Полезные материалы

Виноград консервований гронами

  1. Консервований виноград на зиму
  2. Рецепти консервування винограду на зиму
  3. Проста технологія консервування винограду
  4. Консервація винограду гронами
  5. Виноград у власному соку: рецепт без цукру
  6. Маринований виноград на зиму
  7. консервований компот
  8. Сік з винограду
  9. Консервуємо виноград гронами
  10. Консервація винограду
  11. Консервуємо виноград на зиму

Консервований виноград на зиму

Консервований виноград на зиму

З винограду виходить не тільки смачне вино. Маса цікавих заготовок можна зробити з цього продукту. Рецепти консервованого винограду на зиму чекають вас нижче.

Як консервувати виноград на зиму?

Наливаємо воду в каструлю і даємо закипіти. У чисту пропарену банку викладаємо виноград, вливаємо окріп і зверху просто прикриваємо кришкою. Хвилин через 20 воду зливаємо в каструлю, цукор і знову даємо закипіти. Отриманим сиропом заливаємо виноград і тут же закупорюють. Ставимо баночки вгору денцем і вкутуємо.

Консервований виноград - як оливки

  • Вода - 1 літр;
  • столовий оцет - 2/3 склянки;
  • бутони гвоздики - 6 шт .;
  • запашний перець горошком - 6 шт .;
  • лавровий лист - 2 шт .;
  • цукор - 300 г;
  • паличка кориці - 1 шт .;
  • виноград.

Виноград моєму і відокремлюємо ягідки від гілочок. Наповнюємо ними банки. Для заливки кип'ятимо воду, закладаємо в неї спеції і вливаємо оцет. Отриманим маринадом заливаємо виноград і закочує. Консервований виноград без стерилізації можна зберігати і при кімнатній температурі.

Виноград, консервований в сиропі на зиму

  • стиглий виноград - 1 кг;
  • очищена вода - 1 літр;
  • пісок цукровий - 350 г;
  • кислота лимонна - ½ ч. ложки.

Виноград перебираємо, зіпсовані ягідки видаляємо. А потім весь виноград заливаємо гарячою водою, щоб він прогрівся і в подальшому не лопався при контакті з окропом. Потім розкладаємо ягідки по чистим пропарений банкам і заливаємо окропом. Хвилин через 10 зливаємо воду в каструлю, додаємо цукор і лимонну кислоту і після закипання знову заливаємо ягоди.

Як консервувати виноград?

Ягоди винограду обриваємо з гілочок, видаляємо насіння, опускаємо в підготовлений заздалегідь цукровий сироп і проварюємо близько 15 хвилин. Потім масу знімаємо з вогню і на 5 годин залишаємо. Знову поміщаємо ємність з варенням на плиту, доводимо до кипіння, відставляємо і знову 5 годин витримуємо. Знову ягодам в сиропі даємо закипіти, проварюємо хвилин 10, всипаємо лимонну кислоту, проварюємо ще хвилин 10. Після цього вже розливаємо варення по банках і закупорюють.

Консервований виноград гронами

Виноградні грона гарненько промиваємо, бланшируємо в окропі хвилини 2, а потім розподіляємо по банкам. З цукру і води готуємо сироп, яким відразу ж заливаємо виноград і закупорюють. Після цього банки перевертаємо, укутуємо і залишаємо остигати.

Консервований виноград на зиму


Консервований виноград на зиму З винограду виходить не тільки смачне вино. Маса цікавих заготовок можна зробити з цього продукту. Рецепти консервованого винограду на зиму чекають

джерело: womanadvice.ru

Рецепти консервування винограду на зиму

Плоди виноградної культури корисні в будь-якому вигляді. Вони містять органічні кислоти, клітковину, ферменти, вітаміни групи B, мікроелементи, аскорбінову кислоту та інші корисні речовини. Виноградний сік лікарі рекомендують пити при гастриті зі зниженою кислотністю, плевриті, бронхіальній астмі, анемії і нестабільному артеріальному тиску.

Найбільшу цінність виноградних заготовок представляє здатність продукції відновлювати енергетичний потенціал і гідробаланс. Ягідні ласощі знижують рівень холестерину, покращують обмін речовин і руйнують камені в нирках. Давайте освоїмо консервування винограду і порадуємо домочадців корисними стравами.

Проста технологія консервування винограду

Найпростішим рецептом консервації винограду є спосіб, заснований на трьох інгредієнтах:

Воду кип'ятять. Плоди викладають в стерилізовану баночку, заливають окропом і прикривають кришкою. Через 20 хвилин воду зливають в іншу ємність, підсолоджують цукром і кип'ятять повторно. Сироп виливають в банку з ягодами і закупорюють продукт закаточной машинкою. Банку перевертають вниз шийкою і накривають теплою ганчіркою.

Консервація винограду гронами

Для консервування винограду гронами пропонуємо вам рецепт з вмістом лимона і лимонної кислоти. До початку виробництва заготовки необхідно припасти:

Додатково знадобляться 2 літрові банки і закаточная машинка. Тару заздалегідь миють і стерилізують.

  1. Грона переглядають і обривають дефектні ягоди;
  2. Кисті миють проточною водою, тримаючи на вазі;
  3. Сировина розкладають по банках з розрахунку 1 гроно на 1 одиницю тари;
  4. У склянки сиплють лимонну кислоту (в кожну по 0.5 ч. Л.). За бажанням на грона кладуть кілька часточок лимона в товстій шкірці;
  5. Сироп варять 5 хвилин і заливають вміст склянок;
  6. Банки накривають кришками і стерилізують 7 - 10 хвилин;
  7. Після термічної обробки блюдо закупорюють.

Виноград у власному соку: рецепт без цукру

Готувати консервований виноград на зиму необов'язково з цукром. Заготівля може бути смачною і без нього, оскільки ягоди виділяють сік під впливом органічних цукрів і буквально купаються в ньому, віддаючи людині все найкорисніше.

Як заготовити на зиму виноград без цукру:

  1. Грона солодкого сорту зі стиглими плодами ретельно миють, видаляють гілочки і виноградини з вадами;
  2. Воду кип'ятять і охолоджують. Заливати ягоди окропом не можна, інакше шкірка лопне;
  3. Плоди укладають в банки і заливають остигнула водою;
  4. Вміст стерилізують під кришками 30 - 40 хвилин в залежності від місткості банок. Літрові потрібно стерилізувати півгодини, 3-літрові - 40 хвилин;
  5. Банки закочують і перевертають догори дном;
  6. Зберігають заготовку в прохолодному темному приміщенні.

Консервація без цукру хороша гіпоалергенність. Її можна давати навіть маленьким дітям. Крім вживання в чистому вигляді десерт можна використовувати для прикраси домашньої випічки і додавати у фруктові нарізки.

Маринований виноград на зиму

Якщо ви ніколи не їли маринований виноград, в зимову пору він здасться вам цікавим десертом і пікантною закускою до м'ясних страв. Для готування смакоти вам знадобляться не тільки ягоди і цукор, а й оцет з приправами:

Заготівлю роблять цілими гронами або окремими ягідками.

Розгляньмо, як буде консервуватися маринований виноград:

  1. Маринад спочатку готують з води, кориці і гвоздики - ці інгредієнти проварюють 10 хвилин. Потім в рідину сиплють цукор і доводять маринад до кипіння;
  2. Каструлю знімають з плити і через пару хвилин додають оцет;
  3. Маринад розмішують і заливають ягоди, що лежать в банках;
  4. Тару накривають кришками для закупорки і поміщають в широку каструлю на стерилізацію;
  5. Через півгодини банки вилучають з парової лазні і закручують машинкою.

Маринований виноград добре зберігається і знаходить своє застосування на повсякденному і святковому столі.

консервований компот

Якщо ви бажаєте законсервувати для домочадців виноград у вигляді компоту, вам знадобляться ягоди, цукор і вода. Пропорція цукру і води для сиропу становить 550 г на 1 л.

Як зварити компот з ягід винограду на зиму:

  1. Цілі плоди двічі миють і дають стекти воді;
  2. Сировина поміщають в підготовлені банки, заливають сиропом і стерилізують при температурі води 60 ° C. Пол літрові банки проходять термічну обробку 8 хвилин, літрові - 10 хвилин;
  3. Стерилізовані банки закочують машинкою, перевертають і накривають пледом до охолодження.

У вас вийшов і консервований виноград і вітамінізований напій.

Сік з винограду

Виноградний сік в якості заготовки на зиму краще робити з мускатних сортів Виноградний сік в якості заготовки на зиму краще робити з мускатних сортів. Чистих відсортованих ягід візьміть 5 кг і залийте в емальованому тазу 2 літрами води. Доведіть вміст посуд до кипіння і проваріть півгодини.

Процідіть продукт і додайте 1 кг цукру. Проваріть рідина ще 10 хвилин. Розлийте сік по банкам і закупорте. Звичайно, ягоди доводиться викидати. Але вони віддають соку все найцінніше, що в них заклала природа.

Виноград консервований на зиму в домашніх умовах (рецепти)


Готувати консервований виноград на зиму необов'язково з цукром. Заготівля може бути смачною і без нього, оскільки ягоди виділяють сік під впливом органічних цукрів і буквально купаються в ньому, віддаючи людині все найкорисніше.

джерело: provinograd.com

Консервуємо виноград гронами

Автор: BVV | 0 Коментарів | Дата: Вересень 16, 2013 | Категорія: Блог

Виноград є одним з найбільш смачних і корисних фруктів. Дійсно, в наш час він є досить цінним, оскільки містить в собі безліч корисних речовин, а також є досить ситним. У винограді міститься пристойну кількість цукру, що робить його солодким і смачним. У зв'язку з цим виноград часто використовують в їжу не тільки в сирому вигляді, але і також в якості консервів, варення, джемів і багатьох інших страв. Зустріти щось подібне в магазинах сьогодні практично не вдається, а тому все смакоту необхідно готувати самостійно.

Варто відзначити, що нічого складного у цьому немає, потрібно лише дотримуватися деяких правил і слідувати інструкціям під час приготування. Крім варення, джему, сушеного винограду, компоту, соку, повидла і желе з винограду, також досить популярним на сьогоднішній день є консервований виноград. Зустріти таке блюдо в магазині у вас точно навряд чи вийде, а тому готувати його доведеться самостійно. Саме тому багато господинь задаються питанням, як консервувати виноград гронами або іншим способом. Якраз про це ми сьогодні і поговоримо.

Для початку варто відзначити, що консервувати виноград можна як гронами, так і ягодами. Для консервування краще вибирати великий виноград з великими м'ясистими ягодами, оскільки вони краще збережуться, і ви отримаєте дуже смачна страва. Крім самого винограду для консервування нам знадобиться вода, оцет, цукор, кориця і десять гвоздик. Само собою, необхідно заздалегідь підготувати стерилізовану тару, в якості якої може виступати трилітрова банка. Отже. Першим справу необхідно ретельно промити виноград і злегка підсушити.

Після цього його потрібно розкласти по приготованим банкам гронами. Після цього необхідно приготувати маринад. Для цього ставимо воду на вогонь і додаємо туди корицю і гвоздику. Доводимо все це до кипіння, кип'ятимо протягом десяти хвилин, а потім додаємо цукор. Знову доводимо маринад до кипіння, знімаємо його з вогню і вливаємо оцет. Після цього заливаємо маринадом виноград, прикриваємо банки кришкою і ставимо в каструлю з водою, нагрітою до 50 градусів. Після цього можна закочувати банки і прибирати на зберігання.

Як консервувати виноград гронами


Виноград є одним з найбільш смачних і корисних фруктів. дійсно,

джерело: best-kulinar.com

Консервація винограду

Консервація винограду

Час приготування: Не вказано

Для консервації я беру виноград з щільною шкірою, щоб під час теплової обробки він не сильно лопався. Закриваю виноград в основному в двох літрові банки.

Станом на 1 двох літрову банку нам знадобляться:

- лимонна кислота - 1 чайна ложка (не дуже повна).,

,

Стиглі грона винограду очищаємо від зіпсованих, сухих ягід. Якщо грона занадто великі, поділяємо їх за допомогою ножиць. Опускаємо виноград в миску з водою і добре промиваємо.

Опускаємо виноград в миску з водою і добре промиваємо

Споліскують під проточною водою. Укладаємо грона в чисті, заздалегідь підготовлені банки. Банку заповнюємо виноградом до верху, так як під час заливки сиропу, ягоди зменшуватися в обсязі.

Банку заповнюємо виноградом до верху, так як під час заливки сиропу, ягоди зменшуватися в обсязі

Насипаємо цукор і лимонну кислоту в кожну банку. На зиму також можна заготовити маринований виноград на зиму без стерилізації.

На зиму також можна заготовити маринований виноград на зиму без стерилізації

Ставимо на плиту каструлю з водою. Кип'ятимо воду. Наливаємо окріп кухлем в кожну банку, накриваємо кришкою і залишаємо на пів години.

Наливаємо окріп кухлем в кожну банку, накриваємо кришкою і залишаємо на пів години

Обережно зливаємо сироп в каструлю, притримуючи кришку. Ставимо кип'ятити каструлю на плиту. Даємо покипіти сиропу три хвилини, а потім знову розливаємо по банках. Виноград досить заливати окропом два рази, тому що ягода у нього, досить м'яка. За допомогою закаточного ключа закочує кришки.

За допомогою закаточного ключа закочує кришки

Ставимо догори дном банки і накриваємо ковдрою. Остигнули банки прибираємо на полиці.

Білий виноград краще закривати окремо від синього, тому що темний виноград, має більш насичений колір і більш щільну структуру.

Виноград можна заготовлювати не тільки кронами, а й просто ягодами. В цьому випадку краще брати літрові банки, щоб ягоди не м'яли. Консервація винограду нескладне заняття, так що обов'язково спробуйте.

Консервація винограду нескладне заняття, так що обов'язково спробуйте

Консервувати виноград нескладно і швидко. А сироп можна використовувати замість компоту. Мені дуже подобається ще такий маринований виноград на зиму.

Консервований виноград на зиму


Сьогодні я розповім як робиться консервований виноград на зиму. Рецепт заготовки дуже простой.Я часто готую такий консервований виноград, взимку їмо смачний виноград, а сироп ми п'ємо як компот.

джерело: konservashka.ru

Консервуємо виноград на зиму

Взимку завжди хочеться літа! Адже влітку багато фруктів, а значить і вітамінів. Зараз фрукти можна купити навіть взимку в супермаркетах, але, як правило, вони везуть здалеку і обробляються хімікатами для більш тривалого зберігання. Та й улітку фрукти завжди соковитіше і смачніше.

Для любителів винограду, є можливість зберегти «шматочок літа» у себе в коморі. Чудовий, а головна доступний всім рецепт консервованого винограду допоможе вам пригостити своїх рідних чудовим ласощами.

Плюси в таких заготовках в тому, що в них зберігається велика кількість вітамінів, виноград швидко і просто консервується, прекрасно виглядає на святковому столі і завжди під рукою. Відкрили баночку і насолоджуєтеся.

Для консервування винограду на зиму потрібно:

- Стакан цукру без гірки,

- Половина чайної ложки лимонної кислоти,

Як консервувати виноград на зиму:

Для приготування консервованого винограду знадобляться дозрілі грона винограду без пошкоджень. Тому, виноград потрібно ретельно переглянути і прибрати зіпсовані ягоди, переспілі виноградинки, далі добре промиваємо в холодній воді. Залишити на деякий час, для того щоб стекла вода, укласти в приготовані півтора літрові банки, щільніше один до одного, далі в банку насипати склянку цукру без гірки і лимонну кислоту.

Наступним етапом, необхідно взяти сотейник, закип'ятити в ньому воду і залити виноград. Обов'язково відразу накрити банку кришкою, дати постояти хвилин п'ять, для того щоб виноград добре пропарився. Далі воду злити назад в сотейник і заново прокип'ятити. Коли вода (сироп) закипить, то його необхідно залити назад в банку і вже закатати. Для того щоб зберегти смак свіжих ягід, необхідно закочені банки поставити шийкою вниз і укутати до повного охолодження.

Для того щоб зберегти смак свіжих ягід, необхідно закочені банки поставити шийкою вниз і укутати до повного охолодження

Необов'язково зберігати заготовки в прохолодному приміщенні, температура зберігання може становити + 18, + 20 градусів. Консервований виноград добре підійде для приготування мусів, прикраси тортів.

Виноград не просто дуже смачний, але і дуже корисний. Ягоди багаті глюкозою, в них багато вітамінів, мікроелементів, мінералів, клітковина, амінокислоти. Виноград здатний відновлювати енергію і втрату води, знижувати рівень холестерину, а також вона сприяє обміну речовин.

Також існує й інший спосіб збереження фруктів і овочів на зиму - заморозка.

Закуски і Салати


Як зберегти вітаміни в винограді, а дуже просто. Потрібно його консервувати на зиму. Рецепт простий і повторимо. Просто зберіть виноград і дотримуйтесь кроків нашого рецепта

джерело: zakuski-salati.ru

Автор: Julia

Щоб ми знали сподобався вам рецепт чи ні просимо прокоментувати Ваш коментар у формі нижче або натисніть на кнопку соц мереж. Дякуємо!

Натисніть Ctrl + D щоб додати сторінки в закладки. WordPress Залишити коментар ВКонтакте

Як консервувати виноград на зиму?
Як консервувати виноград?