Полезные материалы

Гіподинамія - проблема сучасності.

Рух життя Рух життя!
Гіподинамія - порушення функцій організму (опорно-рухового апарату, кровообігу, дихання, травлення) при обмеженні рухової активності, зниженні сили скорочення м'язів. Поширеність гіподинамії зростає у зв'язку з урбанізацією, автоматизацією і механізацією праці, збільшенням ролі засобів комунікації.

Гіподинамія є наслідком звільнення людини від фізичної праці. Особливо впливає гіподинамія на серцево-судинну систему - слабшає сила скорочень серця, зменшується працездатність, знижується тонус судин. Негативний вплив виявляється і на обмін речовин і енергії, зменшується кровопостачання тканин. Внаслідок неповноцінного розщеплення жирів кров стає «жирної» і повільніше тече по судинах, - постачання живильними речовинами і киснем зменшується. Наслідком гіподинамії можуть стати ожиріння і атеросклероз. Гіподинамія - це стан, який супроводжується величезною кількістю симптомів, більшість з яких - це і є наслідок недостатньої фізичної активності. Можна виділити наступні основні ознаки:
◾вялость, сонливість;
◾плохое настрій, дратівливість;
◾общее нездужання, втома;
◾сніженіе апетиту;
◾нарушеніе сну, зниження працездатності.
Щоденні піші прогулянки і пробіжки на свіжому повітрі може здійснювати кожна людина. Крім того, корисно мати вдома будь-тренажер, необов'язково дорогий і великий, в кожному будинку знайдеться місце для простої скакалки, еспандера або гантелей.
11 серпня з одержувачами послуг «Ачинського центру адаптації» проведено просвітницький захід, присвячений проблемі гіподинамії. Були розглянуті симптоми і прості способи профілактики.

Опубліковано у заходи . Додайте в закладки постійне посилання .