Полезные материалы

Вправи на біцепс на турніку. Підтягування з додатковою вагою. Комплекс вправи на брусах

  1. Вправи на біцепс на турніку
  2. Типи статур чоловіків
  3. Підтягування з додатковою вагою
  4. Комплекс вправ на брусах

Всім привіт. У цій статті ми розберемо відразу кілька цікавих тем, а саме: «вправи на біцепс на турніку», «підтягування з додатковою вагою» і «комплекс вправ на брусах».

Вправи на біцепс на турніку

«Як накачати біцепс на турніку», - питання досить поширений, але чи є сенс акцентувати увагу саме на цій групі м'язів, займаючись на туніці «Як накачати біцепс на турніку», - питання досить поширений, але чи є сенс акцентувати увагу саме на цій групі м'язів, займаючись на туніці.

Звичайно ж, кожна молода людина (та й не молодий), хоче мати красиві великі руки, але не у всіх є можливість відвідувати спортивний зал. Та й не всі знають, як правильно качати руки.

Ви вже вибачте, що почав здалеку, але ви зрозумієте трохи пізніше, до чого я це все говорю.

Якщо ви хочете накачати біцепс, то у вас вужа повинна бути база. Якщо ви сам по собі немаленький людина, і у вас як мінімум мезоморфное статура, то можливо, акцентована навантаження на біцепс, вам щось дасть, але, якщо ви ектоморф, то тут не біцепс качати потрібно ... При ектоморфний і мезоморфному статурі, потрібно працювати над базою, але це ви вже самі вирішите.

Типи статур чоловіків

Типи статур чоловіків

Так що, в першу чергу, розбираючи це питання, починати потрібно з статури. Є три типи статури, а саме: ектоморф, мезоморф і ендоморф. Ось і всі типи статури чоловіків. Спробую трохи описати кожен з цих типів.

Ектоморф: худенький чоловічок, який до тренувань схожий на хворого на дистрофію. Ектоморф це не хвороба, але таким бути не можна. У ектоморфа руки і ноги довгі. Грудна клітка і плечі вузькі, підшкірного жиру дуже мало, і до всього цього у нього швидкий метаболізм.

Мезоморф: нормальної статури чоловік - ні товстий, ні худий. Плечі, як і грудна клітка у мезоморфа, широкі.

Ендоморф: людей саме такого статури, ми часто називаємо амбалами. Звичайно, деяких людей цього статури ми називаємо жирними і т.д. але це не важливо. У ендоморфа широка кістка, ноги і руки не сильно довгі, і чимало підшкірного жиру.

Якщо ви ектоморф, то прокачування біцепса на турніку вам протипоказана, так як ви просто нічого не накачаєте. Вам бажано займатися зі штангою, і робити базові вправи - станову тягу, присед і жим. Але знову ж таки, не всім доступна штанга, але є турнік і бруси . Не переживайте, турнік і бруси теж допоможуть зробити вам непогане статура, і накачати великі біцепси, але тут теж, потрібно робити базу. Роблячи базові вправи - підтягування на перекладині та віджимання на брусах, ви самі помітите, що біцепси стають більше. Біцепси не виростуть, якщо не буде рости весь організм, а організм не буде рости, якщо ви будете погано харчуватися. І ще, - єктоморфам на ТБ (турніку, брусах), краще займатися з вагою. Тренування з вагою і гарне харчування, дадуть вам великі біцепси.

В цілому, це стосується людей всіх типів статури. Якщо займатися ТБ, то руки самі будуть рости. Дуже багато залежить від харчування.

Так ось, - повернемося до прокачування біцепса на турніку, і безпосередньо до вправ. Якщо ж ви хочете дати навантаження саме на біцепс, то я із задоволенням розповім вам, які є вправи на біцепс на турніку.

Почну з того, що всі види підтягувань, впливають на біцепс, але прийнято вважати, що підтягування зворотним хватом, дає максимальне навантаження на біцепс, в порівнянні з іншими підтягуваннями, і в цілому це так. Ви можете підтягуватися як зворотним класичним хватом, так і зворотним вузьким хватом, - і те й інше буде навантажувати біцепс, і багато інших м'язи.

Прямий класичний, вузький і широкий, так само дуже добре впливають на біцепс. Якщо ви хочете накачати біцепс на турніку, то можна використовувати всі види підтягувань . Бажано, вправи робити повільно (але не сильно повільно), і зосереджуватися на м'язі.

Підтягування з додатковою вагою

Підтягування на турніку з вагою, це дуже цікава тема, і я пропоную її розглянути. Перш ніж використовувати в тренуваннях підтягування з додатковою вагою, потрібно знайти вагу, з яким ви будете підтягуватися. Можна використовувати жилет утяжелитель , А можна використовувати звичайні гирі. Хоча, якщо добре подумати, то самі по собі, гирі зовсім звичайний снаряд. Якщо ви все-таки ви вибрали гирі, то вішаємо їх на монтажний пояс за допомогою ланцюга, і все буде нормально. Але, тим не менше, жилет краще. В якості додаткового ваги можна використовувати рюкзак з книгами або гантелями. Особисто у мене на рюкзаку порвалася лямка, коли вага трохи перевалив за 10 кг, так що знову хочу звернути вашу увагу на жилет утяжелитель. Мені немає ніякої вигоди з того, що ви купите жилет, - просто це реально зручне спорядження.

Підтягуватися з додатковою вагою можна тоді, коли кількість повторень перевалило за 10, хоча, можна і раніше небагато. Якщо ви ще не мали справи з вагою, то не поспішайте навантажувати, - потихеньку, з кожним тренуванням наближайтеся до потрібного вазі. Хоча я знаю, що цього ради мало хто протримається, тому перед тим як лізти на перекладину гарненько розігрійтеся. А взагалі, в будь-якому випадку потрібна хороша розминка, так як травми вам не потрібні.

Як визначити робоча вага? Наприклад, беремо досить непогану програму 5 по 8 - 5 підходів по 8 повторень. Якщо ви робите 5 по 8 з вагою 10 кг, але відчуваєте що можете взяти 12 кг, то беріть 12. Взагалі, коли відчуває, що можете взяти більше, беріть більше!

Для тренувань з вагою можна використовувати програму 5 по 8, так і 5 по 5. В подальшому, виходячи з цих програм, ви зможете написати свою.

Якщо є якісь питання по підтягуваннях з додатковою вагою, то питайте в коментарях.

Комплекс вправ на брусах

Ще, в цьому пості, я хочу розповісти про комплекс вправ на брусах. Навіщо використовувати комплекси у вигляді наступного? Якщо ви займаєтеся досить довго, то вам необхідно різноманітність, так як робити одне і те ж вправу постійно, психічно складно. Так само, вам знадобляться комплекси, якщо ви хочете урізноманітнити навантаження.

Комплекс 1:

  1. Класичні віджимання на брусах
  2. Віджимання на брусах з акцентом на трицепси, пальці в середину (залежить від гнучкості суглобів)
  3. Віджимання з упором на лікті. Повністю опускаємося, кладемо лікті на бруси, і піднімаємося по тій же траєкторії.
  4. Віджимання з упором на руки. Повністю опускаємося, але на бруси потрібно класти вже не лікті, а повністю руки, і піднімаємося по тій же траєкторії.
  5. Віджимання на брусах з бавовною.

Комплекс 2:

  1. Повільні класичні віджимання на брусах
  2. Віджимання «човник»
  3. Стрибки в довжину на брусах. Робимо замах, опускаємося і робимо стрибок вперед або назад.
  4. Віджимання з куточком

Ну от і все. Якщо кому що не зрозуміло, питайте в коментарях. Чекайте нові цікаві статті.

Як визначити робоча вага?
Навіщо використовувати комплекси у вигляді наступного?