Полезные материалы

«Частування для весняної щуки»

... Зовсім трохи залишилося до «жора» плямистої. Зголоднілих після нересту риби потрібно буде поповнювати втрачені сили і відповідно активно харчуватися. Без перебільшення, в цей період, всі прихильники лову спінінга катують непереборне бажання зловити трофейну щуку. Але одного бажання звичайно ж мало. Величезну роль в досягненні позитивного результату грають правильно скомпонована снасть і оптимальна приманка.

Величезну роль в досягненні позитивного результату грають правильно скомпонована снасть і оптимальна приманка

«Великому шматку рот радіє»

Всі мої колеги рибалки знають про мою пристрасть до наноджіговой ловлі з використанням самих мініатюрних приманок. Так, люблю я нано-мікроджіговую ловлю, але з ним, якщо тільки не сподіватися на велику удачу, клювання гарної риби не дочекаєшся. Так, практично дев'яносто вісім відсотків часу лову я присвячував різним варіаціям мікроджига, вага ж моїх трофеїв коливався в середньому від ста грам до півтора кілограмів. Начебто і не погано і по-спортивному, але все ж є деякі нюанси. Особливо, явна проіграшность використання «микрухи» і порівняно невеликих приманок проявляється під час посленерестовий лову. Неодноразово я був учасником однієї і тієї ж ситуації: весна, щука якраз «перехворіла» і почала активно харчуватися. Діючи за стандартною тактичній схемі і використовуючи «шаблонні» мікроджіговие приманки, в результаті вдається зловити близько п'яти-десяти щучек середньою вагою близько семисот грам. Відмінно! Нічого більш і не потрібно, але тут з'являється якийсь конкурент «рибалка-абориген» з сусіднього села. У його арсеналі всього кілька примать акуратно загорнуті в дірявий і засмальцьований целофановий пакет. Нічого особливого: десятисантиметровими радянська колебалка і щось схоже на виброхвост. «Рибалка» і близько не чув про якісь видах анімації, тому його тактика гранично проста: якомога далі її закинути і просто крутити ручку своїй котушки. У підсумку на свої нехитрі приманки, «рибалка» ловить п'ять щук, вагою в межах від двох до п'яти кілограм. Випадковість? .. Не думаю ... .Можливо в іншу пору, скажімо влітку, використовуючи таку техніку і приманки «рибалка» зазнав би фіаско, але аж ніяк не навесні. Зараз щука голодна, їй потрібно багато харчуватися, тому розмінюватися на невеликій корм, плямиста буде лише в рідкісних випадках. З цієї причини, вирушаючи на весняну ловлю мало-мальськи гідною щуки, варто запастися приманками пооб'емней і снастю аж ніяк не ультралайт класу.

«Тафф. Мисливець за трофеєм »

З усього величезного безлічі перепробуваних мною приманок для лову щуки, я можу виділити лише кілька фаворитів: це коливається блешня «Stitch», яка не потребує представлення, і, звичайно ж «Tough» -об'ємних виброхвост зі надпривабливі і стабільною грою. Якщо зупиняти увагу саме на весняному лові трофейної щуки (та, загалом, не тільки весняної), то ця приманка повинна бути присутнім в коробці кожного спінінгіста. На мою думку, якщо і існує ідеальна силіконова приманка для лову «плямистої», то це саме «Tough» Даний виброхвост зібрав в собі всі найбільш важливі характеристики для стабільної та ефективної роботи. Існує ця приманка поки в двох розмірах-4 '' і 5 '', в величезному колірному виконанні. Одна з основних «фішок» Tough-а, яка, так приваблює середню і велику щуку це оригінальна конструкція тіла і хвостовій частині приманки, які в парі сприяють настільки привабливою грі притягує рибу.

Одна з основних «фішок» Tough-а, яка, так приваблює середню і велику щуку це оригінальна конструкція тіла і хвостовій частині приманки, які в парі сприяють настільки привабливою грі притягує рибу

Далі буде…..

З повагою, Ангеловский Ігор.

Випадковість?