Полезные материалы

Як прибрати живіт в 60 років жінці, як худнути після 50 років. Як скинути вагу після 50 років жінці, фізичні вправи, меню в 45 років, дієта і харчування, щоб швидко схуднути

  1. Як схуднути жінці за 45 років: основні причини повноти
  2. Як правильно худнути в 50 років жінці: швидкість процесу
  3. Основні правила здорового способу життя
  4. Правильне харчування в 50 років жінці для схуднення
  5. Основні правила прийому їжі
  6. 10 аспектів раціону і поведінки
  7. Вправи для схуднення жінкам після 50
  8. Рекомендоване відео:

Жінки після 45 років починають одужувати. Багато з них вважають, що цей процес природний, незворотний, не підлягає коригуванню. Але це не так! Виконання простих правил дозволить повернути стрункість, виглядати молодше.

  1. Як схуднути жінці за 45 років: основні причини повноти
  2. Як правильно худнути в 50 років жінці: швидкість процесу
  3. Основні правила здорового способу життя
  4. Правильне харчування в 50 років жінці для схуднення
  5. Вправи для схуднення жінкам після 50

Як схуднути жінці за 45 років: основні причини повноти

Після 45 років в організмі жінки починають відбуватися процеси, які провокують у неї поява повноти, живота. Це пов'язано з гормональною перебудовою, зниженням деяких функцій організму.

Після 45 років жіночий організм схильний до серйозних внутрішніх і зовнішніх змін: постійно змінюється настрій, значно слабшає дітородна функція, починає збільшуватися вага, з'являється нехарактерний «пивний» животик.

Існує кілька причин, за якими відбувається набір кілограмів:

  • Менопауза. Після 43-45 років починаються процеси, пов'язані з майбутнім клімаксом. Значно знижується вироблення яєчниками жіночого гормону, що тягне за собою придушення дітородної функції. При цьому рівень чоловічих гормонів залишається на колишньому рівні. Гормональний дисбаланс призводить до того, що жіноча фігура стає схожою на чоловічу.
  • Зміна смакових уподобань. Припливи, постійні стресові ситуації, зміна внутрішніх процесів призводить до того, що в харчуванні все частіше з'являються «шкідливі» продукти: солодке, борошняне, копчене.
  • Знижений метаболізм. Обмінні процеси стають менш активними, тому для перетравлення того ж кількості їжі потрібно збільшена кількість часу.
  • Зменшення кількості фізичних навантажень. Часті головні болі в передклімактеричному періоді, запаморочення, зниження життєвого тонусу призводить до того, що представниця прекрасної половини менше рухається, більше проводить час в гіподинамічному стані (лежить або сидить).
  • Заміна м'язової тканини на жирову. Всі перераховані вище фактори призводять до того, що деякі м'язи атрофуються, втрачають свій тонус. Замість нарощування м'язової маси починається відкладення жиру.

Багато представниць прекрасної статі, переступивши рубіж середнього віку, помилково вважають, що зменшити свою вагу неможливо. Але це не так! Якщо собою не займатися, то підвищується ризик розвитку серцево-судинних захворювань, який в період клімаксу і без того високий.

Як правильно худнути в 50 років жінці: швидкість процесу

Для початку слід визначити, скільки кілограмів оптимально мати дамі в цьому віці. Запам'ятайте, отримати фігуру, як в молодості, можна, але це дуже небезпечно для здоров'я. За минулі 20 років відбулося багато типових змін (народження і годування дітей, постійна зміна гормонального фону, робота внутрішніх органів). Після 45 років діє проста формула: зростання в сантиметрах мінус 100. Тепер ви точно знаєте, скільки потрібно скинути без шкоди для здоров'я.

Кількість калорій, споживаних в добу, має знижуватися кожні 5-10 років. Для тих, кому за 45, ця норма становить 1600 ккал.

Важливим моментом є швидкість втрати кілограмів. Запам'ятайте, цей показник не повинен перевищувати 1,5 кг / тиждень. В іншому випадку робота печінки, серця, нирок буде порушена, шкіра, в якій виробляється набагато менше колагену, стане в'ялою, валиться. Також різке зниження маси тіла призведе потім до такого ж стрімкого набору.

Люди з дуже великою вагою можуть втрачати його швидше, але це тільки в перший час. Потім швидкість схуднення знижується.

Основні правила здорового способу життя

Як прибрати живіт у жінки за 50? Для цього необхідно почати вести здоровий спосіб життя, складовими частинами якого є:

  • Збалансоване харчування. Раціон повинен бути різноманітним, з них надходять всі необхідні речовини. Слід зменшити кількість вуглеводів (солодощі, борошняні вироби). Обов'язково мінімум 3-4 прийоми їжі, бажано в один і той же час.
  • Випивати мінімум 1,5 літра чистої води без газу протягом дня. Ця рекомендація особливо актуальна для тих, кому за 45-50. Рідина гірше затримується в тканинах, її нестача призводить до згущення крові, в'ялості шкіри. Тому, за відсутності проблем з нирками, обов'язково виконуйте цю рекомендацію. Розбийте цю кількість на кілька прийомів (5-8). Вода прискорює обмінні процеси, допомагає розщеплювати жири, виводити шлаки. Якщо для вас актуальні фізичні навантаження, норма може бути навіть вище. Зараз існують спеціальні програми для мобільних телефонів, які будуть нагадувати про час, коли випити склянку води.
  • Повноцінний сон. Оптимальна фаза відпочинку триває не менше 6-8 годин на добу, при цьому лягати варто в 22: 00-23: 00. Під час сну виробляються гормони лептин і грелін. Їх нестача призводить до підвищення апетиту. Отже, недолік сну багато хто починає заїдати, особливо солодощами. Посилюється негатив і появою стресів, депресивних станів.
  • Прийом лікарських препаратів. Зрозуміло, що при порушеннях стану здоров'я без прийому ліків не обійтися. Слід розуміти, що деякі з них побічно впливають на метаболічні процеси, бажання поїсти. Так, наприклад, антигістамінні препарати знижують активність і витрата калорій, антидепресанти призводять до постійного відчуття голоду.
  • Заняття спортом. Постійні фізичні навантаження на всі групи м'язів дозволяють тримати в тонусі м'язову масу, ефективно спалювати жирові відкладення, прискорювати метаболічні процеси. Також це допомагає поліпшити роботу суглобів. Велика розмаїтість видів спорту, спортивних залів та секцій дозволять кожній знайти своє заняття по динаміці і станом здоров'я.

З харчуванням жінка повинна отримувати всі необхідні вітаміни і мінерали, воно повинно бути різноманітним. Щоб схуднути, важливо споживати більше білків, менше жирів і вуглеводів.

Правильне харчування в 50 років жінці для схуднення

Організм тих, кому за 45, має свої особливості, тому тут категорично забороняються 2 речі:

  • Голодування, монодієти. Дієта для схуднення для жінок за 50 років - неприйнятна. У цьому віці важливо отримувати всі вітаміни, мінерали, мікроелементи, більшість з яких надходять з їжею. Якщо цей принцип проігнорувати, то можна отримати серйозні розлади нервової системи, виснаження органів.
  • Прийом спеціальних БАДів, лікарських комплексів для схуднення. Дія багатьох з них негативний навіть у молодому віці. Шанс відновити стан здоров'я після них досить низький.

Основні правила прийому їжі

Важливе значення для нормалізації маси тіла, придбання струнких форм має збалансоване, правильне харчування. Тут важливо дотримуватися певних правил:

  • Кількість прийомів їжі встановіть не менше 5, при цьому розмір однієї порції - 200-250 грамів.
  • Є бажано в один і той же час, тоді організм не робитиме «запасів» на випадок голодування, він візьме рівно стільки, скільки потрібно для витрати енергії.
  • Ретельно пережовуйте їжу, це дозволить поживним речовинам швидше вступити всередину.
  • За 5-10 хвилин до їжі випивайте склянку води без газу. По-перше, вона запустить травну систему, шлунковий сік почне виділятися раніше. По-друге, ви зможете з'їсти менше, уникнете переїдання.
  • Змістіть акценти в харчуванні в бік білків, скорочуючи кількість жирів і вуглеводів.
  • Вечеряти після 6 години вечора можна, але обмежтеся легкими продуктами, які швидко переваряться, не залишаючи відчуття тяжкості.

Ці правила швидко зможуть стати корисною звичкою, яка допоможе позбутися від зайвих кілограмів. Отримати безкоштовну консультацію лікаря, записатися до фахівця на прийом можна тут http: //45плюс.рф/registration/

Щоб раціон був різноманітним і корисним, варто звернутися за консультацією до дієтолога. Він зможе правильно запропонувати важливі продукти і норми їх споживання.

10 аспектів раціону і поведінки

Прийом «правильних», різноманітних продуктів - це запорука успіху в зниженні ваги в будь-якому віці, а для тих, кому 45-60 особливо важливо. Скорегуйте своє харчування таким чином:

  • Приберіть борошняні продукти. Випічка, піца, макарони, вареники і пельмені негативно впливають на фігуру. Вони серед фаворитів полнять продуктів. Якщо без хліба ніяк, то краще зупинити свій вибір на сортах з житнього, цільнозерновий борошна.
  • Геть солодощі. Цукор - складний вуглевод, який, крім виділення енергії швидко накопичується у вигляді жирових відкладень. Якщо неможливо повністю відмовитися від «солоденького», використовуйте сухофрукти, мед.
  • Кальцій і залізо в основі раціону. Ці два мінерали сприяють нормального стану кісткової і м'язової тканин. Під час клімаксу під дією гормонального дисбалансу відбувається їх швидка втрата, яка потребує заповнення. Тому в день необхідно споживати не менше 400 г молочних продуктів (бажано знежирених), брокколі (джерело Са), до 80-100 г м'яса нежирних сортів, яблука, зелена (спаржева) квасоля (але не замінює м'ясо).
  • Сумарна кількість солі не може перевищувати 3 м Сюди відносяться всі солоні страви. Тому доведеться відмовитися від улюбленої оселедця, солінь. Сіль затримує в організмі зайву рідину, в результаті тіло отечное, не може знизити масу. Також це велике навантаження на серце, нирки, так як відбувається згущення крові.
  • Регулярні заняття сексом. Його позитивний вплив на жіночий організм доведений давно. Не думайте виключати його і в старшому віці, тим більше що тепер він потрібен як ніколи - стимулювання вироблення гормонів, які полегшують перебіг менопаузи. Не забувайте охоронятися, так як ризик завагітніти залишається. Також це хороші фізичні навантаження, які теж підвищують настрій, знімають стреси.
  • Обов'язкове відвідування фітнесу. Півгодинних занять кожен день буде цілком достатньо. Якщо динамічні навантаження - це не для вас, то цілком підійде, наприклад, йога.
  • Обов'язкове відвідування лікарів. Важливо контролювати стан здоров'я, тому необхідно регулярно бути на прийомі у гастроентеролога, терапевта, кардіолога, гінеколога і мамолога. Вони зможуть оцінити гормональний фон, наявність хронічних захворювань, поява нових під дією клімактеричних змін.
  • Жири в раціоні. Ми говорили про те, що потрібно їсти нежирну їжу, але повноцінні обмінні процеси не можуть протікати повністю без цих важливих компонентів. Потрібно відмовитися від жирів тваринного походження, натомість замінювати їх на соняшникову, оливкову та інші рослинні масла.
  • Додатковий прийом вітамінів. Ці речовини запускають основні процеси в організмі, тому повинен дотримуватися їх баланс. Не варто самостійно вирішувати, на якому комплексі зупинитися, це повинен зробити тільки лікар.
  • Уникнення стресів, самонастройка. У багатьох дам виникає страх перед наступаючими змінами, який вони «заїдають». Варто прийняти як даність свій вік, тоді піде головний подразник. Також не потрібно впадати у відчай, що ненависні кілограми йдуть дуже повільно. Це нормально, головне, не здаватися.

Якщо при дотриманні всіх рекомендацій маса тіла продовжує зростати, слід звернутися до ендокринолога. Він оцінить стан гормональної системи, зможе рекомендувати ефективні засоби.

Вправи для схуднення жінкам після 50

Без спорту, спортивних тренувань тримати себе в формі в старшому віці не вийде. Кількість навантажень і вид залежать від багатьох чинників: підготовка, наявність гострих і хронічних захворювань, загальна зношеність органів і систем, зовнішній вигляд. Займатися можна вдома самостійно або в спеціалізованих закладах під наглядом тренера.

Вправи для схуднення для жінок після 45 років повинні бути різноманітні, міститимуть силові й аеробні комплекси. Вони підбираються залежно від стану здоров'я і підготовленості.

Існує кілька основних правил для занять спортом, які однаково застосовні для домашніх і системних тренувань:

  • Обов'язково перед початком тренувань потрібно відвідати лікаря, який оцінить стан серцево-судинної, кісткової систем.
  • Обов'язково потрібно поєднувати силові вправи і аеробіку. Якщо ви до цього регулярно займалися, то продовжуйте, в іншому випадку потрібно починати з мінімальних навантажень - НЕ намагайтеся відразу зробити багато, можете завдати непоправної шкоди здоров'ю.
  • Тренування повинні тривати не менше 30 хвилин, 3-5 разів на тиждень. Чи не намагайтеся за один раз зробити вправи для всіх груп м'язів, краще розподіліть їх: перший день для ніг, преса, другий - для спини і преса і так далі. Зверніть увагу, прес присутній на кожному тренуванні.
  • Між підходами робіть перерву максимально 1-2 хвилини.
  • Міняти комплекс вправ потрібно кожні 2 місяці. Це дозволить уникнути ефекту звикання м'язів, дозволить їм постійно бути в тонусі.

Наявність тих чи інших захворювань - це не привід відмовлятися від тренувань, щоб схуднути, це тільки необхідність правильно їх скорегувати.

Рекомендоване відео:

26186 1 0