Полезные материалы

Як не набрати вагу після дієти

  1. 1. Визначаємо дійсну необхідність схуднення
  2. 2. Допомагаємо організму зберегти вагу за допомогою простого правила
  3. 3. Основні переваги харчування за «правилом тарілки»
  4. 4. Корисні поради для стабільності ваги
  5. 5. Правильний вихід з дієти
  6. 6. Спорт, спорт, спорт
  7. 7. Позбавляємося від залежності

Відвідувачки сайту «   Худнемо без проблем   »Досить часто ставлять одне і те ж питання:   як не набрати вагу після дієти Відвідувачки сайту « Худнемо без проблем »Досить часто ставлять одне і те ж питання: як не набрати вагу після дієти ? Сьогодні ми постараємося максимально розкрити цю цікаву і таку важливу для багатьох тему.

1. Визначаємо дійсну необхідність схуднення

В першу чергу варто визначити, чи дійсно вага була зайвою. Іноді людина починає дотримуватися дієти не тому, що має зайву вагу, а тому, що йому здається, що вага не відповідає допустимим нормам.

Якщо дійсно присутня надмірна маса тіла, то організму слід надати допомогу в позбавленні від зайвого навантаження, що викликає нестабільну функціональність всіх органів людського тіла.

Найцікавіше, що допомога ця абсолютно не полягає в повсюдному відмову від величезної кількості улюблених продуктів. Як не набрати вагу після дієти? Дуже просто - для цього цілком достатньо трохи скоротити кількість споживаної їжі.

2. Допомагаємо організму зберегти вагу за допомогою простого правила

Одним з широко поширених способів дізнатися, як не набрати вагу після дієти, є застосування «правила тарілки».

Якщо навчитися завжди дотримуватися цього простого правила, то після закінчення будь-якої обраної дієти для харчування доступні різні продукти. Правило абсолютно не складне і може бути застосовано в будь-якому місці наміченої трапези, будь то власна кухня або банкетний зал модного ресторану: тарілка, яка використовується для другої страви, не повинна перевищувати 25 см в своєму діаметрі.

Візуально обрана посуд поділяється навпіл. Половина місця на тарілці призначена для рослинних продуктів (овочі, фрукти, коренеплоди, зелень). Вільне місце знову ділиться на дві частини, одна з яких заповнюється продуктами, насиченими вуглеводами, а друга призначена для нежирних білкових продуктів.

3. Основні переваги харчування за «правилом тарілки»

Переваг у такого харчування дійсно багато. При виборі вживання їжі з використанням «правила тарілки» немає ніякої необхідності проводити складні підрахунки калорійності кожного спожитого продукту, не варто розраховувати добову норму білка або вуглеводу і думати, як не набрати вагу після дієти, використовуючи в раціоні улюблені продукти.

Цей спосіб дозволить їсти все існуючі продукти, приносячи користь, а не шкоду своєму організму і красу свого тіла.

Завдяки дотриманню цього правила більше не буде необхідності утримувати свій апетит в «їжакових рукавицях» і постійно відчувати запаморочення від голодної непритомності. Дотримуючись дієти, людина вважає кожен пройдений день і заспокоює себе тим, що залишилося зовсім небагато. А адже найскладніше - це подальше раціональне харчування, засноване на розумінні, як не набрати вагу після дієти. Маючи деяку силу волі і величезне бажання привести в норму свою вагу, впоратися з тимчасовими труднощами, викликаними певним недоліком кількості їжі, буде досить просто впоратися.

Відновлення нормальної кількості їжі та розвиток правильної культури харчування приходить далеко не відразу. Це складний стресовий період, і для його деякого спрощення іноді слід скористатися допомогою препаратів, створених для зниження апетиту. Про них не раз згадувалося на сайті hudeem-bez-problem.ru.

Ці препарати є біологічними добавками, створеними на основі рослинних і тваринних компонентів, абсолютно нешкідливі для організму і вживаються для зниження потреб організму в великому обсязі їжі. Однак не слід забувати, що добавки є помічниками, а не панацеєю, за допомогою постійного вживання цих засобів і повній відсутності необхідної для організму фізичного навантаження схуднути можна.

4. Корисні поради для стабільності ваги

Дотримуючись кількох простих рекомендацій, кожна людина, що стежить за зовнішньою красою свого тіла і правильним функціонуванням кожного окремого органу, більше ніколи не буде думати про те, як не набрати вагу після дієти.

  • Виключення з раціону харчування продуктів, що пройшли термічну обробку на сковорідці із застосуванням великої кількості масла стане основою корисного харчування. Набагато корисніше готувати їжу на грилі, в пароварці або просто відварювати.
  • Слово «добавка» має стати забороненим. Людина повинна їсти таку кількість їжі, яка буде достатньою для забезпечення нормальної життєдіяльності організму, а добавка - завжди надмірність.
  • Зайва вага і алкоголь - абсолютно логічні супутники. Вживаючи міцні види спиртного, людина наражає свій організм додатковим навантаженням, викликаним підвищенням апетиту і необхідністю «закушувати». При бажанні можна випити невелику кількість вина, бажано сухого.
  • Процес прийняття їжі повинен бути повільним і осмисленим, і аж ніяк не пов'язаним з читанням або переглядом улюбленої програми.
  • Натуральні продукти - запорука стрункості. Страва має бути максимально простим і самостійно приготованим. Виконуючи цю рекомендацію, з'являється впевненість у відсутності зайвих калорій і чистоті продуктів.
  • Навіть при правильному раціоні може не вистачати деяких вітамінів або мікроелементів, особливо в періоди відсутності натуральних овочів і фруктів. У цей час рекомендується приймати комплексні вітамінізовані препарати, в яких міститься добова норма необхідних речовин.

5. Правильний вихід з дієти

Закінчення обраної дієти необхідно планувати і продумувати заздалегідь, щоб думки про те, як не набрати вагу після дієти, не мучили при кожному прийомі їжі. Вихід з дієти повинен бути плавним.

Закінчення дієти, основним продуктом якої був білок, має на увазі повільне введення в раціон фруктів і овочів, а після вуглеводної дієти варто додати м'ясо нежирної птиці або морську рибу.

Ні в якому разі не можна на наступний день після виходу «радувати» зголоднілий шлунок солодощами, копченостями або алкоголем.

Задуматися про подальше харчуванні варто відразу, як тільки обрана дієта: підбираються рецепти страв, що містять мінімальну кількість калорій, які стануть основою подальшого здорового способу життя. Можлива покупка пароварки, міксера і інших кухонних помічників, які вигідно відрізняються сковорідку або духовку.

6. Спорт, спорт, спорт

Жодна дієта не зможе привести в порядок фігуру, якщо вона не буде підкріплена фізичною активністю. В даному випадку будь-які фізичні вправи будуть тільки на користь: вправи на тренажерах або танець живота, аквааеробіка або велосипедні прогулянки - все, що завгодно, тільки не лінь.

Спортом можна займатися в фітнесцентр, будинку або на стадіоні найближчої школи, головне, щоб спорт міцно увійшов в життя людини, який направив свої зусилля на боротьбу з непотрібними йому кілограмами.

7. Позбавляємося від залежності

Одним з найстрашніших ворогів стрункої фігури є психологічна залежність організму від прийому їжі. Образу або стрес ми заглушаємо шоколадкою, поганий настрій покращуємо бутербродом, а сімейна сварка здається менш значущою після пари тістечок.

Саме це і є залежністю, з якої можна і потрібно боротися будь-якими методами. Відверта бесіда з близькою людиною стане набагато корисніше, ніж з'їдена від горя коробка цукерок. Перекушування в стресових ситуаціях потрібно замінюються читанням, прогулянкою або заняттям спортом.

Відмінним методом боротьби із залежністю може стати самонавіювання. Який би спосіб не обирався, він принесе допомогу і відчутне полегшення душі і тіла. Перемога над власним «Я» стане завершальним етапом на шляху до стрункої фігури, і питання «Як не набрати вагу після дієти?» Більше не буде щоденним мукою.

-
Автор - Інна Сіножатская,
сайт ХУДЕЕМ без проблем!

Як не набрати вагу після дієти?