Полезные материалы

Накачування м'язів вагою свого тіла

  1. Мінуси ізоляції м'язів на тренажерах
  2. Що ефективніше?

Вітаю вас

Вітаю вас! Бодібілдинг в своєму класичному вигляді може запропонувати нам багато різних методик і вправ для тренінгу м'язів. Переважна більшість - це вправи з вільними вагами і тренування на тренажерах. Це ми все і так чудово знаємо.

Більш того - ми і далі будемо користуватися всякими штангами і гантелями, тренажерами і машинами, тому що при правильному використанні всього цього - ми знайдемо зростання м'язів. Але чому варто звернути увагу на накачування м'язів вагою свого тіла? Наступна інформація буде вам, як мінімум - цікава ...

Багато професійних атлетів перевірили на собі, що коли вони проводять тренінг м'язів вагою свого тіла, то дуже помітно збільшують свої силові показники, коли знову качають залізо. Ви коли-небудь дивилися чемпіонати зі спортивної гімнастики? Бачили, які надзвичайно складні фінти виробляють гімнасти?

Мало того, що ці фінти складні технічно - вони ще вимагають величезної сили. І серед гімнастів завжди можна знайти нормально накоченому хлопчини, так що очевидно - своєю вагою можна класно накачатися. Але нам потрібно зрозуміти, в чому різниця тренування з залізом і тренування своєю вагою.

Але нам потрібно зрозуміти, в чому різниця тренування з залізом і тренування своєю вагою

Мінуси ізоляції м'язів на тренажерах

Для багатьох, як і для мене особисто - ця здасться революційної інформацією. Справа в тому, що всі тренажери зроблені так, щоб забезпечити людині ізольовану тренування кожної окремої м'язи.

З одного боку - це добре, до цього прагнуть з метою максимально розвинути окрему м'яз. Але з іншого боку - це недобре. А недобре тому, що в нашому організмі немає м'язів, які працюють самі по собі, тобто ізольовано. Кожна м'яз є частиною складної системи інших м'язів.

Це як шестерня в одному великому і складному механізмі. Силовий успіх наших м'язів цілком і повністю буде залежати від того, наскільки добре притертою між собою ці «деталі».

З цього випливає, що кожному, хто прагне до високих силовим показниками - потрібно розвивати м'язову злагодженість, м'язове єднання. А з цього випливає, що робота в спортзалі на ізольоване напруга м'язів - заважає розвивати м'язову єдність ...

Більшість бодібілдерів знають, що для росту м'язів обов'язково потрібно виконувати три базові вправи - це жим лежачи, різні станові тяги ( звичайна, «Румунська», «Мертва») і присідання зі штангою.

Але, як сказав один професійний атлет, практикуючий тренування своєю вагою: «Базова« трійка »- це комплексні вправи, успіх в яких залежить від злагодженої роботи великих м'язових груп.

Але розвитком такого якість м'язів бодібілдинг не займається. Часто саме з цієї самої причини багато початківці культуристи роками топчуться на одному місці, в тому ж жимі лежачи. Вони продовжують піднімати сміховинні ваги! ».

Що ефективніше?

Перш ніж зробити який-небудь висновок - спробуємо порівняти деякі вправи між собою і проаналізувати їх:

Жим лежачи. Фішка тут в тому, що під час жиму лежачи працюють не тільки грудні м'язи, а й дельти, трицепси, дрібні м'язи верхньої частини спини. Так, напружуються головним чином - саме грудні м'язи. Але інші м'язи беруть безпосередню в тому, щоб ми могли вичавити штангу в верхню точку. Для цього вони повинні бути сильні. Коротше кажучи - сила м'язів повинна бути збалансована.

Більш того - ці м'язи повинні скорочуватися одночасно злагоджено. Це називають м'язової координацією. Але, сам по собі жим лежачи не може розвивати м'язову координацію і збалансовану силу м'язів.

Тому новачки, які тільки починають робити жим лежачи - можуть піднімати початкові ваги, але до ваг в 120-150 кг. і вище, вони навряд чи дійдуть. Жим лежачи служить як показник вашої загальної фізичної форми і це чисто силова вправа. З цієї причини жим лежачи і обраний, як змагальне вправу.

Віджимання на брусах. Якщо звернути увагу на тренінг м'язів під час віджимання на брусах, то тут зовсім інша історія. Тут вже не схитруєш. Якщо будь-яка м'яз, що у виконанні даної вправи погано розвинена - тоді ви виконаєте дуже мало повторів, або взагалі не зробите жодного.

У даній вправі навантаження на всі м'язи розподіляється ідеально. Саме тому віджимання на брусах можна назвати кращим вправою на розвиток м'язів грудей. Звернемо увагу і на інші моменти.

Рівновага. Якщо запитати у будь-якого професійного силовика, то він підтвердить, що головним в успіху виконання будь-якого силового вправи - буде рівновагу.

Взяти, наприклад, той же жим лежачи. Вам потрібно стабільно зафіксувати ноги на підлозі. Це дасть вам більш впевнену стабілізацію плечового пояса, що дозволить з більшою силою вичавити штангу. Таким чином - головна мета цього, і іншого силового вправи зводиться до утримання рівноваги. Ведеться невидима боротьба за це.

Якщо мова йде про тренування своєю вагою, то тут утримання рівноваги стає неактуальним. Адже коли ми віджимається на брусах або підтягуємося, то не маємо ніякої опори під ногами. Пріоритет віддається злагодженій роботі м'язів, а це куди більш ефективно, ніж намагатися утримати рівновагу.

Фігура. Тренінг м'язів вагою свого тіла здатний швидше створити атлетичний профіль фігури. Щоб отримати вузьку талію, кубики на пресі, широкі плечі - знадобиться всього кілька місяців такого тренування. Силові вправи можуть дати все це через довший термін.

Загалом, прочитавши цю інформацію, ви самі зможете зробити висновок про те, який тренуванні віддати першорядне значення. Хоча ... Найкраще комбінувати тренінг м'язів залізом з тренуванням своєю вагою. Це найбільш кращий варіант.

І саме таку пораду дають ті, хто перевірив дану методику на практиці. Після виконання вправ вагою свого тіла - значно зросли їх силові показники.

Звичайно, залізо залишати не варто, але і про брусах, турніках - забувати теж не потрібно. Більше підтягуйтеся, віджимайтеся на брусах і виконуйте інші вправи, де використовується тільки вага вашого тіла.

При підтягуванні та віджиманні на брусах - використовуйте додаткові ваги, які ви можете на себе повісити. Ефект від цього ви відчуєте вже дуже скоро!

А як ви проводите свої тренування? Виключно залізом, своєю вагою або комбінуєте? Діліться в коментарях, друзі ...

comments powered by HyperComments

PS Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб нічого не упустити! Запрошую також в свій Instagram

Але чому варто звернути увагу на накачування м'язів вагою свого тіла?
Ви коли-небудь дивилися чемпіонати зі спортивної гімнастики?
Бачили, які надзвичайно складні фінти виробляють гімнасти?
Що ефективніше?
А як ви проводите свої тренування?
Виключно залізом, своєю вагою або комбінуєте?