Полезные материалы

Вітаміни для дітей

  1. Полівітаміни для дітей
  2. дозування
  3. Правила прийому вітамінів
  4. Склад вітамінів для дітей
  5. Вітаміни для годуючих грудьми

Вітаміни для дітей до року

Полівітаміни для дітей

Вітаміни (полівітаміни) - відмінний засіб для підтримки здоров'я дітей Вітаміни (полівітаміни) - відмінний засіб для підтримки здоров'я дітей. Якщо лікар вважає, що вашому малюкові без них не обійтися, сумлінно дотримуйтесь його рекомендацій!

Педіатри знають: на початку зими і весни багато дітей стають млявими, сонливими, у них пропадає апетит ... Причина в тому, що організму не вистачає вітамінів. Тому лікарі рекомендують не чекати явних ознак гіповітамінозу і своєчасно проводити його профілактику.

Дитина часто застуджується, у нього лущиться шкіра, шаруються нігті, а в куточках губ з'явилися невеликі ранки? Терміново вживайте заходів. Не забувайте, що поряд з прийомом вітамінних препаратів малюк повинен добре харчуватися. Тоді ваші дії принесуть позитивний результат.

дозування

Натуральні харчові продукти - джерело вітамінів і мікроелементів. При правильно складеному раціоні авітамінозу (гостра нестача) і гіповітамінозу (середній дефіцит) цілком можна уникнути. А ось легкий недолік цих елементів зустрічається досить часто, особливо в зимовий - весняний період.

Справа в тому, що до березня овочі та фрукти містять вже не так багато вітамінів, як восени. І навіть якщо ви включаєте в меню різноманітні салати, свіжовичавлені соки та овочеві страви, не всі корисні речовини засвояться належним чином. До того ж частина їх втратиться в процесі приготування. Але ви без праці виправите цю проблему. Постарайтеся максимально збалансувати харчування, а якщо буде потрібно, - підтримайте дитячий організм вітамінами.

Правила прийому вітамінів

Вітаміни зручні в застосуванні, особливо ті, про які потрібно згадати лише один раз в день Вітаміни зручні в застосуванні, особливо ті, про які потрібно згадати лише один раз в день. Як правило, солодкий сироп або таблетки слід починати під час або після їди. Краще робити це в першій половині дня. У ранкові години малюк найбільш активний, а його організм відмінно засвоїть необхідні речовини.

Вітамінами не можна запастися про запас. Більшість з них не накопичується в організмі. Виняток становлять лише жиророзчинні вітаміни А, Е, D, які у великій кількості надають токсичну дію і тому небезпечні.

Якщо малюк приймає вітаміни у вигляді сиропу. Геля або крапель, суворо дотримуйтеся дозування. Подбайте про їх правильному зберіганні: баночка повинна стояти в темному сухому, недоступному для дитини місці, наприклад, в шафці, до якого він не дотягнеться.

Слідкуйте за реакцією малюка (особливо в перші три дні). Якщо щічки дитини почервоніли, з'явилися висипи - відмовтеся від цього препарату, він вам не підходить. Необхідно припинити прийом вітамінів при блювоті, а також при діареї. Коли самопочуття налагодиться, ви зможете повернутися до зміцнює засобів.



Склад вітамінів для дітей

Існує кілька груп вітамінів. Однокомпонентні призначають в лікувальних цілях при явному їх нестачі. Це стосується аскорбінової кислоти, вітамінів А, Е, D. Полівітамінні комплекси збагачені ще й необхідними мінеральними речовинами.

Оптимальне поєднання всіх складових дозволяє забезпечити їх відмінне засвоєння. Є ще одна група, де вітаміни з'єднані з мікро- і макро-елементами, екстрактами лікарських рослин, ферментами.

Обидві групи показані як загальнозміцнюючі засоби. Але як вибрати те, що підійде вашій дитині? Проконсультуйтеся з лікарем, якому ви довіряєте.

Вітаміни для годуючих грудьми

Ви годуєте малюка грудьми? Подбайте про своє харчування, приймайте спеціальні вітамінні комплекси для годуючих мам . Якщо ж ви зберетеся завершити грудне вигодовування, то фахівець порадить, який комплекс вітамінів допоможе малюкові легше впоратися з переходом на доросле харчування. Поставтеся до зміцнює засобам як до помічників. Адже у вас одна мета - щоб малюк був здоровий.

Ви знайшли відповідь на своє питання?

Продовжіть пошук:

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс.Дзен

23.12.2019 19:23:00
Ці продукти розгладжують зморшки
Існують продукти, здатні уповільнити старіння. На додаток до їх омолоджуючий впливу на шкіру вони також надають і інші позитивні ефекти на здоров'я. Ми розповімо вам, діти, якоїсь поживи змусить вашу шкіру виглядати молодше. 23 23.12.2019 17:29:00
5 способів не заплисти жиром в свята
Якщо ви підтримуєте свій метаболізм на високому рівні, ви спалюєте калорії і легко переживаєте святкові дні. Професор Інго Фробёзе розкриває 5 правил максимальної швидкості метаболізму. 20.12.2019 18:39:00
Ці продукти краще не їсти!
Є продукти, які в певних поєднаннях дуже позитивно впливають на організм: наприклад, картопля в мундирі і сир є джерелом білка і добре насичують. Але є і продукти, які не можна їсти разом.
20.12.2019 17:48:00
Кращі способи стати стрункою раз і назавжди
Багато дієти обіцяють швидкий результат, але після них вага швидко повертається. Горезвісний ефект йо-йо з'являється через кілька тижнів, а ваги показують навіть більше, ніж до дієти. Але як же схуднути? 19.12.2019 8:18:00
5 ознак того, що ви повинні їсти більше
Той, хто хоче схуднути, повинен прагнути до дефіциту калорій. Проте це не завжди приводить до успіху і, якщо дотримуватися правил занадто строго, можна добитися протилежного ефекту і навіть нашкодити здоров'ю. Ми розповімо вам, які ознаки говорять про те, що вам потрібно їсти більше. 18.12.2019 21:09:00
5 перекусів, які допомагають прибрати жир на животі
Перекушувати, не збільшуючи жир на животі? Це реально за допомогою закусок, що забезпечують насичення і задовольняють невеликий голод. Дізнатися про них можна в нашій статті! Всі новини

Дитина часто застуджується, у нього лущиться шкіра, шаруються нігті, а в куточках губ з'явилися невеликі ранки?
Але як вибрати те, що підійде вашій дитині?
Ви знайшли відповідь на своє питання?
Але як же схуднути?