«Єрмак» переграв «Південний Урал» і вийшов в 1/4 фіналу Кубка Петрова

Хокеїсти Ангарського «Єрмака» в шостому матчі серії 1/8 фіналу Кубка Петрова проти «Південного Уралу» здобули впевнену перемогу з рахунком 3: 1 і пробилися до вісімки найсильніших команд ВХЛ Хокеїсти Ангарського «Єрмака» в шостому матчі серії 1/8 фіналу Кубка Петрова проти «Південного Уралу» здобули впевнену перемогу з рахунком 3: 1 і пробилися до вісімки найсильніших команд ВХЛ. «Помаранчеві» відразу заволоділи ініціативою і вже в першій половині першого ж періоду відкрили рахунок (відзначився Марат Заріпов). Слідом пішов ще один удар, який кинув уральців в стан «грогі», захисник Микита Воронін зіграв як справжній форвард, викотився з-за воріт і з розвороту відправив шайбу у сітку воріт Дениса Перетягін.

Чи не занадто змінилася гра і в другому періоді: «Єрмак» частіше атакував, хоча і «Південний Урал» вже виглядав не так несміливо, як в перші двадцять хвилин. Кілька разів в гру вступав Сергій Борисов і виручав команду. Втім, господарям відквитати хоча б одну шайбу в цьому ігровому відрізку не вдалося, а ось ангарчане навпаки рахунок збільшили, коли Максим Усков зіграв спритнішим за всіх на добиванні. Проте головною подією цієї третини гри стала навіть не закинута шайба, а травма Дмитра Михайлова, яку форвард отримав в зіткненні з бортом.

Вирішальний відрізок розпочався! Вирішальний в матчі, вирішальний в серії для «Південного Уралу». Тепер уже і час грало проти господарів льоду, які поступалися 0: 3.

Сухарі не судилося бути

Але оформити другий сухар Сергію Борисову не судилося. На 50 хвилині орчане розмочили рахунок. Микита Манухов кинув і потрапив в ціль - 1: 3. І згадався тут 2011 рік, і той плей-офф, вирішальний матч ... п'ятий, в Орську. Перемозі - все або нічого! «Єрмак» також вів 0: 3, на 39 хвилині господарі забили свій перший гол і в підсумку наздогнали, але переламати хід зустрічі не змогли (3: 4 ОТ, і 2: 3 в серії).

Тепер завдання у господарів була складніше і часу на порятунок менше ... Але не зрослося і в це раз. «Єрмак» довів гру до перемоги і поставив крапку в серії - 2: 4.

Доведеться планам уболівальників «Південного Уралу», про суперника в 1/4, почекати як мінімум ще рік - наврочили ... Як і шість років тому «Єрмак» сильніше! Мабуть це доля

Суперник Єрмака визначитися 9 березня і буде залежати від результату гри Сариарка - Металург. У разі перемоги Сариарка нашим суперником стане Нафтовик, якщо переможе Металург, то - Зауралля.

У будь-якому випадку перші ігри пройдуть 12 і 13 березня на виїзді, а вдома Єрмак зіграє 16 і 17 березня. Обов'язково приходьте на стадіон, буде цікаво

Марат Аскаров, головний тренер ХК «Єрмак» (Ангарськ)
- Хочу сказати спасибі команді «Південний Урал», тренерському штабу за чудово проведені матчі. Всі шість ігор тримали в напрузі. Виграє тільки один. Ми були більш вдалішим. Готуємося до 1/4 фіналу. Вітаю наших Ангарський уболівальників. Хочу висловити слова подяки нашим хлопцям, які відпрацювали серію на 100%.

Євген Зінов'єв, головний тренер ХК «Південний Урал» (Орськ)
- «Єрмак» стабільніше пройшов регулярний чемпіонат, зайняв вище місце і більш стабільно відіграв цю серію. Серія вийшла бойовою, всі матчі пройшли у впертій боротьбі. У таких іграх дуже висока роль лідерів, які повинні вести команду за собою. У нас команда робоча, рівна. Хлопці б'ються, проявляють свої кращі якості, але ось саме лідерів на цю серію у нас не вистачило, де треба було потримати шайбу, спробувати реалізувати більшість, у нас немає. Тому закономірно, що далі йде «Єрмак». Марата Рафкатовича з перемогою і бажаємо «Єрмаку» якнайдалі пройти. Ми ж зараз переведемо дух, зробимо аналіз і підведемо підсумки.