижити в поодинці, навіть якщо так здається. Ми можемо звести до мінімуму всі контакти, але так чи інакше взаємодіємо між собою, адже ми - єдиний вид, а кожна людина - як клітина в організмі. Якщо дбати тільки про себе, то виникають лише маленькі бажання, а сама насолода - короткий і короткочасне.

На тренінгу ми розкриваємо джерело нескінченних життєвих сил. Коли ми усвідомлюємо психіку, ми розуміємо, що максимально реалізувати свої бажання ми здатні тільки для цілого, серед інших людей. Апатія, млявість, відсутність життєвих сил і енергії більше не загрожують - реалізовані бажання приносять натхнення рухатися далі і отримувати величезне задоволення від застосування своїх здібностей для суспільства.

Численні відгуки людей, які повернули собі смак до життя після тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана, підтверджують це:


Розкрийте нескінченне джерело життєвої сили вже на безкоштовному онлайн-тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана.

Автор Юлія Лисицька, філолог
Редактор Тамара Ткаченко
Коректор Ірина Щербакова

VN: F [1.9.22_1171]

Rating: 10.0 / 10 (3 votes cast)

VN: F [1.9.22_1171]

Rating: +2 (from 2 votes)

Рекомендую почитати:

Але ці способи не працюють, вірно?
Звідки ж взяти сили хоча б на одне віджимання, якщо ложку до рота піднести, і то варто титанічних зусиль?
Звідки взялися сили?
Чому немає сил у володаря звукового вектора?