Полезные материалы

Купити гейнери для набору маси, як вибрати найкращий

  1. Як правильно приймати гейнери
  2. Для набору маси краще використовувати гейнери
  3. З чого складається гейнер
  4. Як працює гейнер
  5. Рекомендації щодо застосування
  6. Протипоказання і можливі побічні ефекти

Гейнер - це велика група харчових добавок, склад яких поєднує в собі вуглеводи і білки Гейнер - це велика група харчових добавок, склад яких поєднує в собі вуглеводи і білки. Такі суміші ефективні при наборі м'язової маси. Їх основне завдання - заповнення добової потреби в калоріях, що особливо актуально для новачків. На відміну від протеїну гейнери володіють великою калорійністю, внаслідок чого вживаються не так часто.
Що таке гейнер?
З точки зору складу це суміш вуглеводів, білків, і деяких вторинних компонентів, таких як вітаміни і мінерали. Деякі виробники додають в комплекс жири, і навіть креатин . Всі ці властивості опційні. Головне властивість притаманне всім Гейнер - наявність вуглеводів.
Такий спортивний вуглеводно-білковий комплекс ідеально підходить для початківців спортсменів, а також для тих, у кого немає можливості з'їдати свою норму калорій протягом дня через ненормованого графіка або завантаженості на роботі.
Як джерело вуглеводів виробники використовують похідні рису, замінники цукру, мальтодекстрин, бобові культури та навіть зернові. Завдяки цьому існує безліч видів гейнери з різними смаками.
Заявлені ефекти від прийому гейнера:
- Набір м'язової маси;
- Швидке відновлення після силових тренувань;
- Просте заповнення потреб в добових калоріях.
Навіщо приймати гейнери?
Набір м'язової маси тісно пов'язаний з наявністю великої кількості енергетичних і пластичних ресурсів, які потрібні для запуску активного синтезу білка і будівництва нових м'язових волокон. Прийнято вважати, що ключову роль тут відіграють білки, адже саме з них складаються м'язи, проте це не зовсім так.

Безумовно, без наявності повного спектру амінокислот організм не зможе відновити пошкоджені м'язи, так само як і збільшити їх обсяг. Але в той же час навіть величезна кількість білка не гарантує вам ріст м'язової маси. Всі обмінні процеси потребують енергії, а саме в калоріях, в тому числі процес збільшення м'язових тканин.

Якщо ви не вживаєте необхідну кількість калорій, зростання просто неможливий, так як даним процесам не вистачатиме енергії. Саме тому для спортсменів часто краще придбати якісний гейнер, а не найдорожчий протеїн.

В наші дні гейнери замовляються не тільки в контексті спорту. Багато людей страждають від нестачі калорій, особливо при наявності різних захворювань.
В наші дні гейнери замовляються не тільки в контексті спорту Як вибрати гейнер?
Відзначимо, що гейнер націлений, перш за все, на худих людей. Вони не можуть набрати масу через те, що не з'їдають свою норму калорій щодоби. У більшості випадків проблема не є секретом. Новачки в повній мірі усвідомлюють важливість споживання потрібної кількості енергії з їжі, але при цьому просто не можу змусити себе з'їдати великі обсяги їжі.
Крім того, з незвички величезні порції їжі можуть порушити роботу шлунково-кишкового тракту через надмірну навантаження. У даній ситуації гейнер допомагає вживати потрібну кількість калорій без особливих труднощів, і що не менш важливо - всі отримані таким шляхом нутрієнти не шкодять здоров'ю людини, а саме його травній системі.
Підсумовуючи можна сказати, що гейнер - це простий спосіб отримати потрібні калорії за низькою вартістю. Його дія буде корисно як для чоловіків, так і для дівчат.

Існує величезна кількість всіляких гейнери. Вони відрізняються не тільки виробниками, але і такими характеристиками як калорійність, джерела вуглеводів, кількість білків, співвідношення нутрієнтів і, звичайно ж, ціною.
Саме тому вибір гейнера досить часто ставить у глухий кут потенційних покупців. Тут немає нічого складного. Спочатку потрібно проаналізувати ваш раціон. Якщо ви відчуваєте велику потребу в калоріях понад 500-600 ккал, то рекомендуємо звернути увагу на високоуглеводние порошки, такі як Gainer Serious Mass від Optimum Nutrition. Навіть незважаючи на те, скільки коштує ця добавка, вона користується великим попитом.
Коли вам не вистачає лише невеликої кількості вуглеводів і калорій, можна купити середньо-калорійні гейнери. Їх часто виготовляють із зернових культур з низьким глікемічним індексом.
Окремо слід відзначити низькокалорійні гейнери, більш відомі як високобілкові (високовуглецевого) суміші. У них використовуються рівні пропорції білків і вуглеводів. Вони підходять тим, хто не завжди користується добавками такого типу, але при цьому зрідка стикається з ситуаціями, коли просто не встигає протягом доби отримати потрібну кількість енергії з їжі.
Згідно з рейтингом інтернет-магазину Vitawin.ru найбільшим попитом користуються висококалорійні гейнери, які ідеально підходять для тих, хто хоче набрати вагу.
Однак це зовсім не означає, що найефективнішим гейнером є висококалорійний варіант такої добавки. Не існує будь-якого ТОП-листа. Гейнери від різних виробників дуже сильно відрізняються один від одного, внаслідок чого ми не можемо порівнювати їх.

Як правильно приймати гейнери

Рецепт приготування вуглеводних коктейлів простий Рецепт приготування вуглеводних коктейлів простий. Використовуйте воду. Солодкі напої зроблять смак надмірно нудотним. Винятком є ​​нежирне молоко. Кількість рідини залежить від ваших особистих переваг. Якщо ви любите рідкі коктейлі, використовуйте більше води. Деяким атлетам подобається своєрідне пюре з гейнера. Для його приготування потрібно використовувати мінімальну кількість води і термічну обробку, наприклад в мікрохвильовій печі.
Досить часто нас запитують: «Скільки гейнера потрібно і його як пити?». Все залежить від вашої добової потреби в калоріях. Як правило, достатньо кількох порцій протягом дня тренінгу. Пам'ятайте, гейнер - це харчова добавка. Не слід замінювати їй звичайну їжу. Такий препарат потрібен для доповнення основного раціону.
Застосування гейнера виправдано тільки в контексті набору ваги. Це недорогий і простий спосіб швидко забезпечити організм необхідною енергією. Найбільш раціонально використовувати добавку відразу після тренування. Також відзначимо, що користь гейнера видно і при прийомі до тренування. Завдяки повільному засвоєнню деяких вуглеводних і білкових компонентів ви поступово підвищите рівень вільної енергії, що збільшить витривалість анаеробного типу.

Для набору маси краще використовувати гейнери

Сучасний спорт складно уявити без спеціального харчування Сучасний спорт складно уявити без спеціального харчування. Доведено, що раціональна дієта для спортсменів не менш важлива, ніж сам процес тренінгу. Кожному, хто захоплюється силовими видами спорту або просто веде активний спосіб життя, корисно знати, що таке гейнер, навіщо і як його приймати, і в чому відмінність гейнера від протеїну.
Нижче ми розглянемо склад гейнера, його фізичні і хімічні властивості і з'ясуємо, чи існують протипоказання для застосування даної добавки.

З чого складається гейнер

Отже, гейнер - це харчова добавка для спортивного харчування , Призначена в першу чергу для людей, що займаються силовими видами спорту. Добавка складається переважно з вуглеводів і сироваткового білка - двох головних з'єднань для організму спортсмена. Існують також мультикомпонентних гейнери по протеїновим складом, що складаються не з одного, а з декількох видів білка. Іноді гейнери називають енергетиками - за ефект різкого підвищення енергетичного потенціалу організму безпосередньо після прийому.
Крім вуглеводів і протеїну різні види гейнери можуть містити:
- Креатин (карбонова кислота для стимуляції енергетичного обміну);
- Вітаміни;
- Окремі амінокислоти для посилення ефективності;
- Мікроелементи;
- Невелика кількість жирів для балансу.
Ефект від спільного застосування вуглеводів і протеїнів доведений незалежними дослідженнями. Головна функція спортивної добавки: м'язовий зростання і заповнення енергетичних запасів.

Як працює гейнер

Англійське слово «gain» означає «купувати» або «набирати» Англійське слово «gain» означає «купувати» або «набирати». Мова йде про м'язової маси, сили і енергетичних запасах: все це забезпечує вживання гейнера. Це одна з перших добавок в історії бодібілдингу. Спочатку гейнер виробляли з найдешевших видів протеїну і щедро розбавляли цукром і жирами для збільшення калорійності. Якість таких міксів була низькою, а ефект не завжди відповідав очікуванням.
Сучасні добавки від відомих і надійних виробників - це високоякісні збалансовані суміші, абсолютно нешкідливі для організму. Вони містять білок високого ступеня очищення, спеціально підібрані полісахариди з різною довжиною молекулярного ланцюга плюс корисні для здоров'я добавки. Гейнери стали абсолютно незамінні для повноцінного тренінгу бодібілдерів, важкоатлетів, троеборцев, представників швидкісних і енерговитратних спортивних дисциплін - бігу, футболу, баскетболу, єдиноборств.
Слід відразу загострити увагу читачів на те, що гейнер призначений в основному для ектоморфов (людей худорлявої статури). Добавка буде корисна тим, чий організм не схильний до швидкого відкладенню жирових запасів. Гейнер для ектоморфов - найкращий спосіб додати масу м'язів і силу за короткий термін. Кожен спортсмен сам знаходить ідеальну різновид гейнера з найбільш оптимальним для нього співвідношенням протеїнів і вуглеводів (в різних видах сумішей пропорції відрізняються).
Отже, гейнер необхідний для:
- Швидкого збільшення ваги людям худорлявої статури;
- заповнення енерговитрат і підтримки високого енергетичного рівня при тривалих аеробних навантаженнях;
- Підтримки показників ваги на стабільному рівні;
- Швидкого відновлення запасів енергії після навантажень.
Придбати дану харчову добавку можна в спеціалізованих спортивних магазинах. Додавши 3 порції суміші до звичайного раціону можна досягти приголомшливих результатів вже за 4 тижні застосування: за умови, що тренування будуть повноцінними і систематичними. Спортсменам з підвищеною швидкістю метаболічних процесів в організмі може знадобитися збільшення калорійності добового меню. А ось людям, схильним до повноти (єндоморфам і мезоморфам), вживати гейнер не рекомендується: це призведе до депонування здебільшого вуглеводів в ліпіди.

Рекомендації щодо застосування

Коли приймати гейнер? Найбільш поширений варіант - прийом добавки відразу після тренінгу, тобто тоді, коли організм атлета найбільше потребує енергії у вигляді вуглеводних сполук і будівельному матеріалі у вигляді якісного, біологічно активного і доступного білка. Такий метод дозволить за короткий термін відновити сили і придушити катаболізм (руйнування структурних елементів м'язів), забезпечуючи тим самим повноцінну регенерацію м'язових волокон.
Певна частина спортсменів-силовиків приймає гейнер перед тренуванням. Мета такого методу очевидна: організм заздалегідь отримує енергію для більш продуктивних і тривалих занять, а катаболізм пригнічується вже на самому початку тренінгу. У способу є мінус: під час силових вправ не відбувається втрати ліпідів, а навпаки - зростає ризик приросту жирового прошарку.
Деякі радять приймати добавку і до, і після тренувань, а також вранці і ввечері. Даний варіант прийнятний лише для тих, хто абсолютно не схильний до повноти, в іншому випадку маса буде набиратися не за рахунок м'язів, а за рахунок жирової тканини.
Тепер про те, як приймати гейнер. Харчову добавку можна розвести у воді, соку, молоці. Точне співвідношення порошку і рідини вказано на упаковці обраного вами продукту. Там же вказана рекомендована доза. Для попередження небажаних наслідків краще слідувати інструкції буквально.
Чи може протеїнової-вуглеводна суміш замінити звичайну їжу? Повноцінним обідом і вечерею добавка навряд чи стане, а ось вгамувати голод між основними прийомами їжі білково-вуглеводної сумішшю цілком можливо. У деяких випадках прийом гейнера навіть необхідний - коли спортсмену потрібно терміново усунути почуття голоду і заповнити енергетичні втрати.
Щодо питання, що краще - гейнер або протеїн, то відповідь на нього залежить від типу статури спортсмена. Для ектоморфов гейнер однозначно краще, оскільки для повноцінного набору маси потрібні і протеїни , І енергетичний субстрат. Однак для ендомрофов і мезоморфов більше підійдуть чисто чистові суміші. У деяких випадках доцільно поєднувати прийом гейнера (виключно після тренінгу) і вживання протеїну (в решту часу).
Єдиний недолік білково-вуглеводних сумішей - їх висока ціна в порівнянні з протеїнами. Якщо ви хочете заощадити, краще купити білковий концентрат, а вуглеводи отримати з харчових продуктів.

Правильний вибір суміші залежить від цілей вживання Правильний вибір суміші залежить від цілей вживання. Якщо ви бодібілдер і пауерлифтер, краще купувати ті добавки, в яких вміст білка вище. Якщо для вас пріоритетнішою підтримка енергетичного рівня (ви футболіст, легкоатлет, боксер або бігун на короткі дистанції), то придбайте добавку, де підвищений відсоток вуглеводів.
Який гейнер краще для набору м'язової маси, вам доведеться вирішити самостійно. Експерти рекомендують вибирати добавки від надійних і відомих виробників. Для початку можна ознайомитися з рейтингом кращих гейнери в спеціалізованій літературі з бодібілдингу.

Протипоказання і можливі побічні ефекти

Люди, які ніколи не брали спортивні харчові добавки, часто запитують: чи шкідливий гейнер? Однозначну відповідь - немає. Якщо говорити більш детально, то білки, вуглеводи і вітаміни, з яких складається дана добавка, не можуть бути шкідливі для організму просто за визначенням, як не може бути шкідливою звичайна їжа, що складається з тих же елементів. Харчова добавка однаково корисна для жінок і чоловіків і не має протипоказань за віком. Побічні ефекти гейнера, таким чином, повністю відсутні.
Потенційна шкода гейнера можливий лише в разі індивідуальної непереносимості окремих компонентів суміші. Втім, таке трапляється вкрай рідко. Ще рідше зустрічається недостатність ферментів, викликана дисфункцією підшлункової залози: при такій патології будь-які добавки не рекомендуються.
Можливо також звичайне харчове отруєння в результаті вживання неякісного продукту. Таке буває при порушенні умов зберігання, попадання вологи в суміш (що сприяє розмноженню патогенних бактерій), придбання контрафактного (підробленого) товару без сертифіката. В даній ситуації слід утриматися від подальшого прийому продукту і усунути інтоксикацію.

Що таке гейнер?
Навіщо приймати гейнери?
Як вибрати гейнер?
Досить часто нас запитують: «Скільки гейнера потрібно і його як пити?
Чи може протеїнової-вуглеводна суміш замінити звичайну їжу?