Огляд матчу «Астон Вілла» - «Манчестер Юнайтед»

Гості вийшли на поле дуже атакуючим складом, з Руні, ван Персі, Фалькао, Янгом і Валенсією

Гості вийшли на поле дуже атакуючим складом, з Руні, ван Персі, Фалькао, Янгом і Валенсією. Луї ван Гал вирішив знову зіграти в трьох захисників, за рахунок чого роль центрального опорника дісталася Флетчеру, який відверто провалив перший тайм і був замінений у перерві. Але про все по порядку.

Початок гри був передбачуваним - господарі грали другим номером, зосередивши більшу частину зусиль на обороні, а гості підійшли до цього матчу явно занадто розслаблено. «Вілла» могла забивати після першої ж контратаки, проте де Хеа виявився першим на м'ячі. Це була лише відстрочка - на 18 хвилині Бентеке майстерним ударом з краю штрафного поклав м'яч в сітку воріт. Навіть для Давида цей м'яч не була беруться.

Команда ван Гала грала повільно, руху було мало і не дивлячись на колосальну перевагу по володінню м'яча - зробити в першому таймі щось вартісне вийшло тільки два рази: удар ван Персі, з яким впорався Гузан, а також була можливість у Фалькао, але при спробі вийти один на один, удар у колумбійця не вийшов.

У другому таймі на полі з'явився Блеккет замість Флетчера, що дозволило Каррік повернутися на свою рідну позицію. Це була хороша заміна, так як Майкл почав постачати своїх партнерів точними передачами і вигравати центр поля.

Робін ван Персі в черговий раз не скористався своїм моментом, але це виправив Фалькао, який красивим ударом головою зрівняв рахунок. Передачу на колумбійця зробив Ешлі Янг. До слова, ці двоє були дуже корисні на поле. Янг вів партнерів вперед, намагався розганяти атаки і часто загострював гру, а Фалькао доставляв чимало проблем обороні. Однак Ешлі практично випав з гри, після того, як його переставили на правий фланг. Весь креатив закінчувався на безглуздих навісах.

Весь креатив закінчувався на безглуздих навісах

«Юнайтед» намагалися дотиснути суперника, але навіть видалення Агбонхалора не допомогло в цьому. Навіть навпаки, здалося, що гості занадто розслабилися, а ось господарі активізувалися і мали більше шансів на перемогу.

Матч так і закінчився, 1-1. Серія перемог «Юнайтед» преривается¸ безпрограшна серія - триває.

кілька висновків

1. Команда вийшла на поле, як ніби вже переграла суперника, тому пропущений гол став холодним душем для гравців «МЮ».

2. Руху практично не було, вірніше воно було, але занадто повільне і передбачуване. Невеликого Мату постійно валили на газон, а Руні, ван Персі і Фалькао - це занадто багато для одного матчу, їм просто не вистачало місця на полі всім разом. Звідси і виходить, що грати доводилося в дрібний пас.

Звідси і виходить, що грати доводилося в дрібний пас

3. Окремо хочеться зупинити свою увагу на Янгу. Він провів дуже хороший матч, але його переклад на правий фланг був помилкою. Однак це ж не вина Ешлі? Таке рішення ван Гала практично убило весь атакуючий розгін.

4. Щодо оборони: покупка хорошого центрального захисника повинна стати основною метою за умови покупок в січні. Навіть Хуммельс, якого так критикують останнім часом, буде виглядати набагато краще, що є в розташуванні ван Гала гравців. «Вілла» розкривала оборону проникаючими передачами, а наші захисники постійно виявлялися поза справами. Також для мене здалося дивним рішення ван Гала поставити Флетчера в основу. Було видно явні проблеми навіть з прийомом м'яча, не кажучи вже про точність передач. І це більш ніж логічно, адже останнім часом він виходив на поле на 5-7 хвилин. Швидше за все таке рішення пов'язане з недооцінкою суперника і хворобою Феллайні.

5. Відносно пропущеного гола. Можна, звичайно звинувачувати Еванса, але особисто я не бачу в цьому епізоді такою вже страшною помилки. Так, Бентеке його розгойдав, але цей гол заслуга форварда, а не помилка захисника. Що говорити, удар був шикарний і звинувачувати когось в цьому епізоді, безглуздо.

На завершення

Помітив, як змінилися заяви гравців «МЮ» в пресі. Наприклад, Руні сказав, що з приводу чемпіонства - ніхто нічого не говорив, все це роздмухує преса, а гравці же зосереджені на виконанні цілей на сезон. Судячи з усього, чемпіонство в ці цілі не входить. В принципі, якщо дивитися на речі об'єктивно, ми його і не чекали.

Також я не зовсім згоден з Руні, що «Юнайтед» виглядав на полі набагато краще і йому просто не пощастило. Ні, хлопці, виглядали ви погано і добре, що вдалося відвезти нічию, не можна недооцінювати суперника. Як вже говорилося вище, не було ні швидкості, ні руху.

Як вже говорилося вище, не було ні швидкості, ні руху

Моурінью ж теж поспішив зробити короткий, але важлива заява - «Юнайтед» в гонці », знущається або ж просто віддає належне своєму наставнику? Яка різниця.

Тепер нам потрібно гідно провести боксинг-дей і взяти 6 очок в святкових матчах. Завдання, скажімо, прямо, не проста. З огляду на, що суперники, далеко не «хлопчики» для биття.

Автор: Ярослав Ткачов