Полезные материалы

Як вагітної не набрати зайвої ваги?

  1. Чому вагітні набирають багато ваги?
  2. Вагітна набирає багато ваги? Ймовірно, немає режиму!
  3. Рекомендації, як вагітної не набрати зайву вагу

Як вагітної не набрати зайвої - правильне питання, адже легше запобігти проблемі, ніж потім займатися її вирішенням Як вагітної не набрати зайвої - правильне питання, адже легше запобігти проблемі, ніж потім займатися її вирішенням. Сайт для мам supermams.ru сьогодні приділить увагу цьому аспекту.

Зайва вага при вагітності - це не тільки непривабливий зовнішній вигляд, розтяжки на шкірі та інші естетичні «принади». Проблема ще в наступному. Він може спричинити за собою:

  • гіпертонічне захворювання,
  • пієлонефрит,
  • плід занадто великого розміру, що ускладнює як протікання самої вагітності, так і пологи.

У нормі в середньому за всю вагітність вам потрібно набрати від 8 до 12 кілограм. Якщо ви занадто худенька, то при вагітності допустимо додавати від 10 до 15 кілограм.

Коли ж і до вагітності вага надмірна, надбавка не повинна бути вище 5-8 кг.

Чому вагітні набирають багато ваги?

Причин тому кілька, одна з них - тяга до чогось специфічного.

Якщо вас тягне на занадто гострі страви, надмірно солону їжу, булочки, фаст-фуд, чіпси, солодку воду з газами та інше - не йдіть на поводу у своїх бажань. Коли тягне на такі заборонені продукти, потрібно не робити їх мало не єдиними пунктами в меню, а повністю виключати.

Що ж можна включати в раціон? Збалансоване меню з оптимальним вмістом білків, ліпідів, вуглеводів, потрібних вітамінів, мікроелементної бази дозволить вагітної не набрати зайву вагу.

У раціоні обов'язково повинні бути м'ясо, молочні продукти, фрукти і овочі, ягоди, каші. Не можна зловживати навіть якимись корисними продуктами. Якщо ви вегетаріанка, то проконсультуйтеся з лікарем з приводу раціону.

Але продовжимо розмову, чому вагітна набирає багато ваги.

Звичка перекусити не через відчуття голоду, а просто «від нудьги». Таке буває у тих жінок, хто не знає, чим зайняти себе.

Нехай у вас з'явиться яке-небудь улюблене хобі, спробуйте щось захоплююче, і у вас не виникне бажання «зайняти руки і рот» їжею, адже ви будете залучені в творчість. Спілкуйтеся з приємними людьми, які більше говорять про різні цікаві речі, а не про проблеми і хворобах.

Постійне лежання на дивані - якщо немає особливих показань або ви не на збереженні, варто рухатися більше. Не потрібно відразу ж після того, як ви побачили, нехай і довгоочікувані, дві смужки на тесті, сприймати нинішнє становище як нездорове.

Все чудово! Запишіться краще на фітнес або йогу для вагітних.

Вагітна набирає багато ваги? Ймовірно, немає режиму!

Якщо здається, що начебто ви нічого такого особливого не їсте, а вага зростає і зростає, зверніть увагу на режим неспання і сну. Для правильного протікання процесів обміну речовин велике значення має повноцінний відпочинок вночі, а в деяких випадках і вдень. Якщо спати мало або уривками, постійно прокидатися, то в роботі найважливіших систем - травної і гормональної - будуть відбуватися збої. А це побічно вплине на ожиріння.

Режим повинен бути і питним. supermams.ru не стане зараз довго міркувати про користь чистої води. Лише скажімо, що варто віддавати перевагу воду кави або чаю, тим більше газованої води. В день треба пити не менше півтора літрів.

Буває, що причини ожиріння при вагітності патологічні. Наприклад, водянка через недостатній функції нирок. Зовні це буде проявлятися не тільки в ожирінні, але ще і в сильній набряклості .

Вагітні можуть набирати багато зайвого, якщо є цукровий діабет.

Вагітні можуть набирати багато зайвого, якщо є цукровий діабет

Рекомендації, як вагітної не набрати зайву вагу

Не треба відмовляти собі в харчуванні. Їсти потрібно тільки невеликими порціями. Якщо кожен раз виходити з-за столу з відчуттям «набитого шлунку», вийде перевантаження. І зайве буде перерозподілятися в резервний жир на боках, а також на раскармліваніе майбутнього малюка.

При сильному переїданні у вагітної може також виникнути печія.

Більше рухайтеся і гуляйте. Під час такого проведення часу в організм надходить багато кисню, що дозволяє прискорити метаболізм. Все це природним чином спалює жир, не даючи йому накопичуватися в «резерві».

Та й в цілому потік крові поліпшується, що сприяє активному розвитку плода.

Цінна порада! Регулярне зважування допоможе вагітній не набрати зайву вагу несподівано для себе. Якщо в тиждень ви додаєте від 250 до 350 грам, це нормально.

Якщо ви помітили, що занадто сильно набираєте зайві кілограми, спробуйте знизити калорійність їжі, що вживається в післяобідній період і ближче до ночі. Після семи годин вечора щось дуже калорійне повністю виключіть з раціону. Це не означає, що потрібно «зашити рот» або «закрити холодильник на замок». У цей час можна перекусити молочними продуктами або овочами.

Більш конкретні рекомендації залежать від причин набору зайвих кілограмів і вашого способу життя. Але те, про що ми говорили сьогодні в статті, - основа. Якщо слідувати порадам, нічого очікувати несподіваного виправдання собі: «я вагітна і багато набрала тільки через це».

_ _
Сайт supermams.ru - супермама

Чому вагітні набирають багато ваги?
Вагітна набирає багато ваги?
Чому вагітні набирають багато ваги?
Що ж можна включати в раціон?
Вагітна набирає багато ваги?