Полезные материалы

Як повернути форму після пологів

  1. Коли можна приступити до вправ
  2. Що вибрати
  3. Поради

Текст: Юлія Бистроновская Текст: Юлія Бистроновская   Ю

Ю. Бистроновская

На жаль, небагато жінок можуть похвалитися своєю фігурою після пологів. Список претензій до себе у всіх приблизно однаковий - зайва вага, погана постава, втрата тонусу.

За час вагітності ми звикаємо стояти і ходити зі зміщеним центром ваги, коли живіт висунутий вперед, а спина відкинута назад. Це не тільки змінює нашу ходу і поставу, а й викликає болі в спині. Не варто сподіватися, що все владнається само собою. Адже тепер ви повинні бути найкрасивішою і здоровою для себе, чоловіка і дитини.

На щастя, налаштувавшись на результат і правильно підібравши фізичні навантаження, всі ці неприємності можна подолати. Як повернути і навіть покращити фізичну форму після пологів, розповідає Юлія Бистроновская, викладач-постановник, методист, генеральний директор Fly Up Dance Studio .

Коли можна приступити до вправ

Лікарі рекомендують почекати 3-4 місяці після пологів, перш ніж приступати до серйозних фізичних навантажень і починати відновлювати м'язовий тонус - вашому тілу потрібен час, щоб адаптуватися. Важливо пам'ятати, що навантаження повинна збільшуватися поступово. Адже виснажливі заняття і суворі дієти - це сильний стрес для організму.

Що вибрати

Фахівці наполягають: робити вправи, спрямовані на зміцнення м'язів живота, можна тільки через 6-8 тижнів після природних пологів і не раніше ніж через 3-4 місяці після кесаревого розтину. Перший час також не рекомендуються вправи, які задіють область грудей. Саме тому в перші місяці краще відмовитися від активних тренувань в тренажерному залі, силової аеробіки, танців в клубному стилі, хіп-хопу, східних танців, pole-dance (танців біля жердини).

Не турбуйтеся, якщо в цьому переліку виявиться саме той напрямок, з якого ви б хотіли почати. Ви обов'язково можете приступити до них, як тільки ваше тіло буде готове до збільшення навантаження! Улюбленому фітнесу не важко підібрати альтернативу.

Рекомендуємо вибрати те, що не тільки допоможе повернути колишню фігуру, але і подарує відмінний настрій - танці. Адже під час танцю, як відомо, виробляються гормони щастя - ендорфіни! Отже, що вибрати. По-третє, танець сильно розвиває впевненість у собі і знімають багато комплексів. Танці допоможуть вам відкрити свою жіночність, отримувати задоволення від рухів.

Стретчинг - комплексна програма на розтягування і зміцнення м'язів. Обов'язково попередьте викладача, що ви відновлюєтеся після вагітності, щоб він виключив з вашої програми елементи на прес! За всій удаваній легкістю цієї програми ховається об'ємна робота, яка вимагає багато зусиль, але її перевага перед іншими напрямками - відсутність різких ривків. Стретчинг - відмінний початок для будь-яких танців. Він зміцнить м'язи і зробить ваше тіло підтягнутим, а зв'язки еластичнішою.

Боді -балет (основи класичної хореографії) - основа всіх основ, задіє всі групи м'язів. Перша половина уроку проходить біля верстата, друга в залі. Рух біля верстата проходить на виворотність стопах, використовується високий підйом на полупальци - все це розвиває зв'язки стопи і формує красивий підйом, крім того, стопи стануть сильними і ви зможете, не втомлюючись, носити підбори будь-якої висоти. Положення корпусу під час занять дозволяє зняти всю напругу з стегон, що допоможе витягнути корсетную зону і позбутися від усього зайвого в області талії і стегон. Протягом всього уроку ви будете втягувати живіт, так що плоский живіт - це можливо. Екзерсис на середині залу дасть ще більшу напругу на м'язи, що подарує стійкість. Після класичного танцю ви будете готові навіть до найскладніших танцювальним напрямкам!

Стрип-пластика - комплекс фізичного навантаження, розтяжки і в той же час красивий жіночний танець і задоволення від кожного руху. Вправи на зміщення, стиск діафрагми, хвилі, кола, вісімки стегон - дуже добре розробляють корсетную зону і підтягують бічні м'язи, розробляє стегна, підтягують сідниці, качають поперекові м'язи, роблять спину сильнішою і поставу ідеальною на радість вам і чоловікові.

Перші заняття проходять у взутті на плоскій підошві, а потім на підборах - красива форма литкових м'язів вам забезпечена. Розтяжка в цій програмі включає в роботу спину, поперек, задню поверхню стегна, пахові м'язи. Стрип-пластика позбавить від болю в спині і поясниці і дозволить зробити інтимне життя більш насиченою. І це чудово, тому що в цей період часу на неї залишається не так вже й багато.

Поради

  • 1 Перед початком занять налаштуйтеся на довготривалий і, в ідеалі, постійний процес (тому що швидкого ефекту все одно не буде або він буде дуже короткочасним).
  • 2 Повірте в себе і будьте впевнені в успіху! Найголовніше: не критикувати себе і відзначати всі свої результати, хвалити себе і, головне, не зупинятися на досягнутому. Пам'ятайте - кожен рух наближає вас до вашої ідеальній формі. Позитивний емоційний заряд так само добре впливає на загальне самопочуття, як і на зовнішній вигляд.