Полезные материалы

Як в короткі терміни після пологів прибрати живіт

  1. Як знизити вагу після пологів
  2. прості рекомендації
  3. Які слід робити вправи
  4. Основні вправи
  5. Зміни в харчуванні

Народження дитини - це не тільки велике щастя, а й суттєві проблеми для жінки як зі здоров'ям, так і з фігурою. Справа в тому, що після пологів неминуче на якийсь час з'явиться живіт, на який жінка завжди звертає увагу. Це не тільки фізичні незручності, але і психологічний дискомфорт.

Як знизити вагу після пологів

Питання про те, як прибрати живіт після пологів, хвилює практично всіх жінок. Під час поточної вагітності таке питання не виникає, тому що всю свою енергію майбутня мама витрачати на те, щоб її майбутнє дитя протягом усіх дев'яти місяців розвивалося належним чином. А ось після народження дитини, питання про те, щоб прибрати післяпологовий живіт стає актуальним. Адже яка дівчина не хоче виглядати красивою і бажаною для свого люблячого чоловіка. Ось тут читач знайде велику кількість порад з цієї проблеми.

Вагітність триває довгий час, за яке плід істотно збільшується в розмірі, через що живіт жінки розтягується. Це відбувається через те, що під час виношування дитини збільшується матка і біла лінія живота, що з'єднує прямі м'язи.

На жаль, в найкоротші терміни прибрати живіт не вийде, оскільки вагітність сильно впливає на гормональний стан жінки. В середньому, на те, щоб прибрати післяпологовий живіт потрібно витратити 4-5 місяців, але особливо наполегливі зможуть зробити цього всього за 2 місяці. Але справа не тільки в наполегливості жінки, але і в віці, швидкості відновлення м'язів живота і матки. Найкраще це відбувається до 30 років.

Фактори, що впливають на відновлення організму після пологів:

  • Набраний за час вагітності вага;
  • Чи були пологи першими;
  • Генетична схильність;
  • Годування дитини грудним молоком;
  • Статура до вагітності.

Також під час вагітності неминуче утвориться жир, який потрібно для успішного виношування дитини - він захищає матку від можливих зовнішніх впливів. Для успішного повернення в колишню форму потрібно щодня займатися спортом, спалюючи зайвий жир. Завдяки цьому всього за 4 місяці можна стати колишньою.

прості рекомендації

Нерідко, у жінки не виходить швидко повернути ту фізичну форму, яка була до пологів. Через це виникає депресія, догляд за дитиною стає все гірше і гірше.

Для відновлення колишнього живота потрібно пам'ятати про наступні речі:

  • Слід почати харчуватися правильно, оскільки енергія для організму береться тільки з їжі. Це корисно не тільки для мами, тому що від її харчування залежить формування молока, яким вона буде годувати свою дитину;
  • Слід почати займатися спортом, особливо акцентуючи свою увагу на тому, щоб прибрати післяпологовий живіт, а далі постійно покращувати свою форму;
  • Також треба постійно мотивувати себе, встановивши для себе кінцеву мету, яку потрібно обов'язково досягти.

Дотримуйтеся цих рекомендацій і результат можна досягти в найкоротші терміни. А для різноманітності фізичні вправи можна робити навіть з малюком.

Які слід робити вправи

Фізичні вправи і заняття спортом - це найпростіший спосіб прибрати післяпологовий живіт. М'язи живота будуть поступово скорочуватися, а якщо до цього додати ще й правильне харчування, то результат не змусить себе чекати.

Далеко не всі вправи можна зробити вдома, але тільки вони допоможуть спалити зайвий жир і прибрати живіт. Не варто чекати результат відразу, оскільки зайві кілограми не так просто йдуть з жіночого організму, особливо після пологів.

Робити перші фізичні вправи після пологів в домашніх умовах можна починати лише через місяць після вагітності, щоб не було ризику кровотеч матки. Спочатку слід обмежитися регулярної зарядкою, хоча робити її слід було і під час вагітності. Багато хто боїться робити в цей період вправи, оскільки є ризик нашкодити майбутній дитині. Це твердження частково невірне, оскільки розтягнення м'язів відбувається саме через малорухливого способу життя. А навіть проста зарядка під час вагітності дозволить після пологів швидко повернутися в колишню форму.

Повноцінно приступити до занять спортом можна через деякий час. Багато в чому воно залежить від того, як протікали пологи. В середньому, починати активні вправи можна через місяць, але бажано проконсультуватися з лікарем. Можна зробити і самостійну перевірку: потрібно лягти на спину і зігнути коліна, а руки покласти в проекції пупка. Потім треба підняти плечі і голову, щоб вони відірвалися від підлоги, і прищепити область преса. Якщо між м'язами великий проміжок, то займатися спортом не можна.

Якщо між м'язами великий проміжок, то займатися спортом не можна

Основні вправи

Виконувати вправи можна разом з дитиною, це дозволить приділити увагу і собі, і дитині, настрій якого істотно покращиться.

Утримання корпусу. Потрібно лягти на живіт, долоні уперти в підлогу і починати підніматися так, щоб живіт і груди відривалися від підлоги. Точки опора - долоні і коліна.

Жими. Треба встати на підлогу, тримаючи в руках крісло-гойдалку з дитиною. Піднімаємо руки з малюком вгору. Руки повинні випрямитися. У такому положенні потрібно простояти 10 секунд, потім повільно можна повернутися в початкове положення. Так зміцнюються м'язи рук.

Скручування лежачи. Дівчина лягає на спину, коліна повинні бути зігнуті, руки схрещені на грудях. Потрібно постаратися плечі наблизити до колін, не відриваючи спину від підлоги. Дитину можна посадити на лобок, підтримуючи за боки.

Підйом тулуба. Положення лежачи, руки на грудях, а ноги зафіксовані будь-яким важким предметом меблів. Спину потрібно піднімати від підлоги.

Випади. Малюка потрібно взяти в руки, і здійснювати випади. Дитина в цей момент піднімається вгору-вниз.

Дитина в цей момент піднімається вгору-вниз

Зміни в харчуванні

Правильне харчування допоможе жінці в короткі терміни повернутися в колишнє фізичний стан. Потрібно змінити свій раціон таким чином:

  • Роздільне харчування, вага однієї порції не більше 200 грам;
  • Не вживати солодке, хлібобулочні вироби;
  • Чи не є за три години до сну, щоб шлунок перед сном був порожнім;
  • Пити мінімум 2 літри рідини на добу, бажано простої води;
  • Чи не є жирне, гостре, смажене;
  • Готувати їжу бажано в пароварка і духовках;
  • Один раз за день потрібно їсти страву з риби або м'яса;
  • Вживати побільше фруктів і овочів;
  • Не приймати алкоголь, не палити.

З повагою, редакція сайту ubiraemzhivot.ru .