Полезные материалы

Як прибрати живіт і боки

  1. Причини появи живота і боків
  2. Харчування, яке допоможе прибрати жир з живота
  3. Що можна їсти?

Думка про те, як прибрати живіт, зазвичай виникає вже після візуального прояву на боках зайвих відкладень. Вони формуються не за один день і, відповідно, позбутися від них миттєво теж не получітся.Однако можливо максимально скоротити процес схуднення, знаючи основні правила харчування і ефективних тренувань. Можна без шкоди для здоров'я скинути пару зайвих кілограмів всього за тиждень або два, але якщо ви хочете отримати значне перетворення і стійкий результат, знадобиться трохи більше часу. Секрет успіху полягає в збалансованому раціоні і регулярному занятті спортом, будь то тренажерний зал або вправи вдома. У фітнес клубі «Драйзер» за допомогою функціональної діагностики тренер зможе правильно побудувати тренувальний процес, визначити навантаження і скласти план харчування.

Причини появи живота і боків

Факторами, які негативно впливають на процес накопичення жирових відкладень в області талії, є зловживання солодкою і жирною їжею, сидячий спосіб життя і недостатність фізичного навантаження протягом довгого часу. Жири та вуглеводи, потрапляючи в організм, з часом перетворюються в жирову тканину. Вона може розташовуватися між м'язами і шкірою або, як це часто буває з животом і боками, між м'язами і внутрішніми органами. Саме тому прибрати жир з живота буває досить важко. Для людей, у яких сидяча робота, фахівці рекомендують:

  • розподіляти прийоми їжі на цілий день;
  • робити невелику розминку хоча б раз в 1-2 години;
  • виділяти час для спортивних занять не менше 3 разів на тиждень.

Ще однією причиною великого живота, особливо у чоловіків, є слабкість м'язів преса. При частому переїданні вони не можуть утримувати очеревину, що призводить до великої окружності талії і відтягування боків. Такий тип живота є головним сигналом, що організму не вистачає фізичного навантаження.

Харчування, яке допоможе прибрати жир з живота

Для схуднення в області талії дієта має основоположне місце. У людей з малорухливим способом життя головний прийом їжі часто переноситься на пізню вечерю, що є вкрай шкідливим. Інсулін, що сприяє накопиченню жиру в організмі, найактивніше виробляється у вечірній час. Саме тому дієтологи не рекомендують калорійні прийоми їжі після 6 години вечора. Щоб швидко прибрати живіт, потрібно різко скоротити кількість споживаних калорій, але при цьому зберегти збалансоване харчування.

Для ефективного зниження ваги раціон кожен день повинен містити не більше 2000 кілокалорій і відповідати «золотому» стандарту:

  • білки - 50%;
  • вуглеводи - 30%;
  • жири - 20%.

Головним і найбільш калорійним повинен бути сніданок. Він дає запас енергії практично на весь день. Калорії, отримані під час ранкового прийому їжі, досить легко витрачати до вечора. А ось після ситної вечері при відсутності пізньої тренування більшість жирів і вуглеводів трансформуються в відкладення на животі. Важливо дотримуватися дрібного харчування 4-5 разів на день. При правильно побудованому раціоні для схуднення також необхідно спалювати більше калорій, ніж споживати.

Що можна їсти?

Багато хто помилково вважає, що дієта - це суцільні листя салату, брокколі, яблука і вода. Людський організм вимагає систематичного споживання вуглеводів і жирів, а значить, харчування може включати кави з цукром, макарони, гречану кашу. Зрозуміло, перераховані продукти можна їсти тільки в першу половину дня.

Від жирних страв дійсно доведеться відмовитися або різко обмежити їх вживання. Замість них на першому плані повинна виступати клітковина. З одного боку вона швидко дає відчуття ситості, з іншого боку продукти з високим вмістом клітковини мають велику кількість необхідних мікроелементів. До таких належать:

  • вівсяна крупа;
  • висівки;
  • льон;
  • пшениця;
  • цільнозерновий хліб;
  • банани;
  • інжир.

Сирі овочі і фрукти теж повинні надійно закріпитися в раціоні. Корисними є огірки, капуста, морква, яблука, груші, абрикоси, грейпфрут. Допомагають в схудненні і продукти, що не містять крохмалю. Це гарбуз, спаржа, шпинат, селера, цикорій, імбир. Якщо ви часто п'єте чорний або зелений чай, їх краще замінити на мінеральну або очищену воду. Вона сприяє очищенню організму і сприятливо впливає на кишечник. Крім того, при отриманні достатньої кількості рідини організм менш схильний до набору ваги.

Що стосується м'яса в раціоні, то воно допустимо. Дозволяється вживати курку і індичину. Бажано готувати з них страви в духовці або просто відварювати і подавати до гарніру. Нежирна риба і морепродукти також корисні при схудненні. Денна норма білків повинна складати 45-50% від раціону. Щоб розрахувати її саме для вас, потрібно помножити масу тіла на 2,5-3. Отримане число буде необхідною кількістю грамів білка для добового споживання. Аналогічним чином підраховуються вуглеводи і жири: множення на 1,5-2 і 1 відповідно. Для отримання найбільш точної цифри потрібно відняти необхідний відсоток білків, жирів і вуглеводів від рекомендованого добового кількості кілокалорій.

Сторінка: 1 2 3

Читайте також:

Як прибрати живіт і боки. Частина 1

Оцініть цей пост

Поставте рейтинг статті, щоб ми розуміли про що писати далі

Що можна їсти?