Полезные материалы

Персональні та Початкові атестати WEBmoney в Ризі

Для початку навчимося входити в Keeper Light (іншими словами, підключатися до свого WMID, WebMoney-рахунку). Відкрийте сторінку сайту кіпер Light (Ви будете постійно користуватися цією сторінкою, тому рекомендуємо внести її в Закладки). Виберіть пункт Сертифікат X.509, натисніть Логін.

Логін

Браузер відобразить вікно вибору сертифікатів. У вас в списку - один єдиний сертифікат, який ви тільки що отримали при реєстрації. Якщо ви зробите в Light другу реєстрацію, то отримаєте другий сертифікат, і в цьому вікні їх у вас теж стане два. Сертифікати легко відрізнити - вони називаються так само, як і WMID. Виберіть у вікні той WMID, під яким ви хочете увійти, і натисніть OK.

Виберіть у вікні той WMID, під яким ви хочете увійти, і натисніть OK

Ми потрапляємо в свій WebMoney-рахунок. Прийшов час коротко познайомитися з інтерфейсом WM Keeper Light. Він зручний і інтуїтивно зрозумілий:

Він зручний і інтуїтивно зрозумілий:

Вгорі горизонтально розташовані чотири закладки:

  1. Кореспонденти - тут список всіх користувачів системи WebMoney, з якими вам доводилося «мати справу» - платити або отримувати гроші, виставляти рахунки, обмінюватися повідомленнями і т. Д. Спочатку в цьому списку у вас присутні кілька службових WMID, що належать різним сервісам системи (аналогічно тому, як при покупці нової SIM-карти в ній вже є кілька сервісних номерів мобільного оператора).
  2. Гаманці - найважливіша закладка. У ній можна подивитися список своїх гаманців, а також поточні залишки на них. Зараз у вас тут порожньо і пропонується створити ваш перший гаманець. Що таке гаманці, розповімо трохи пізніше. Тоді ж повернемося і до їх створення.
  3. Вхідні - інформація про вхідні події, а саме: отриманих перекладах, виставлених рахунках, присланих повідомленнях WM-чату.
  4. Інформація - ця закладка містить корисні посилання. Буде бажання - пройдіться по ним і познайомтеся з WebMoney ближче.

У кожній закладці є панель інструментів - рядок з піктограмами. Вони виконують дії, що відносяться до всієї закладці в цілому (наприклад, функція пошуку кореспондентів, функція створення нового гаманця і т. Д.). Дії над конкретним об'єктом (гаманцем, кореспондентом), відображеним в закладці, можуть бути виконані завдяки контекстним піктограм або контекстного меню, доступному через іконку У кожній закладці є панель інструментів - рядок з піктограмами .

Також у вашому розпорядженні є верхнє меню, що складається з трьох розкривних пунктів: Меню, Налаштування, Допомога. Пункт Допомога пояснень не потребує. Налаштування дає доступ до налаштувань програми. Меню відкриває список можливостей, велика частина яких дублюється в закладках.

У верхньому правому куті вікна ви бачите приблизно наступне:

Тут відображаються іконки входять подій ( Тут відображаються іконки входять подій (   - якщо вам надійшли нові переклади,   - якщо вам прийшли нові повідомлення,   - якщо вам прийшли нові рахунки), ваш WMID і посилання «Вийти» для завершення сеансу роботи з Kepper Light - якщо вам надійшли нові переклади, - якщо вам прийшли нові повідомлення, - якщо вам прийшли нові рахунки), ваш WMID і посилання «Вийти» для завершення сеансу роботи з Kepper Light. Також тут є ікона спеціальної програми TrayNotifier , Яка згортається в трей біля годинника і сигналізує про події в вашому WM-акаунті, а також дозволяє швидко викликати вікно Keeper Light. Експериментуйте з цією програмкою на дозвіллі!

Хотілося б відзначити ще один важливий момент. Кіпер Light дозволяє входити в свій рахунок навіть не маючи на комп'ютері сертифіката. Для цього і служить пароль, який ми призначили при реєстрації.

Для того щоб входити по паролю, потрібно попередньо увійти в свій WMID за допомогою сертифіката, вибрати Установки → Установки програми → Безпека і включити галочку Логін і пароль, натиснути кнопку Зберегти.

Тепер при виборі способу авторизації на стартовій сторінці ви можете вибрати пункт Логін і пароль, на наступній сторінці вказати свій WMID (в якості логіна) та пароль на вхід.

Тепер при виборі способу авторизації на   стартовій сторінці   ви можете вибрати пункт Логін і пароль, на наступній сторінці вказати свій WMID (в якості логіна) та пароль на вхід

Цей спосіб авторизації дуже зручний, так як з його допомогою ви легко зможете підключитися до WebMoney-рахунку з будь-якого комп'ютера, навіть не маючи при собі файлу .pfx з сертифікатом. Однак, оскільки пароль можна легко вкрасти або підглянути, з міркувань безпеки розробники не дають нам можливості переводити кошти іншим користувачам системи при даному способі входу в Кіпер (вірніше, це можна робити, але кожен переклад буде супроводжуватися відправкою на ваш мобільник SMS з кодом підтвердження) . Більше ніяких відмінностей між режимами «вхід за сертифікатом» та «вхід по паролю» немає.

Пароль на вхід ви можете змінити в будь-який момент. Для цього потрібно увійти в Кіпер «за сертифікатом», вибрати Установки → Установки програми → Безпека, натиснути кнопку Змінити пароль, призначити новий пароль і натиснути ОК.

На одному комп'ютері можна використовувати кілька WMID. Для цього при вході в Light виберіть у віконці сертифікатів той WMID, до якого ви хочете підключитися.