Весняний грім 2017. Результати

Весняний GROM прокотився по Москві. У серії стартів Такеда Весняний грім 2017 фінішували 3 396 осіб.

Наймасовішим став старт на напівмарафоні - 1946 бігунів. На другому місці - забіг Kids: 856 юних стаєр. Третя за популярністю стала гонка Girls: п'ять кілометрів по Мещерському парку пробігли 809 учасниць. Це сьома «половинка» стартів GROM, які стали must have для столичних і подмосковинх бігових клубів і любителів.

Безумовний лідер напівмарафону Іскандер Ядгаров своє минулорічне часом не поліпшив, але порадував уболівальників відмінною жартом. Він не банально перетнув фінішну стрічку, а статечно розрізав її ножицями. Мабуть, це був відсилання до фінішу квітня , Коли Ядгаров і Ахмадеев розіграли перемогу в грі «камінь-ножиці-папір». Тоді верх взяв Рінас з його «каменем». А тепер Іскандер взяв реванш з ножицями. Інтрига загострюється - що ще вчудять на фініші московських стартів ці два найсильніших атлета?

Отже, трійка лідерів Весняного грому:

Іскандер Ядгаров 1:08:52

Михайло Звягінцев 1:09:07

Платон Кисельов 1:14:13

У жінок перемогу святкує Ольга Тарантінова (1:20:26), другою стала Аліна Ромашова (1:26:11), третьою фінішувала Катерина Алексєєва (1:27:12).

До слова, серед учасників найбільшого забігу Росії був помічений Михайло Громов - організатор стартів GROM. Його результат 1:22:47. Як написав Михайло на своєї сторінці в Фейсбуці, «відмінний результат для організатора # весеннійгром, але слабенький для Михайло Громов, буду тренуватися куди діватися :), чесно кажучи завжди вважав що бігаю швидше, але змагання як дзеркало душі, завжди показує нам поточний стан, так би мовити результат на табло ! Це добре, є над чим працювати! Дякую всім, отримав масу емоцій ».

У гонці Весняний грім Girls перемогла Юлія Конякіна (00:17:14), за нею фінішувала Валерія Гур'янова (00:17:49), замикає трійку Дарина Чудайкіна (00:17:58). У дитячому забігу найшвидшими стали Єгор Рукавишников, Данила Шеїн, Олексій Коробко, а також Марія Осика, Вікторія Парамонова і Дарина Федотова.

-НЮ-

Інтрига загострюється - що ще вчудять на фініші московських стартів ці два найсильніших атлета?