Полезные материалы

Чому цукор токсичний для тіла?


У 1957 році доктор Вільям Мартін дав таке визначення токсичної їжі: «Це речовина, яка не перетравлюється або накопичується в тілі, що призводить або може призвести до розвитку захворювань». Мартін визначив рафінований цукор як токсин, так як він позбавлений своєї життєвої сили, вітамінів і мінералів.
Показати повністю ... Все, що залишається в такому цукрі - рафіновані вуглеводи. Природа поставляє в кожну рослину в достатній кількості вітаміни і мінерали, щоб потім при використанні рослини в їжу організм міг їх переробити. Однак всі корисні речовини втрачаються при промисловій обробці рослин.


Природні мінерали, які містяться в цукровому буряку або в тростинному цукрі, відсутні в рафінованому цукрі, зробленому з них. Цукор сушить і вилуговує тіло, виводячи з нього цінні вітаміни і мінерали. Ці речовини витрачаються через цукру, який витягує ці речовини для власного перетравлення, подальшої детоксикації організму від продуктів перетравлення цукру і виведення їх з організму. Цукор, споживаний кожен день, дає постійну підвищену кислотність, і все більше мінералів потрібно поставляти з віддалених ділянок тіла в систему травлення для відновлення балансу.


В результаті багато кальцію виводиться з кісток і зубів, що веде до їх руйнування, і в цілому, - до ослаблення організму. Підвищена кількість цукру в підсумку впливає на кожен орган в тілі. Спочатку він відкладається в печінці у формі глікогену. Якщо цукор споживається кожен день, то печінку почне расшіряться.Когда вона досягне свого максимального обсягу, надлишок глікогену з печінки потрапить в кров у формі жирних кислот. Вони розносяться по всіх частинах тіла і відкладаються в найменш активних його ділянках: в області живота, сідниці, груди, стегон. Коли ці відносно безпечні місця повністю заповнені, жирні кислоти йдуть в більш активні органи, такі як серце і нирки.


Вони починають сповільнювати свою роботу, їх тканини деградують і перетворюються в жир. Все тіло починає страждати від зниженою працездатності серця і нирок, що веде до підвищеного кров'яного тиску. Кровоносна та лімфатична системи працюють гірше. Імунна витривалість організму падає по відношенню до бактерій, спеки, холоду і т.д. Фредрік Бантінг, один з тих, хто відкрив інсулін, побувавши в Панамі в 1929 році, виявив цікаві результати, спостерігаючи за працівниками на цукрових плантаціях. У тих, хто їв рафінований цукор, діабет б широко поширений. У тих, хто ледве необроблений цукрова тростина, цього не спостерігалося.


Рафінований цукор і продукти харчування Рафінований цукор і продукти харчування


У свій час цукор рекламували як речовина, яке може дати багато енергії. Пізніше, коли стало зрозуміло, що надлишок калорій з цукру ні до чого доброго не приводить, стали рекламувати цукор як хімічно чистий продукт. Начебто слова «хімічно чистий» автоматично означають «корисний для здоров'я». Також часто в рекламі продукції або на упаковках замість рафінованого цукру пишуть - вуглеводи. У хімії цукру класифікуються як вуглеводи, тобто сполуки, що складаються з вуглецю і водню. Однак, коли слово вуглеводи використовують при маркуванні продуктів харчування, без розшифровки того, про які саме з'єднаннях йдеться, це часто вводить в оману. Тобто люди часто не знають, що саме входить до складу цих вуглеводів в даному продукті. Який вид цукру? Є кілька видів цукрів.


Глюкоза - цукор, який знаходиться у фруктах і овочах. Глюкоза - найважливіша речовина, яка бере участь в обміні речовин у всіх рослин і тварин. В організмі людини глюкоза також грає дуже важливу роль.
Фруктоза - цукор, що знаходиться у фруктах. Лактоза - молочний цукор. Сахароза - рафінований цукор (про який і йде мова), промислово вироблений цукор з буряка або цукрової тростини. Якщо глюкоза - найважливіший елемент для обміну речовин в нашому тілі, то сахароза - щось нове і неприродне для тіла. Вживаючи в їжу рафінований цукор і білу муку замість цілісної муки і природних цукрів з овочів і фруктів, ми змінюємо баланс обміну речовин в організмі. Одна ложка цукру в каві після сендвіча достатня, щоб перетворити ваш шлунок в бродильний апарат. Одна банка газованого напою з гамбургером перетворює ваш шлунок в гуральню.


Як перетравлюється цукор Як перетравлюється цукор?


Сахара не перетравлюються в роті (як зерно) або в шлунку (як м'ясо). Коли їх їсти окремо, вони швидко йдуть з шлунку в тонкий кишечник. Коли цукор приймаються з іншою їжею (наприклад, з хлібом і м'ясом, як в сендвічі), вони затримуються в шлунку на якийсь час. У той час як шлунок працює над переробкою протеїнів тваринного походження і переробкою очищеного крохмалю, цукор гарантує швидку кислотну ферментацію в шлунку, що зовсім ні до чого. Коли ми споживаємо комплексні цукру, коли їмо фрукти або мед, вони розбиваються при перетравленні на прості моносахариди - важливі речовини для нашого здоров'я.


Коли ми споживаємо рафінований цукор разом з іншою їжею, багатої крохмалем, в шлунку запускається процес ферментації, і в результаті утворюються двоокис вуглецю, оцтова кислота, спирт і вода. Крім води всі інші продукти такого процесу шкідливі. Коли ми їмо окремо їжу, багату протеїнами, вона в шлунку розбивається на амінокислоти, які дуже необхідні в обміні речовин. Але якщо ми їмо протеїни з цукром, в шлунку утворюються птомаіни і лейкомаіни, шкідливі субстанції, які не потрібні для обміну речовин.


висновки висновки


Рафінований цукор можна успішно замінити медом, стевією, корицею, солодкими фруктами. Тільки й тут потрібно бути акуратним - все потрібно купувати в надійних джерелах - мед зараз теж часто роблять на основі рафінованого цукру. Також серед підсолоджувачів є і ті, які можуть істотно зашкодити здоров'ю.


1. Сахарин - шкідливий для шлунка і є канцерогеном.
2. Аспартам - канцероген, може викликати отруєння, спровокувати головний біль, депресію і ін.
3. Сукразит - токсичний для нас.
4. Цикламат - може бути шкідливий вагітним жінкам, може викликати ниркову недостатність.


<A class = "mem_link» href = " vk.com/vozrojdenie_rus »Mention =" "mention_id =« club126557640 »> ★ Цнотливість. Відродження Сімейних Цінностей ★

Який вид цукру?
Як перетравлюється цукор?