Полезные материалы

Життя після пологів, або як повернути фігуру

«Найбільша цінність у житті - материнство», - стверджував Мілан Кундера в своєму знаменитому романі «Нестерпна легкість буття». Дійсно, чи можна знайти більш щасливу жінку, ніж та, що обіймає своїх дітей, чує їх сміх, спостерігає за їх успіхами. Ах, якби це щастя могло залишатися незамутненим! Однак нерідко настрій новоспеченої матусі псується, варто їй поглянути на себе в дзеркало.

Зайва вага, яка втратила пружність груди, обвислий живіт ... Невже не можна знову знайти стрункий і підтягнутий силует? Можна, можливо. Сучасні методи пластичної хірургії дозволяють повернути красиву фігуру. Точена талія і пишні груди - вже не мрія, а скоріше прекрасно виконана робота пластичного хірурга.

Розглянемо проблеми, з якими стикаються жінки після народження дитини, і методи їх вирішення.

Абдомінопластика поверне осину талію

Перше місце в топі найбільш частих післяпологових претензій представниць прекрасної статі до власного тіла займають скарги на великий, а іноді ще й обвислий живіт.

Пластика живота здатна вирішити кілька проблем за одну операцію:

  • Як тільки закінчується період грудного вигодовування, багато жінок починають нещадну боротьбу з появою естетичними дефектами. У хід йдуть дієти, спорт, косметичні засоби, масаж. Самим наполегливим і вольовим матусям вдається позбутися від набраного під час вагітності ваги за допомогою зниження калорійності раціону і фізичних навантажень. Однак їх чекає неприємний сюрприз - після зникнення жиру в області живота залишається обвисла шкіра, яку не вдасться прибрати ніяким іншим способом, крім абдоминопластики . В процесі операції лікар видалить шматок в'ялої шкіри, сформувавши таким чином привабливий плоский живіт без натяку на «жировий фартух».

В процесі операції лікар видалить шматок в'ялої шкіри, сформувавши таким чином привабливий плоский живіт без натяку на «жировий фартух»

У пацієнтки надмірна вага, внаслідок чого утворився шкірно-жирової фартух, а також надлишки жирової тканини в області живота і спини. Була виконана ліпосакція спини, живота, талії і фланки, а також абдоминопластика 2 категорії з переміщенням пупка. Вилучений шкірно-жирової клапоть 1745 р

  • Хірургічне втручання стає тим більш актуальним, якщо перерозтягнута истонченная шкіра проблемної зони покрита численними Стрий. Фахівці стверджують, що малопривабливі смуги з'являються під час вагітності через гормональні зміни і швидкого збільшення обсягів тіла у 80% жінок. Величезній кількості матусь довелося б приховувати під злитим купальником нагадує зім'яту тканину шкіру живота, якби не абдоминопластика - операція, що дозволяє прибрати ділянку шкірного покриву, уражений Стрий.
  • Деякі народжували жінки намагаються позбутися від великого живота, самозабутньо хитаючи прес. Однак якщо під час вагітності відбулося розбіжність апоневроза прямих м'язів (розтягнення місця зрощення правої і лівої частини прямих м'язів живота по середній лінії), то живіт буде все одно вперто вибухати і виглядати вагітною навіки. Єдиний спосіб усунути розбіжність апоневроза і відновити корсетную функцію передньої стінки живота - це абдомінопластика, в ході якої хірург стягує м'язи, зшиває м'язову фасцію, створюючи новий міцний корсет з прямих і косих м'язів. В результаті маніпуляцій лікаря живіт нарешті стає плоским і красивим, а талія - ​​тонкої і виразною.

В результаті маніпуляцій лікаря живіт нарешті стає плоским і красивим, а талія - ​​тонкої і виразною

Живіт пацієнтки виглядав «вічно вагітним», тому що внаслідок слабкого м'язового корсету відбувалося постійне пролабирование органів черевної порожнини. Виконана абдоминопластика, в результаті якої були вирішені наступні проблеми: розбіжність апоневроза прямих м'язів живота на 8 см, в'ялість, атрофія і истонченность шкіри, стриї, диастаз (розбіжність) пупкового кільця. Вилучений шкірно-жирової клапоть 374 м Ліпосакція талії дозволила провести корекцію даної зони.

Ще одна проблема, яка може перешкодити народжували жінки приміряти бікіні, - неестетичний вигляд пупкового кільця. Причиною дефекту так само, як і в попередньому випадку, є розбіжність апоневроза, але м'язи розходяться не по всій середній лінії живота, а локально - навколо пупка. Хірургічна операція дозволить позбутися від широкого пупкового кільця, повернувши йому той самий вид, який був до вагітності.

Пацієнтці виконана абдоминопластика з пластикою пупка і ушиванням апоневрозу прямих м'язів живота. Для зміцнення черевної верстати була встановлена пропіленова сітка. Сформовано неопупок.

  • Абдомінопластика допоможе і в тому випадку, якщо горизонтальний або вертикальний рубець після кесаревого розтину не дозволяє поліпшити форму живота за допомогою дієт або вправ. Такий рубець щільно зростається з шкірою і таким, що підлягає апоневрозом прямих м'язів, в результаті чого він начебто перетягує підшкірну клітковину, підкреслюючи надлишки відкладень жиру. Прибрати рубець можливо виключно за допомогою хірургічної операції.

З метою корекції післяопераційної деформації черевної стінки і видалення шкірно-жирового фартуха пацієнтці була виконана абдомінопластіка.Удален шкірно-жирової клапоть 357 м

Згідно з даними Американського товариства естетичної хірургії, на частку абдоминопластики доводиться 7,3% всіх операцій, спрямованих на корекцію контурів тіла. Високий відсоток в чималому ступені забезпечують жінки, охочі повернути плоский красивий живіт і витончену талію після народження дитини. В процесі хірургічного втручання лікар видаляє надлишки підшкірного жиру, шкіри, при необхідності виконує ліпосакцію талії і фланки, формує міцний корсет з м'язів, робить пупок акуратним.

Мамопластика поверне ідеальні пропорції молочних залоз

Не менш затребувана серед новоспечених мам і операція, спрямована на поліпшення форми молочних залоз і збільшення розміру грудей. Справа в тому, що під час вагітності спочатку збільшується обсяг і змінюється форма молочних залоз, яка прогресивно погіршується після закінчення годування. З'являється птоз - запустевание, опущення і провисання тканин бюста.

Залежно від ступеня птозу і індивідуальних особливостей будови грудної клітини, лікар вибирає техніку усунення птозу грудей. Операціями вибору в даному випадку є ендопротезування молочних залоз , Липофилинг грудей, підтяжка і їх поєднання. В ході мастопексії иссекаются надлишки шкіри, а тканина молочної залози піднімається і фіксується в більш високому положенні.

  • якщо птоз не дуже виражений, а надлишків шкіри трохи, то перевага віддається Періареолярний підтяжки, яка передбачає здійснення розрізів по краю ареол.

якщо   птоз   не дуже виражений, а надлишків шкіри трохи, то перевага віддається Періареолярний підтяжки, яка передбачає здійснення розрізів по краю ареол

Виконано ендопротезування грудей з Періареолярний підтяжкою грудей. Результат через місяць після операції.

  • Якщо опущення грудей виражено сильніше, проводиться вертикальна підтяжка грудей , Шви при якій розташовуються навколо ареоли і вертикально вниз до субмаммарний складки. Вертикальна мастопексия (підтяжка грудей) дозволяє позбутися від надлишків шкіри, не зробивши при цьому груди більш плоскою. При максимальному птозе молочних залоз застосовується якірна (Т-подібна) підтяжка грудей, що відрізняється від вертикальної підтяжки наявністю додаткового горизонтального розрізу, який робиться в субмаммарний борозні.

При максимальному птозе молочних залоз застосовується якірна (Т-подібна) підтяжка грудей, що відрізняється від вертикальної підтяжки наявністю додаткового горизонтального розрізу, який робиться в субмаммарний борозні

Виконана вертикальна підтяжка грудей з метою корекції птозу молочних залоз і поліпшення їх форми.

  • При незначному погіршенні форми грудей і наявності надлишків жирової тканини вибір пластичного хірурга робиться на користь липофилинга грудей .

При незначному погіршенні форми грудей і наявності надлишків жирової тканини вибір пластичного хірурга робиться на користь   липофилинга грудей

Після вагітності груди у пацієнтки зменшилася в обсязі, а також з'явився прогин верхнього схилу молочних залоз ( «трамплінчиків»). Для відновлення форми грудей виконаний липофилинг. Введено по 250 мл жирової тканини в кожну груди.

Введено по 250 мл жирової тканини в кожну груди

Після трьох вагітностей груди зменшилася в обсязі, також відбулася деформація грудей у вигляді трамплінчиків. Для відновлення молочних залоз було введено по 395 мл жирової тканини.

За даними спільноти американських пластичних хірургів, популярність операції з підтяжки грудей набирає обертів. У період з 2000 по 2013 рік попит на цей вид хірургічного втручання збільшився на 70%. Народжували жінки роблять вибір на користь підтяжки, так як операція є єдиним методом, що дозволяє ефективно і надовго вирішити проблему втратила пружність обвислій грудей. При необхідності не тільки підтягти молочні залози, але і збільшити їх розмір, методика може бути доповнена ліпофілінга (введенням в тканину грудей власного жиру пацієнта) або ендопротезування (імплантацією протеза). Результатом хірургічного втручання стає спокуслива і по-дівочому високі груди.

Косметичні засоби не здатні стати альтернативою операції. Вони можуть зволожити шкіру грудей, додати їй тонусу, дати незначний ефект ліфтингу. Однак усунути надлишки шкіри мазі, креми, лосьйони і маски не в змозі. Чи не впорається з цим і спорт, який, як правило, спалює жировий прошарок, в результаті чого обсяг надлишкової шкіри лише зростає.

Не варто експериментувати зі способами повернення красивої фігури після пологів. Адже існують перевірені методи пластичної хірургії, гарантовано забезпечують бажаний результат. Скористайтеся сучасними методиками естетичної медицини, що дозволяють відновити привабливе тіло. І нехай материнство приносить вам лише позитивні емоції!

Клініка естетичної хірургії «Абріелль»
Адреса: Санкт-Петербург, Середній пр., В.О., д. 85 (ст. М. «Приморська»).
Запис та довідки за телефонами: 8 (800) 505-58-90, 8 (921) 992-23-35, 8 (812) 677-69-30.
Обговорити на форумі

Невже не можна знову знайти стрункий і підтягнутий силует?