Полезные материалы

Як робити сальто назад в воду з причалу? Розкадрування стрибка в море з відео

Як і у всіх трюках з обертанням і угрупованням, для заднього сальто (бек фліп) важлива висота: чим вище вистрибнув, тим більше часу зробити угруповання і безпечно увійти в воду. Логіка рухів на одному фото виглядає так (проте тут дуже небезпечний берег, в таких місцях можуть стрибати тільки хлопці з хорошою підготовкою).
Всі фази сальто назад на одному фото з накладенням розкадровки. Стрибок особою вперед з високим і далеким відскоком від високої берегової стіни, сальто назад виконується вже у верхній точці стрибка в повітрі. Як і у всіх трюках з обертанням і угрупованням, для заднього сальто (бек фліп) важлива висота: чим вище вистрибнув, тим більше часу зробити угруповання і безпечно увійти в воду

Всі фази сальто з розбігу назад з великої висоти

Розберемо по фазах стрибок з бетонного причалу (рятувальна станція) з виконанням сальто назад.
Розберемо по фазах стрибок з бетонного причалу (рятувальна станція) з виконанням сальто назад Найпростіше і безпечно е рішення, щоб навчитися робити заднє сальто, це достатня висота над водою (1-2-3 метра) і перевірене дно водойми з глибиною більше 2 метрів і відсутністю каменів і інших небезпечних предметів.

Стрибати у воду можна з обриву, тарзанки, дерев'яних містків - важливо вловити техніку пружною відштовхування, угруповання, політ, як перевертатися і т. Д. Звичайно, треба освоїти всі можливі стрибки. Спочатку уважно спостерігати за грою «в замовного» (Козел).

Важливий попередній великий досвід, коли різні стрибки і сальто вже впевнено виконуєте в море з підкидання Важливий попередній великий досвід, коли різні стрибки і сальто вже впевнено виконуєте в море з підкидання. Починати можна вже з віку, прийнятого для навчання гімнастики та акробатики. При хорошому фізичному розвитку з 5 років.

Перед відпрацюванням сальто на площині не завадить ознайомитися з вправами для збільшення висоти стрибка, які роблять баскетболісти, паркурщики, брейкери, ролери та інші екстремали. Вибір за вами, що ближче і які відео є під рукою.
На курортах і великих містах з'явилася можливість пострибати на батуті. Це кращий варіант відпрацювати техніку угруповання і перевороту в повітрі для сальто назад.
Перед відпрацюванням сальто на площині не завадить ознайомитися з вправами для збільшення висоти стрибка, які роблять баскетболісти, паркурщики, брейкери, ролери та інші екстремали В ідеалі ті ж, люди, які були поруч при кидках з рук в воді, потрібні і для контролю стрибків з бетону. Від причалу в стрибку треба вилетіти на безпечне видалення. Дерев'яні мостки в цьому випадку безпечніше, а ще краще водні велосипеди-катамарани, великі надувні плоти з гірками і навіть надувні матраци, якщо їх утримують на місці.

Стрибок назад прогнувшись з рук в море, з підкиданням двох чоловік, це найпростіше і безпечне початок для сальто назад. в цьому стрибку не потрібна угруповання. Поштовх. Прогин. У воду входять руками і головою.

Стрибок назад прогнувшись з рук двох осіб у воді добре готує до виконання сальто назад

Якщо ви відчули, що маєте достатньо досвіду щоб відштовхуватися від твердої поверхні - дійте.

Техніка виконання заднього сальто:

1. Початкове положення: стати трохи зігнувши ноги в колінах. На кромці бетону або іншої твердої поверхні, від якої виконується стрибок, встановлює подушечка стопи. Це найсильніша і пружна частина ноги. Над нею розташовується голова і весь центр ваги тіла.

1. Початкове положення для сальто назад. Ступні ніг на кромці відштовхування найсильнішою частиною - подушечками

2. Поштовх вгору з махом обома руками. Згинати ноги потрібно для того щоб як слід відштовхнутися, але сильно згинати не варто, відчуйте золоту середину.

2. Розмах руками і корпусом для сальто назад

- Заводимо руки вниз і трохи назад, і робимо різкий мах руками вверх.- Одночасно з махом рук робимо потужний поштовх ногами.

3. Виліт вгору з прогином корпусу назад

Виліт вгору з прогином корпусу назад

3. Виліт вгору з прогином назад

4. Висока фаза закручування назад з угрупованням корпусу

4. Висока фаза закручування назад з угрупованням корпусу

- Коли ми вже відірвалися від опори і вистрибнули в повітря, робимо угруповання і перекручувати назад. (Згинаємо ноги в колінах обіймаємо їх руками і підтягуємо їх до грудей).

5. Фаза перекиду назад в повітрі, коліна до рук

Фаза перекиду назад в повітрі, коліна до рук

5. Фаза перекиду назад в повітрі, коліна до рук, докручуємо сальто назад ще в повітрі

6. Завершення обороту назад в повітрі з повною угрупованням корпусу

6. Завершуємо оборот назад в повітрі з повною угрупованням корпусу вище над водою

7. розпрямляється після перекиду назад

7. розпрямляється після перекиду назад

- Тепер, коли у верхній точці стрибка виконаний переворот, залишилася завдання - вчасно Розгрупувати.

8. Вирівнюємо корпус, руки притиснути, ноги разом

Вирівнюємо корпус, руки притиснути, ноги разом

8. Вирівнюємо корпус, руки притиснути, ноги разом

В той момент коли ми побачили воду внизу, тіло розпрямляється. Руки треба притиснути до корпусу. Це складно, але при великій висоті необхідно.

9. Входимо введення після сальто назад, ноги разом, ступні витягнуті вниз, руки притиснути до корпусу

Входимо введення після сальто назад, ноги разом, ступні витягнуті вниз, руки притиснути до корпусу

9. Входимо введення після сальто назад, ноги разом, ступні витягнуті вниз, руки притиснути до корпусу

10. Ідеально увійти в воду з прямим корпусом або по дузі.

10. Руки на зануренні у воду після сальто треба звести ближче до тулуба

- Намагаємося якомога м'якше увійти в воду, щоб не забити ноги, морська вода насправді вдарить відчутно, якщо не входити в неї «гостро». Безпечніше витягати носочки, тримати їх разом і пом'якшувати занурення згинаючи ноги в колінах.

Ну, практикуйтеся! Ще раз головна порада - перші стрибки робити з рук і вилітати якомога вище, щоб мати час все зробити правильно і безпечно.

Сальто назад робиться з місця, з розбігу, з одного ноги, з півобертом через плече (арабське сальто, або мисти-фліп), з двох ніг, або з таких відомих акробатичних елементів як рондат і фляк Сальто назад робиться з місця, з розбігу, з одного ноги, з півобертом через плече (арабське сальто, або мисти-фліп), з двох ніг, або з таких відомих акробатичних елементів як рондат і фляк. Важливо розвивати свої навички від простого до складного і більше спілкуватися з тими, у кого є чому повчитися. Не менш важлива постійна відеозйомка та поради тих, хто давно спостерігає за вашим прогресом. Така людина ( «штурман» - «теоретик») сам може і нічого не вміти, головне його відгуки, розуміння механіки стрибка, знання методики.