Полезные материалы

Скільки важить гриф штанги? Всі види грифів

  1. Грифи для штанги, види
  2. вигнуті грифи
  3. Скільки важить гриф штанги
  4. Для чого потрібно володіти інформацією про снаряди
  5. висновок

У даній статті мова піде про один з найважливіших елементів, який є абсолютно в кожному тренажерному залі. Без нього практично неможливо провести якісну і повноцінне тренування. Природно, існують всілякі альтернативи, але це аж ніяк не те. Тим більше що жоден тренажер не зможе замінити базові вправи. В цілому мова піде про гриф для штанги, а якщо точніше, то про різновиди цього пристосування.

Зміст (Закрити)

Сьогодні можна помітити, що у всіх містах з'являється все більше тренажерних залів. Кожен зал обладнаний спеціальними пристосуваннями, які допомагають максимально якісно опрацювати всі групи м'язів. Але жоден спортивний зал не буде вважатися повноцінним, якщо в ньому відсутня штанга. Даний інвентар має величезну кількість видів, які використовуються для опрацювання тієї чи іншої групи м'язів. Зараз, саме про ці видах піде мова.

Грифи для штанги, види

№1. Олімпійський гриф.

Є одним з найбільш популярних серед спортсменів. Дуже часто його називають класичним. Абсолютно в кожному залі є подібний снаряд, адже без нього просто неможливо провести якісну тренування.

Максимальне навантаження доходить до 320 кг. Довжина - 2,2 м, діаметр - 28 мм.

№2. Прямий олімпійський гриф жіночий.
Він практично ідентичний вищеописаному снаряду. Відмінність полягає лише в розмірах і в вазі. Довжина коротше на 40 см, діаметр - 25 мм.

№3. Пауерлифтерские.
Зроблений з надміцної сталі, і призначений для роботи з великими вагами. Йдеться про ваги до 600 кг. Головна відмінність від «класики» в тому, що даний снаряд практично не прогинається під великою вагою.

Діаметр - 30 мм. Він проходить спеціальну оцінку якості при виготовленні. Після того як він готовий до використання, йому дається спеціальний сертифікат, який підтверджує високу якість.

№4. Універсальний, для домашніх тренувань.
Створено спеціально для тих людей, які не можуть відвідувати спортзал, але при цьому бажають регулярно тренуватися. До речі, він коштує набагато дешевше. Безумовно, можна знайти і певні недоліки. Перший і найголовніший - мала міцність, отже, велику вагу сюди підчепити можна.

Деякі власники спортзалів, обирають собі такий снаряд, в надії замінити класику. Відразу варто зауважити, що заміна не вдасться. Все тому що він навіть не поміститься на стійки для жиму лежачи. Єдине, для чого він підійде ідеально, це вправи на біцепс.

В цілому діаметр аналогічний класиці, а от довжина відрізняється. Довжина буває від 1,5 - 2 метрів.

вигнуті грифи

Це окремий підвид снарядів. Вони повністю відрізняються від прямих варіантів, і бувають наступних видів: EZ - образний, W - образний, Т - образний, треп-ГРИФ. Як правила, вони використовуються для опрацювання біцепса, трицепса і дельтовидних м'язів.

Тепер, про кожного з них докладніше.

№1. EZ.

Цей снаряд є неймовірною знахідкою для людей, у яких від природи слабкі передпліччя. Особлива форма дає можливість виконувати всі вправи таким чином, що знижується навантаження на проблемні ділянки.

Якщо у спортсмена є проблеми з променезап'ясткових суглобів, то даний снаряд, дозволить робити вправи, які не навантажую цю зону. Дуже зручне вправу, яке можна робити з ним - французький жим лежачи і сидячи.

№2. W - образний.

Він трохи схожий на попередній варіант, але все ж, має деякі відмінності. З ним дуже зручно опрацьовувати трицепс і зовнішній пучок біцепса. Справа в тому, що спеціальна форма дає можливість братися за гриф прямим хватом. Подібний хват досить зручний під час прокачування біцепса, тому як задіють ще й передпліччя.

№3. Т - образний.

Ідеально підійде для людей, які мріють про потужної спині , Але в той же час бояться робити станову тягу. Насправді, цей варіант допомагає знизити навантаження на поперек і хребет. З ним неймовірно зручно робити тягу в нахилі.

За великим рахунком, це не просто гриф, а цілий тренажер, адже один з кінців здатний утримувати певну кількість млинців.

№4. Треп.

Досить незвичайний снаряд, адже зовні зовсім не схожий на гриф. Насправді, він призначений для виконання станової. Треба зауважити, що станова тяга з його використанням вважається найбільш безпечною. Його використовують в основному новачки, щоб відточити техніку.

Варто відзначити, що ці снаряди використовуються набагато рідше, ніж класика. Справа в тому, що біцепси, трицепс і дельти, можна здорово опрацьовувати гантелями і навіть за допомогою рівною штанги.

Применшувати гідності вигнутих грифів не варто, але все ж, їх роль в спортивному залі, далека від тієї, яка відведена «класиці».

Скільки важить гриф штанги

Вага грифа штанги - це дуже важливий момент. Якщо точно не знати цей момент, то можна неправильно розрахувати робочу вагу. Неправильно розрахований вага може призвести до цілковитого відсутності результатів, або до травм. І все-таки скільки важить гриф штанги? Насправді, в цьому абсолютно немає ніякого секрету.

  1. Класичний, олімпійський - 20 кг.
  2. Жіночий класичний - на 5 кг менше, тобишь 15 кілограм.
  3. Гриф, який використовують пауерліфтери - 20 кілограм.
  4. Що стосується штанги для домашніх тренувань, то його вага в чому залежить від довжини. Якщо довжина становить 2 метри, то вага - 10 кг; 1,8 м - 8,2 кг; 1,5 м - 6,7 кг; 1,25 м - 5,8 кг.

Варто відзначити такий момент, що 20 кг - це вага грифа штанги, який використовують професіонали. Якщо в спортивному залі даний снаряд важить менше, то, найімовірніше, він не призначений для професійних тренувань.

Якщо вести мову про зігнутому снаряді, то все вигнуті мають стандартний вага - 6,5 кілограм, при загальній довжині 1,2 метра.

Для чого потрібно володіти інформацією про снаряди

Володіти інформацією про те які бувають види грифів для штанги, дуже важливо. Напевно багато хто не розуміє того, яке це має значення. Насправді, це дуже важливо знати. Людина, спраглий досягти високих результатів, повинен знати все про сферу, в якій він прагне домогтися успіху. Складно уявити, що чемпіони світу з бодібілдингу не знають скільки важить той чи інший снаряд.

Це той момент, коли знання допомагають не тільки в досягненні результатів, але і в збереженні здоров'я. Неймовірна безліч прикладів, коли людина приходить в спортивний зал, і хапається за все підряд . Часто можна помітити, що він вішає 60 кілограм, але при цьому не знає нічого про саму штанзі. В результаті чого, він отримає травму, адже велика вага погано впливає на непідготовлені суглоби.

Якщо вести мову про станову тягу і пріседе, то тут дотримуватися точну вагу неймовірно важливо. В цілому це все слова, але факт, що перш ніж йти в спортзал, потрібно ознайомитися з вагою окремих спортивних елементів, залишається фактом.

висновок

Після того як людина прочитає цю статтю, він отримає багато корисної інформації. Найголовніше, що тепер відома вага абсолютно всіх видів грифів, і безпосередньо самі види, і це дуже сильно стане в нагоді тим людям, які зовсім недавно займаються спортом.

Хочеться вірити, що інформація про те, які бувають види грифів для штанги і скільки важить гриф штанги, стане в нагоді багатьом людям. Не варто забувати, що в спортзал йдуть насамперед для того, щоб стати здоровим, а потім вже сильним!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
Рейтинг: 5 з 5 (4 голоси)

З повагою, Володимир манерою

Передплачуйте і дізнавайтеся першим про нові статтях на сайті, прямо у себе на пошті:

І все-таки скільки важить гриф штанги?