Полезные материалы

Як утримати вагу після схуднення?

  1. Харчування після дієти
  2. Психологія стрункості: як утримати вагу

Багато, які бажають мати стрункість, всерйоз стурбовані не тільки тим, як схуднути, але і як утримати вагу, коли зайві кілограми підуть. Сайт «Красива і Успішна» готовий допомогти вирішити цю проблему. Сподіваємося, наші поради стануть вам у пригоді.

Багато, які бажають мати стрункість, всерйоз стурбовані не тільки тим, як схуднути, але і як утримати вагу, коли зайві кілограми підуть

Як схуднути і утримати вагу: попередня підготовка

Щоб зайві кілограми не повернулися в кілька разів швидше, ніж пішли, непогано подбати про це ще до того, як ви почнете дотримуватися дієти.

По-перше, слід серйозно підійти до вибору самої дієти .

Часом ті, що призводять до найшвидшим результатами, виявляються найбільш шкідливими для організму, і замість красивого і здорового тіла ви ризикуєте отримати масу неприємностей у вигляді порушеного метаболізму, що випадають волосся, шкірних висипань і загострення хронічних захворювань.

Хіба до такого результату ви прагнете? Тому це питання краще обговорити з фахівцем-ендокринологом або дієтологом. Саме лікар на основі проведених досліджень може підібрати для вас оптимальний режим харчування, який призведе до зниження ваги без шкоди для здоров'я, а також дасть рекомендації, як після дієти утримати вагу.

Крім того, слід зменшити стрес для організму при вході в дієту.

Потроху відмовляйтеся від продуктів, які не передбачені вашим новим режимом харчування, шукайте їм не тільки корисну, але й смачну альтернативу. Порції зменшувати до критичних меж відразу теж не варто. Так організм поступово звикне до того, що тепер кількість і якість їжі змінилося.

Так організм поступово звикне до того, що тепер кількість і якість їжі змінилося

Не забувайте і про таку важливу складову на шляху до стрункості, як рух.

Якщо ви вирішили дотримуватися дієти і займатися фітнесом для досягнення найкращих результатів, приступите до тренувань приблизно за місяць до того, як повністю змініть свій раціон - дайте можливість організму звикнути до фізичних навантажень.

Пам'ятайте, що чим раніше ви почнете формувати корисні звички, тим легше вам буде і фізично, і психологічно їх дотримуватися, а значить, не доведеться шукати відповіді на запитання, як утримати вагу після закінчення дієти: ви просто будете жити в звичайному для себе ритмі.

Харчування після дієти

Мабуть, найважливішою умовою, що дозволяє зберегти досягнуті результати, є дотримання правильного режиму харчування після того, як дієта завершена.

Самою великою помилкою буде влаштувати собі «завантажувальні» дні, щоб винагородити себе за тижні «поневірянь».

Насправді схуднення після закінчення дієти триває ще близько півтора місяців, тому уважно поставтеся до питання про те, як утримати вагу під час виходу з дієти: це етап не менш важливий, ніж безпосередньо період її дотримання.

Завантаження ...

Як правило, грамотно складені дієти є збалансованим режим харчування. Намагайтеся дотримуватися його хоча б протягом пари місяців після того, як досягнете бажаного ваги. Можна лише злегка збільшити кількість споживаних калорій.

Якщо ж ви дотримувалися суворої дієти, то необхідно буде наново вибудовувати розумний раціон, що містить необхідну кількість калорій, що не перевищує їх витрата при вашому способі життя, і збалансований за кількістю білків, вуглеводів і жирів.

Дотримання таких принципів непогано зробити своєю постійною доброю звичкою - це допоможе вам довгі роки залишатися в чудовій формі і утримувати вагу, скинутий під час дієти.

  • Не їжте за 3 години до сну.
  • Порція їжі, з'їденої за один прийом, не повинна перевищувати обсяг 150 мл - приблизно стільки міститься в ваших долонях, складених «човником». А ось є необхідно досить часто - 5 разів на день.
  • Звикайте до неквапливого харчування. Якщо ви їсте, не варто поєднувати цей процес з переглядом телепередач або сайтів в інтернеті, з читанням, з роботою і т.п. Звертайте увагу на смак страви, отримуйте задоволення від їжі. І, звичайно, виключіть перекушування.
  • Не забувайте про достатню кількість рідини (1,5 - 2 літри щодня): це піде на користь не тільки метаболізму, а й всієї роботі організму в цілому.

Активний рух на шляху до стрункості

Займаючись фітнесом або вибравши іншу форму фізичної активності, пам'ятайте, що крім користі, рух має приносити вам радість. Тому, замислюючись про те, як утримати скинутий вагу за допомогою фізичних вправ, вибирайте те, що вам до душі. Якщо ви любите танцювати, то не варто виснажувати себе заняттями на тренажерах.

До речі, звичайна ходьба може бути прекрасною формою фітнесу, якщо, звичайно, правильно організувати процес. Сайт sympaty.net докладно писав про це тут .

Головне - дотримуватися регулярність фізичних навантажень. Оптимально, якщо ви будете присвячувати активному руху близько години в день. Але навіть 15 хвилин щоденних занять підуть, безсумнівно, на користь.

Будь-яка форма фізичної активності буде корисна: це і рухливі ігри з дітьми, і домашні справи, і робота в саду. І, звичайно ж, секс! Не скупіться на попередні ласки - саме під час любовних ігор спалюється найбільшу кількість калорій.

Не скупіться на попередні ласки - саме під час любовних ігор спалюється найбільшу кількість калорій

Психологія стрункості: як утримати вагу

Часом вага повертається тому, що жінка, постройнее, продовжує сприймати себе як «схудлу товстушку». І вага повертається: тіло відгукується на запит і набирає «відсутні» кілограми.

Якщо ви серйозно замислюєтеся про те, як після схуднення утримати вагу, навчитеся сприймати себе як струнку, легку, граціозну! Чи не страждайте від обмежень, а отримуйте задоволення від нового способу життя і нового образу в дзеркалі!

А ще непогано проаналізувати, для чого вам був необхідний зайву вагу.

Можливо, ви набирали зайві кіло не через того, що просто неправильно харчувалися. Подумайте, що означає для вас їжа? Якщо «смачненьке» доставляє вам задоволення - навчитеся знаходити радість в нових враженнях, у творчості, в любові. Якщо зайва вага був для вас способом захисту від стресу - навчитеся правильно поводитися в складних ситуаціях, і потреба в «калорійному допінгу» відпаде сама собою.

Пам'ятайте: всі проблеми, хвороби, недосконалості тіла мають коріння в підсвідомості. Постарайтеся відшукати їх, і тоді ніщо не зможе перешкодити вам мати здорове і струнке тіло.

-
Автор - Олена Матущак (Lanberri), сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено!

Хіба до такого результату ви прагнете?
Подумайте, що означає для вас їжа?