Полезные материалы

Як прибрати живіт після пологів

  1. Як підтягнути живіт після пологів за допомогою вправ
  2. Вправи як прибрати обвислий живіт після пологів в положенні лежачи
  3. Як можна прибрати живіт після пологів за допомогою правильного харчування
  4. Як прибрати живіт після пологів іншими способами

Безсумнівно, для будь-якої жінки материнство - це найпрекрасніше і, воістину, хвилююча почуття. Але дуже часто після вдало виношеної вагітності і благополучних пологів у молодої жінки на тілі залишаються розтяжки, та й прес живота залишає бажати кращого. Не секрет, що кожна жінка, незалежно від свого віку і життєвих обставин, завжди бажає виглядати відмінно і тому після пологів прагне, як можна швидше прибрати живіт і повернути свою звичну фігуру.

Не секрет, що кожна жінка, незалежно від свого віку і життєвих обставин, завжди бажає виглядати відмінно і тому після пологів прагне, як можна швидше прибрати живіт і повернути свою звичну фігуру

В даний час багато молодих мам стурбовані нагальною проблемою: «Як прибрати живіт після пологів і що можна зробити, щоб швидше відновити колишню форму?»
Без сумнівів, впадати у відчай не варто. Ця проблема цілком вирішувана. Головне - обов'язково робити фізичні вправи і дотримуватися здорової дієти.

Як підтягнути живіт після пологів за допомогою вправ

В даний час існує величезна кількість вправ для живота після пологів.
Так як жінка з народженням дитини не може проводити багато часу в тренажерних залах і фітнес-центрах, в цій ситуації, найкраще, регулярно виконувати вправи для живота в домашніх умовах.
Безумовно, кожна жінка може самостійно підібрати для себе комплекс вправ, який найбільше їй підійде. Проте, прибрати живіт після пологів допоможуть наступні вправи:

Вправи як прибрати обвислий живіт після пологів в положенні лежачи

  1. Лягти зручніше на живіт. Піднявши голову, прогнутися, як можна більше назад, і постаратися в такому положенні утриматися одну або дві хвилини. Виконати цю вправу 5-7 разів.
  2. У вихідному положенні лежати на спині, ноги - прямо, руки - за голову. Ноги зігнути в колінах і підтягнути до грудей. П'яти притиснути до сідниць. Живіт втягнути. Прийняти знову вихідне положення. Виконати цю вправу 10-15 разів.
  3. Підняти ноги над підлогою на відстані 10 см. І в цей же час підняти голову. Тримати ноги і голову одночасно на вазі. Зафіксувати це положення протягом півхвилини. Виконати цю вправу 10-15 разів.
  4. Зігнути ліву ногу, підтягнувши коліно до грудей. Торкнутися правим ліктем лівого коліна. Зігнути праву ногу, підтягнувши коліно до грудей. Торкнутися лівим ліктем правого коліна. Повторити вправу, по черзі, то з лівого, то з правою ногою 10 разів.
  5. Підняти ноги над підлогою на відстані 10-15 см. І виконати вправу «ножиці»: спочатку - вертикально, потім - горизонтально. Виконати цю вправу 10-15 разів.
  6. Зігнувши ноги в колінах, виконувати в повітрі руху, імітуючи поїздку на велосипеді. Виконати цю вправу 10-15 разів.
  7. Початкове положення - лежачи на спині. Ноги розставити приблизно на ширині плечей і зігнути в колінах. Поперек максимально притиснути до підлоги. На видиху сідниці підняти, як можна вище, а живіт, якомога сильніше, втягнути в себе. У цьому положенні зафіксувати тіло протягом півхвилини. Прийняти знову вихідне положення. Виконати цю вправу 5-7 разів.
  8. Лежати на спині, руки - в сторони. По черзі повертатися то в одну, то в іншу сторону. Під час вправи при повороті вліво, права рука повинна торкнутися лівої руки, а при повороті вправо ліва рука повинна торкнутися правої руки. Повороти робити всім корпусом. Виконати цю вправу 10-15 разів.

Вправи для живота в положенні сидячи або на колінах

  1. При вдиху максимально округлити живіт, а при видиху постаратися живіт втягнути, як можна сильніше, подумки уявивши, як стінка живота дістає хребет. Виконати цю вправу 5-10 разів.
  2. Сісти на коліна, руками спертися в підлогу перед собою. Спочатку виконати повороти в ліву сторону, а потім - і в праву. При поворотах руки не відривати від підлоги, а перебираючи по підлозі, намагатися робити крокові рухи, імітуючи ведмежу ходу. Виконати цю вправу 5-10 разів.
  3. Стояти на колінах, руками спираючись в підлогу перед собою. Шкарпетки підняти трохи вгору. Повернувшись в праву сторону, подивитися на носочки. Шкарпетки теж повинні бути повернені вправо. Потім повернутися вліво і подивитися на носочки, які також повинні бути повернені вліво. Виконати цю вправу 5-10 разів.
  4. Сидячи на стільці, то втягувати живіт, то надувати його. Кожне положення живота фіксувати протягом півхвилини. Виконати цю вправу 5-10 разів.
  5. Сидячи на стільці, одночасно піднімати ноги вгору і нахиляти тулуб вперед. Виконати цю вправу 5-10 разів.

Вправи для живота в положенні стоячи

  1. Ноги поставити разом. Виконати присідання, під час яких корпус нахиляти вперед, а сідниці відводити назад. Присідаючи, руки тримати на середині стегна. Виконати цю вправу 10-15 разів.
  2. Робити повороти корпусу наліво і направо, намагаючись максимально повернутися назад. При повороті наліво праву руку завести, як можна сильніше, за спину, при повороті направо - ліву руку також, як можна сильніше, завести за спину. Виконати цю вправу 5-10 разів.
  3. Ноги на ширині плечей. Нахилити корпус вперед, руками впертися в підлогу. Положення тіла в цій вправі має нагадувати трикутник. Спочатку перенести вагу тіла на руки, потім - на ноги. По черзі виконувати вправи 10-15 разів.
  4. Ноги на ширині плечей. Спину максимально випрямити. Лівою рукою захопити зап'ястя правої руки. Потім обидві руки в такому положенні підняти над головою і тримати так півхвилини. Після поміняти руки і повторити вправу. Виконати цю вправу 10-15 разів.

Під час занять слід приділяти особливу увагу диханню. При кожному видиху намагатися максимально напружувати м'язи живота. Для того щоб не нашкодити жіночому організму, будь-які вправи для живота після пологів можна робити тільки після закінчення 1-1,5 місяці. А якщо під час пологів застосовувалося кесарів розтин, то бажано остерігатися, хоча б, 2-3 місяці після операції (див. Також - як прибрати живіт після кесаревого розтину ). Але, приступивши до тренувань, треба намагатися, щоб фізичні заняття були максимально інтенсивні. Домашні тренування, по можливості, проводити кожен день, в крайньому випадку, 3-4 рази в тиждень. Кількість повторень кожної вправи слід кожен раз збільшувати і з часом довести до 30-40 разів. Але, найголовніше правило - не нашкодити. Обов'язково під час кожного тренування потрібно прислухатися до свого фізичного стану.

Як можна прибрати живіт після пологів за допомогою правильного харчування

Для того щоб можна було, швидше, повернути підтягнутий животик і, як можна швидше, позбутися від зайвих відкладень в області талії, слід звернути увагу на післяпологове харчування. Поза всяким сумнівом, що годує мамі категорично не можна в цей час використовувати будь-які дієти. Але, в будь-якому випадку, варто дотримуватися певного ряду правил:

  1. Виключити з раціону все смажені страви і продукти підвищеної жирності.
  2. Намагатися включати в меню, як можна більше, рибних страв, морську капусту і сир.
  3. Свіжі овочі та фрукти повинні постійно бути присутнім на столі під час прийняття їжі.
  4. Краще відмовитися від калорійних горішків, фініків, шоколадних цукерок і солодких десертів.

Як прибрати живіт після пологів іншими способами

Для того щоб талія і прес повернулися назад, можна використовувати і інші дієві способи:

  1. Повернувшись додому з пологового будинку, протягом декількох місяців потрібно носити спеціальний бандаж або післяпологове корсетні білизна.
  2. Відвідування басейну дуже сприятливо впливає на зміцнення м'язів живота.
  3. Добре допомагає для зміцнення преса масаж живота з використанням апельсинового масла.
  4. Щодня розтирати живіт струменем досить прохолодної води під час прийняття водних процедур.
  5. Якщо є вільний час, то можна займатися в якомусь спортивному клубі шейпінгом або водною аеробікою.

Тепер Ви знаєте, як підтягти живіт після пологів. А як можна зменшити розтяжки на животі після пологів? Для цього існує безліч різних кремів і ефірних масел, за допомогою яких можна робити спеціальний масаж. Також можна спробувати пройти курс процедур радіоліфтінга і міостімуляциі, що також сприяє зменшенню розтяжок на животі. Для того щоб розтяжки на животі стали менш помітні, можна самостійно зробити молочко, використовуючи для цього мигдальне масло, свіжу моркву і звичайну воду.

В даний час багато молодих мам стурбовані нагальною проблемою: «Як прибрати живіт після пологів і що можна зробити, щоб швидше відновити колишню форму?
А як можна зменшити розтяжки на животі після пологів?