Полезные материалы

Світовий рекорд з підтягування, тренування на турніку і брусах

  1. Качаємо прес, м'язи грудей, спини і рук на турніку і брусах
  2. Потрібні кумири?

Турнік (перекладина) - один з найпростіших спортивних снарядів, доступних завжди і всюди Турнік (перекладина) - один з найпростіших спортивних снарядів, доступних завжди і всюди. Незважаючи на простоту, це відмінний спосіб тримати тіло в сильному і тренованому стані. Щоб підтримувати себе у відмінній формі, досить виділити для тренування на турніку і брусах пару днів в тиждень.
Доказами користі цього спортивного снаряда служить той факт, що вправи на перекладині включені в обов'язкову фізичну підготовку військовослужбовців всіх країн.

Будь-якому атлету відомо, що починати кожне тренування слід з розминки. Розминатися потрібно на совість, адже від цього залежить не тільки ступінь корисності вправ, але і ваша безпека. Навантажувати м'язи слід зверху вниз, поступово розігріваючи тіло. Для цієї мети підійдуть махи, нахили, випади, а також легкий біг підтюпцем. Особливу увагу слід приділити розминці кистей рук.

Нижче пропонується нескладна   програма тренувань   , Яка підійде як новачкам, так і тим, хто вже має початкову спортивну підготовку Нижче пропонується нескладна програма тренувань , Яка підійде як новачкам, так і тим, хто вже має початкову спортивну підготовку. Упор в ній зроблено на основні групи м'язів верхньої частини тіла. Якщо запропонована програма здасться занадто легкою, можеш робити більше підходів і скоротити відпочинок між ними.

Регулярне виконання вправ дозволить підтримувати себе у відмінній формі. А потім - хто знає, можливо, саме вам вдасться поставити світовий рекорд з підтягування на турніку.

Качаємо прес, м'язи грудей, спини і рук на турніку і брусах

День перший

Підтягуйтеся, взявшись широким хватом, 4 підходи по 8 разів;

Підтягуйтеся, взявшись на ширині плечей прямим хватом, 4 підходи по 8 разів;

Зроби «куточок», стільки раз, скільки зможеш ... і ще разок-другий.

День другий

Підтягуйтеся, взявшись широким хватом, 4 підходи по 8 разів;

Підтягуйтеся за голову, розташувавши руки ширше плечей, зроби 4 підходи по 8 разів;

Робіть «куточок» на перекладині стільки ж раз, скільки і вчора.

На наступний день відпочивайте.

Наступні два дні повторюй тренування першого і другого дня

За цим слідують два дні відпочинку, після чого можна починати спочатку, поступово збільшуючи кількість разів за один підхід і число самих підходів.

Потрібні кумири?

Є чимало людей, які досягли неймовірних висот завдяки наполегливим тренуванням. Якщо вас долають сумніви або лінь, словом, ви відчуваєте брак мотивації, ось вам список спортсменів, на яких варто рівнятися.

Світовий рекорд з підтягування на турніку за один підхід встановив Jan Kares. За 36 хвилин він підтягнувся 232 рази. Я пропоную подивитися відео рекорду, яке нижче. Якщо ви так поки не можете, йдіть і тренуйтеся.

Інший світовий рекорд з підтягування на турніку належить жителю Красноярська, робітникові по імені Микола Каклімов, який протягом години підтягнувся 844 рази Інший світовий рекорд з підтягування на турніку належить жителю Красноярська, робітникові по імені Микола Каклімов, який протягом години підтягнувся 844 рази. Можете повторити його рекорд? Якщо ні, продовжуйте тренування.

До нього рекордсменом був поляк на ім'я Томаш Шанко, який підтягся за годину 493 рази.

Що стосується брусів, то і тут є чимало рекордсменів.

Британець Саймон Кент в 1998 році віджався на брусах 3989 раз. Він же поставив рекорд з віджимання на брусах за хвилину - 140 разів.

Марвін Едер, атлет старої школи, встановив чимало рекордів, які увійшли в історію. Наприклад, йому належить рекорд з віджимання на брусах - з обтяженням 180 кг. він віджався 7 разів, і один раз - з вагою 197 кг! Він же поставив рекорд по підтягування на перекладині з обтяженням 90 кг - 8 разів. Якщо ці показники здаються вам фантастичними, можливо, пора на тренування?

Є й інші видатні спортсмени, які досягли приголомшливих результатів.

Михайло Доцяк виконав підйом з переворотом понад тисячу раз за п'ять годин.

Давид Фагранян перекинувся на турніку 354 рази.

Британець Стівен Хайленд встановив цілу серію рекордів: 42 підтягування за хвилину, 485 підтягувань нижнім хватом за півгодини, 493 підтягування верхнім хватом за той же час, 825 підтягувань за годину хватом знизу і 908 хватом зверху Британець Стівен Хайленд встановив цілу серію рекордів: 42 підтягування за хвилину, 485 підтягувань нижнім хватом за півгодини, 493 підтягування верхнім хватом за той же час, 825 підтягувань за годину хватом знизу і 908 хватом зверху. Йому ж належить рекорд з підтягування за 6, 12 і 24 години - 2968 і 3750 разів. Причому, останній рекорд він встановив за трохи більше ніж за 8 годин, припинивши після того, як побив існуючий.

Окрема категорія досягнень відноситься до кількості раз за одну-три хвилини.

Американцеві Джейсону Пітцолду належить рекорд по підтягування за одну хвилину - 51 разів. Офіційний світовий рекорд з підтягування на турніку за три хвилини належить в'єтнамському солдату Нго Суань Чуйену, який виконав цю вправу 100 разів в 1988 році.

Для жінок такий рекорд встановила Еліца Вебер, в 2009 році який підтягся 57 разів за три хвилини.

Якщо уважно вивчити список чемпіонів, коли-небудь встановлювали світовий рекорд з підтягування на турніку і не тільки, можна помітити, що часто в декількох різних номінаціях фігурують одні й ті ж прізвища. Ці люди досягли вершин, наполегливо проводячи тренування на турніку і брусах кожен день. І наостанок - трохи рад від Джейсона Армстронга, одного з чемпіонів світового рівня.

Оскільки він прагнув до максимального числа підтягувань, він строго стежив за своєю вагою, підтримуючи його на рівні 82 кг Оскільки він прагнув до максимального числа підтягувань, він строго стежив за своєю вагою, підтримуючи його на рівні 82 кг. Рухаючись до своєї мети, він уникав нарощування маси, щоб вона не створювала зайве обтяження.

Джейсон розповідає, що ніколи не дозволяв собі жодних відхилень від правильної техніки, щоб виключити ризик травмування.

В середньому він здійснював близько 600 підтягувань в день, при цьому не роблячи занадто довгих підходів, так як вони могли зіпсувати техніку виконання.

У перервах між підходами він займався ходьбою, щоб не давати м'язам охолонути, а також підтримувати оптимальний ритм скорочень серця. Така методика дала свої результати. Завдяки придбаної витривалості Джейсону Армстронгу було досить відпочити 2-3 хвилини, щоб відновити сили.

Поставте собі за мету, якої хочеш досягти. Нехай вона буде реальною і здійсненним, тоді у вас все вийде. Ніхто не ставав чемпіоном відразу. Приділяйте тренувань кілька годин в тиждень, і досягнете фантастичних результатів.

Потрібні кумири?
Можете повторити його рекорд?
Якщо ці показники здаються вам фантастичними, можливо, пора на тренування?