Полезные материалы

смола дерев

  1. Користь деревної смоли
  2. Ознаки дефіциту камеді

У дитинстві ми охоче ласували вишневим клеєм, здираючи його з гілок. Тоді мені й на думку не спадало на думку, корисно це чи шкідливо. Дивний терпкий смак деревної смоли був бажаним, нагадував жуйку ... Зараз, коли вже і мій син підріс, стало цікаво: а чи можна це є, в принципі? Чим пояснити це дитяча розвага, полювання за застиглим соком на дереві?

Деревна смола по-іншому називається камедь. Це клей, яким дерева лікують самі себе: коли на стовбурі виникає тріщина, на ушкодженому місці проступають краплі смоли. Спочатку смола рідка, потім вона поступово перетворюється в желеподібна речовина, потім твердне ...

Засохлий сік вишневого та абрикосового дерева цілком може зійти за лікарський засіб. У складі вишневої камеді присутні арабиноза і галактоза. Саме тому камедь має обволакивающим властивістю і може застосовуватися для лікування запалення слизових оболонок шлунка і кишечника.

Саме тому камедь має обволакивающим властивістю і може застосовуватися для лікування запалення слизових оболонок шлунка і кишечника

Про цілющі властивості камеді знають всі звірятка! Зайці сгризают її до залишку, птахи прилітають і скльовують. У лосів є звичка тертися об смоляний стовбур, щоб загоїти дрібні ранки. Бджоли збирають свіжу камедь, вона входить до складу прополісу. Корисних якостей у смоли дерев предостатньо! Мені здався дивним той факт, що за допомогою камеді можна навіть схуднути. Про це далі.

Про це далі

Користь деревної смоли

  1. Нормалізує функцію щитовидної залози.
  2. Чистить судини.
  3. Зміцнює серцево-судинну систему.
  4. Благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт.
  5. Підвищує імунітет.
  6. Лікує захворювання печінки і підшлункової залози.

Ось чому дітей магічним чином привертає клей на деревах! Зростаючому організму не вистачає певних речовин. Тіло людини хитро влаштовано, нам часто здається смачним саме те, що заповнить дефіцит корисних речовин.

При регулярному вживанні камеді нормалізується кислотність шлунка. Коли кислотність підвищена, часто виникає печія, печіння в області грудей, напади болю в області живота і в правому боці. Деревна смола чудесним чином заспокоює шлунок, знімаючи патологічні симптоми.

Це потужна профілактика і навіть лікування гастриту і виразки! Також деревна смола допомагає кишечнику очищатися, сприяє виведенню токсинів. Правильна робота шлунково-кишкового тракту - запорука схуднення, це знають багато людей, які успішно впоралися з проблемою зайвої ваги.

Камедь допомагає організму максимально засвоювати всі корисні речовини з продуктів харчування. Завдяки цьому нюансу люди, що вживають камедь, позбавляються від хронічних захворювань і ожиріння: дуже часто збої в роботі різних органів відбуваються через дефіцит певних вітамінів і мікроелементів.

Ознаки дефіциту камеді

  1. Порушення в роботі кишечника, геморой.
  2. Часті харчові отруєння та розлади шлунка.
  3. Проблемна шкіра.
  4. Ослаблений імунітет, часті інфекційні захворювання.
  5. Хронічна втома.

Рекомендована добова норма камеді - 40 г для дорослої людини і 25 г для дитини. Звичайно ж, це приблизна цифра і розраховують її виходячи з ваги людини.

Слід пам'ятати, що це сильнодіюча речовина, тому не варто старатися з його прийомом: важливо знати міру. Адже від надлишку камеді може виникнути метеоризм, коліки і авітаміноз.

Адже від надлишку камеді може виникнути метеоризм, коліки і авітаміноз

Розкажи в коментарях, чи чув ти раніше про користь цього відомого продукту. Гріх не скористатися таким доступним натуральним ліками !

Автор статті

Олександра Килимчук

З дитинства цікавиться медициною, виросла в родині лікарів. Вміє приготувати шикарний сніданок буквально з нічого, не боїться експериментувати на кухні: готує пироги без борошна, низькокалорійний майонез, корисні солодощі. Ніколи не опускає руки і вірить, що люди створені, щоб допомагати один одному! У всіх її домашніх справах помічником виступає син Саша. Улюблена книга Олександри - «Мистецтво любити» Е. Фромма.

Зараз, коли вже і мій син підріс, стало цікаво: а чи можна це є, в принципі?
Чим пояснити це дитяча розвага, полювання за застиглим соком на дереві?